NEWSLETTER

Buďte informovaný o
výhodných ponukách

AUTOTECHNA KLUB

Získajte okamžitú
zľavu

Viac informácií

Zvýhodnené ceny,
akcie a zľavy

Viac informácií
sealey-logo

Jeden z najväčších dodávateľov garážového a dielenského vybavenia vo Veľkej Británii. Dodávajú náradie, dielenské stroje a zariadenia, garážové vybavenie, záhradnú techniku či ochranné pracovné pomôcky. Na trhu pôsobia už vyše 34 rokov. Primárna časť sortimentu je určená pre použitie v automobilovom prostredí. Na domovskej stránke spoločnosti nájdete celý sortiment, popisy produktov a mnoho užitočných tipov a rád, ako náradie a zariadenia používať.

Anglická spoločnosť SEALEY pôsobí na trhu od roku 1978 a je popredným dodávateľom strojov a zariadení dielní. Jej ponuka je jedna z najväčších vo svete. Svedčí o tom aj rozsiahly katalóg produktov s viac než 7100 produktmi, a tiež viac ako 100 000 náhradnými dieľmi.

Anglická spoločnosť SEALEY, odštartovala svoje pôsobenie s jedným mužom a jednou dodávkou. Znalosti s obchodovaním, dovozom a udržiavaním režijných nákladov podnietili v roku 1978 Johna Sealeya k cestovaniu po celom Anglicku, k predaju, vzdelávaniu a budovaniu zákazníckej základne. Niektorí zákazníci sú mu verní doposiaľ.

Sealey sada

Svoje podnikanie vybudoval počas osemdesiatych rokov dvadsiateho storočia približovaním sa a následným napĺňaním vytýčených cieľov. Využíval stále viac a viac nástrojov a zariadení. Jeho firma dostala taký rozmer, že bolo nevyhnutné prijať prvých zamestnancov, aby stíhal napĺňať požiadavky trhu. Neustále zlepšoval výber produktov a kupoval nové technológie.

Ponuka SEALEY je jedna z najväčších vo svete, o čom svedčí aj rozsiahly katalóg produktov. K dispozícii je papierový katalóg alebo elektronický katalóg, ktorý nájdete na stránke www.sealey.co.uk alebo pre našich obchodných partnerov v našom elektronickom katalógu náhradných dielov, kde nájdete takmer celý sortiment SEALEY.

Sada náradia skrutkovačeMomentálne spolupracuje SEALEY so spoločnosťami a zákazníkmi celosvetovo a neustále rozširuje svoju pôsobnosť. Podporuje hnacie faktory, nakupuje skupiny a vyhľadáva distribútorov celosvetovo. Prvoradá je pritom tímová práca a bezchybná logistika.

Sklad SEALEY má viac ako 300000 metrov štvorcových skladového priestoru, s viac než 7100 produktmi, a tiež viac ako 100000 náhradnými dielmi. Mohli by ste mať pocit, že viac sa už nevojde. Opak je pravdou! Neustále plánujú rozširovanie sortimentu a zlepšovanie podmienok prevádzky, predaja a servisu, aby v oblasti náradia nikdy nedošlo k akémukoľvek nedostatku.

Autotechna sa tento rok stala oficiálnym zástupcom spoločnosti SEALEY pre Slovenskú republiku. Našim cieľom je poskytnúť zákazníkom okamžite najobrátkovejší sortiment náradia SEALEY a na objednávku kompletný sortiment spoločnosti SEALEY.