NEWSLETTER

Buďte informovaný o
výhodných ponukách

AUTOTECHNA KLUB

Získajte okamžitú
zľavu

Viac informácií

Zvýhodnené ceny,
akcie a zľavy

Viac informácií
Comline logo

COMLINE je rýchlorastúci britský výrobca a distribútor vlastných náhradných autodielov pre značky európskych, kórejských a japonských osobných automobilov a ľahkých dodávkových automobilov. Naša najväčšia výhoda na truhu je vysoká kvalita porovnateľná s originálnymi výrobcami a prémiovými značkami. Spoločnosť bola založená v roku 1991, so sídlom v Lutone, kde zaberá 13000 m2 odkiaľ distribuuje do celej Európy.

Sortiment značky COMLINE ponúka:

Brzdové súčasti

Brzdové súčasti COMLINE je jedna z najlepšie vyvinutých produktových kategórií. COMLINE má bohaté skúsenosti s brzdením od založenia brzdovej rady pred viac ako 20-timi rokmi.

Brzdy sú jedným z najkritickejších bezpečnostných komponentov každého vozidla, a preto je nevyhnutné, aby bol každý komponent absolútne spoľahlivý a výkonný.

Bezpečnosť a spoľahlivosť sú pre COMLINE na prvom mieste, a preto je každý diel podrobený nezávislej kontrole.

comline-brzdy

Brzdové kotúče

Brzdové kotúče COMLINE boli navrhnuté pre výkony spĺňajúce najvyššie štandardy vo všetkých operačných podmienkach a tiež tak, aby splnili špecifikácie originálnych dielov. Brzdové kotúče COMLINE sú vyrábané v jednej z najväčších svetových továrni na brzdové kotúče, s kapacitou 10 miliónov kotúčov za rok.

Brzdové segmenty

COMLINE ponúka širokú škálu brzdových doštičiek pokrývajúce viac ako 90% európskych, japonských a kórejských automobilov. Všetky brzdové segmenty COMLINE sa vyrábajú v našich dvoch vlastných fabrikách. Nenakupujeme od ostatných, jednáte priamo s výrobcom, takže si môžete byť istí obsahom balenia COMLINE.

Brzdové segmenty COMLINE musia podstúpiť sériu testov, v ktorých musia byť plus-mínus 15% rovnako výkonné ako originálne segmenty, čo zaručuje najlepšiu kvalitu.

Brzdové segmenty COMLINE si vybudovali veľmi silnú reputáciu po celej Európe a našu kvalitu oceňujú aj prémiové a originálne značky.

Filtre

comline-filtreCOMLINE má viac ako s 20-ročnou históriou prvenstvo vo filtroch. COMLINE filtre sa montujú v autách naprieč celou Európou – od Islandu cez Portugalsko, Litvu až po Bulharsko. Vrátane najnovších modelov vozidiel majú jednu z najväčších ponúk filtrov v Európe. Všetky sú vyrobené s použitím najnovších noriem ISO a zodpovedajúcich štandardov originálnych dielov, čím zabezpečujú spoľahlivú kvalitu.

Oleje

Základné členenie
• Plne syntetické oleje
• Polo-syntetické oleje
• Minerálne oleje

Výroba a vývoj
• Denná produkcia 125-150 ton
• Samostatné vedenie základového oleja v plniacej linke znemožňuje kontamináciu inými zložkami bez nutnosti preplachu
• Moderná technológia
• Vlastné výskumné a vývojové laboratórium
• Vývoj s OEM
• Oleje schválené viacerými európskymi výrobcami automobilov
• Vývoj v spolupráci so spotrebiteľmi

Kvalita a kontrola
• Jeden zdroj – stabilná kvalita
• Kontrola kvality na všetkých úrovniach od laboratória až po výrobu a od nákupu až po distribúciu

 

Video prezentáciu spoločnosti si môžete pozrieť TU