NEWSLETTER

Buďte informovaný o
výhodných ponukách

AUTOTECHNA KLUB

Získajte okamžitú
zľavu

Viac informácií

Zvýhodnené ceny,
akcie a zľavy

Viac informácií

AUTOTECHNA BARÁNEK, s.r.o. sa zaoberá maloobchodným a veľkoobchodným predajom autodielov, náhradných dielov na motocykle, oblečenia, náradia, predajom výstroje a vybavenia pre pretekárov.

O nás

AUTOTECHNA je slovenská súkromná obchodná firma s autodielmi, motodielmi a autopríslušenstvom, ktorá vznikla v roku 1990. Podľa dostupných informácií bola predajňa AUTOTECHNY vo Zvolene prvou súkromnou predajňou autodielov na Slovensku. Sme popredný dodávateľ a distribútor značkových náhradných dielov. Náhradné diely na všetky typy osobných automobilov i ľahké úžitkové automobily. AUTOTECHNA zabezpečuje maloobchodný aj veľkoobchodný predaj.

autotechna-maskoti

Veľkoobchod

Sklad firmy AUTOTECHNA ponúka široký sortiment autodielov na osobné a ľahké úžitkové vozidlá dodávaný priamo od výrobcov. Dodávateľmi sú renomované firmy z celej Európy. Veľkoobchodný sklad zásobuje svojich zákazníkov na území celého Slovenska jeden až päťkrát denne.

Maloobchod

Maloobchodné predajne firmy AUTOTECHNA ponúkajú širokú škálu sortimentu náhradných dielov celosvetovo známych značiek, na všetky bežne dostupné typy automobilov. Široký sortiment náhradných dielov, oleje a mazivá, filtre, brzdové kotúče, brzdové segmenty, remene, ložiská, kĺby, výfuky, spínače, žiarovky, autokozmetika, strešné nosiče, boxy, ťažné zariadenia, doplnky, autopríslušenstvo, náradie, gola sady, záhradné náradie, opravárenské náradie, zariadenie dielne, pracovné oblečenie a ochranné prostriedky, ale i výstražné trojuholníky a lekárničky. V ponuke nájdete aj náhradné diely na motocykle, ako napríklad: brzdové platničky, brzdové kotúče, kapoty, polepy, špeciálne mazivá, motocyklové oleje a aditíva. Tiež oblečenie a doplnky na motorku, prilby, okuliare, športové oblečenie a oblečenie na voľný čas. To je len časť zo širokej ponuky dielov a príslušenstva.

AUTOTECHNA BARÁNEK to nie sú iba náhradné diely! Spokojnosť a zabezpečovanie potrieb zákazníkov je u nás na prvom mieste.  Okrem predaja autodielov a dielov pre motocykle, ponúkame na predaj výstroj a vybavenie pre pretekárov. Hlavným cieľom spoločnosti je poskytovať kvalitné, odborné a rýchle služby a neustále rozširovať sortiment na základe požiadaviek zákazníkov. Veľkoobchodné sklady máme vo Zvolene a v Košiciach. Naše maloobchodné predajne nájdete v týchto mestách: Zvolen, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Košice, Martin, Prievidza, Veľký Krtíš, Žiar nad Hronom, Detva, Brezno, Šaľa a Trebišov.

Máme viac ako 100 zamestnancov. Hlavným cieľom firmy AUTOTECHNA je poskytovať kvalitné, odborné a rýchle služby svojim zákazníkom, neustále rozširovať sortiment a sieť maloobchodných predajní.

Tím našich predajcov vám ochotne poradí, predajcovia vyhľadajú požadovaný diel v katalógu.