NEWSLETTER

Buďte informovaný o
výhodných ponukách

AUTOTECHNA KLUB

Získajte okamžitú
zľavu

Viac informácií

Zvýhodnené ceny,
akcie a zľavy

Viac informácií

Spoločnosť Autotechna Baránek, s.r.o. ponúka predovšetkým značkové náhradné diely, ako sú – Filtre, prevodové a motorové oleje, brzdové kotúče, platničky, remene, ložiská, kĺby, výfuky, spínače, ale aj lekárničky, výstražné trojuholníky… To je len časť zo širokej ponuky autodielov a príslušenstva, ktoré v našej ponuke môžete nájsť.

Okrem auto sortimentu ponúkame náhradné diely a príslušenstvo aj pre motocykle, náradie a autodoplnky.  Pre viac informácií v konkrétnom sortimente zvoľte príslušnú sekciu v ľavom stĺpci.

Značkové náhradné diely

Našim zákazníkom ponúkame iba značkové autodiely od overených dodávateľov, ktorí mnoho krát poskytujú autodiely aj do prvovýroby. Takéto súčiastky sú identické ako originálne diely. V našej ponuke nájdete prémiové značky, ale nezabúdame aj na lacnejšie alternatívy, ktoré svojou kvalitou určite nezaostávajú. O tomto fakte sa presvedčil nejeden spokojný zákazník.

Diely škoda

Rýdzo slovenská firma Autotechna Baránek, s.r.o. sa zaoberá distribúciou a predajom náhradných dielov už od roku 1990. Vo svojich počiatkoch to boli predovšetkým autodiely pre automobily značky Škoda. Dnes je však sortiment pestrý a pokrýva široké spektrum všetkých renomovaných výrobcov automobilov. Produktové portfólio sa rokmi rozšírilo aj o sortiment iného radenia.

Profil spoločnosti

autotechna-logotyp

Lacné autodiely

Chcete nakupovať lacné autodiely? Zaregistrujte sa v AUTOTECHNA Klube a získajte skvelé zľavy. Každý člen AUTOTECHNA klubu automaticky získa prístup k členskej zľave a ďalším výhodám, ktoré majú iba členovia nášho klubu. Naviac môžete využiť výhody a dostávať informácie o aktuálnych zľavách priamo na Vašu e-mailovú adresu.

Autotechna klub

lacne-autodiely

Online autodiely

Nakupujte z pohodlia Vášho domova. V našom elektronickom obchode nakupujete bezpečne a pohodlne. E-shop Autotechna Baránek, s.r.o. prináša sortiment viac ako 600 000 produktov z našej ponuky. A to nielen príslušenstvo, doplnky, motosortiment a spotrebné náhradné diely, ale tiež možnosť vyhľadať konkrétny diel podľa typu vozidla.

Nakupujte autodiely a motodiely online