NEWSLETTER

Buďte informovaný o
výhodných ponukách

AUTOTECHNA KLUB

Získajte okamžitú
zľavu

Viac informácií

Zvýhodnené ceny,
akcie a zľavy

Viac informácií
wplogo

Spoločnosť Przedsiębiorstwo „WP“ sa zaoberá výrobou pevných brzdových rozvodov už viac ako 30 rokov. Malá zámočnícka firma na výrobu spojovacieho materiálu pre automobilovú a poľnohospodársku techniku rozbehla v roku 1986 najskôr obchodnú činnosť s brzdovými trubkami a v roku 1990 spustila vlastnú výrobu brzdových komponentov.

Súčasná produkcia sa teší veľkej popularite nielen na domácom poľskom trhu, ale už skoro v 40- ďalších štátoch. Činnosť spoločnosti je založená na výrobe a predaji brzdových rozvodov z medi, ocele, zliatiny medi a niklu, ako aj na výrobe spojovacieho materiálu ako spojky, redukcie, T – rozvody, odvzdušňovacie skrutky a samostavy bubnových bŕzd.

Okrem finálnych produktov sú v ponuke tzv. polotovary, ktoré poskytujú pracovníkom autoservisov variabilitu. Použitím brzdových trubiek vo zvitkoch a ďalšieho potrebného príslušenstva si môžu zákazníci sami vyrobiť brzdové rozvody na mieru. Z kompletnej ponuky tvarovacieho, rezacieho a lisovacieho náradia si určite vyberie každý odborník. V záujme ponúknuť svojim zákazníkom kompletný servis, ponúka spoločnosť WP zostavy spojovacieho materiálu v dvoch zostavách.

Kompletný sortiment spoločnosti Przedsiębiorstwo „WP“ je obsiahnutý v katalógu brzdových rozvodov, kde je možné vyhľadať brzdové rozvody na väčšinu osobných automobilov jazdiacich na európskych cestách. Údaje z katalógu je potom možné využiť aj pri samotnej výrobe trubiek priamo v dielni mechanika, kde sú uvedené všetky potrebné parametre a komponenty k výrobe.

On-line katalóg je dostupný na stránke: www.pwpnet.pl, kde sú zverejnené informačné videá ako postupovať pri samotnej výrobe s náradím s ponuky dodávateľa.

Firma Przedsiębiorstwo „WP“ garantuje vysokú kvalitu svojich výrobkov, čoho dôkazom sú aj certifikáty ISO9001 a TUV NORD, ktoré získala pred mnohými rokmi.

Zdroj: Przedsiębiorstwo „WP“