Skip links

9 tipov na vianočné darčeky, ktorými potešíte (nielen) milovníkov áut

9 tipov na vianočné darčeky, ktorými potešíte (nielen) milovníkov áut

Prvú adventnú nedeľu už máme za sebou, vianočné sviatky sa nezadržateľne blížia. Možno aj vy stále zápasíte s myšlienkou, čím obdarovať svojho partnera, rodinu alebo priateľov. Pokiaľ vám už dochádzajú nápady, máme pre vás niekoľko tipov na praktické darčeky pod stromček, ktoré spravia radosť milovníkovi áut, ale aj bežnému šoférovi.

Darčekový box autokozmetiky

Dáva si váš partner mimoriadne záležať na vzhľade svojho auta? Autokozmetika značky MOTIP zabalená do špeciálneho darčekového boxu môže byť skvelým darčekom pod vianočný stromček. Sada piatich prípravkov dodá autu lesk a novotu, ako keby práve vyšlo z výrobnej linky. Okrem naleštenej karosérie sa postará aj o čistenie kolies, ochranu častí auta a dokonale čistý interiér.

Darčekový box autokozmetiky MOTIP

Kúpiť v e-shope

Vyhrievaný poťah sedadla

Vyhrievané sedadlá sú na nezaplatenie – najmä teraz, v chladnom zimnom období. Pokiaľ ich v aute nemáte od výroby, jednoduchým riešením môže byť vyhrievaní poťah sedadla. Jednoducho ho dokážete uchytiť na sedadlo auta a zapnúť do 12V zásuvky. Poťah má v sebe zabudovaný termostat a umožňuje pracovať v dvoch režimoch – rýchly ohrev a stály ohrev.

Vyhrievaný poťah sedadla

Kúpiť v e-shope

Stojan na kolesá

Máte aj vy večný problém s uskladňovaním letných a zimných kolies? Horizontálny stojan na kolesá je skvelým pomocníkom, ktorý ušetrí miesto v garáži alebo pivnici a môže byť praktickým vianočným darčekom. Jeho výhodou je okrem dobrej spratnosti aj to, že kolesá sa na ňom menej opotrebujú a nedochádza k ich deformácií ako pri uložení na zemi. Stojan je vhodný pre štyri kolesá veľkosti 13″-17″ a má výšku 110 cm.

Stojan na kolesá

Kúpiť v e-shope

Praktická LED baterka

LED Baterka SEALEY je veľmi obľúbená u mechanikov v dielňach, ale využitie nájde aj v domácnosti. Má vysúvaciu konštrukciu a dve polohovateľné LED svetlá. Výhodou je praktický magnet na konci rúčky, vďaka ktorému môžete baterku pripnúť na akýkoľvek magnetický povrch bez nutnosti držať ju v rukách.

SEALEY LED svetlo

Kúpiť v e-shope

Sada skrutkovačov

Profesionálna sada skrutkovačov SEALEY poteší pod stromčekom mechanikov, ale aj domácich majstrov. Skladá sa zo 61 dielov, ktoré tvoria najčastejšie používané skrutkovače a bity, ktoré sú umiestnené v praktickom plastovom stojane. Ten môže tvoriť neodmysliteľnú súčasť domácej dielne, ale aj profesionálneho servisu.

Sada skrutkovačov SEALEY

Kúpiť v e-shope

Gola sada

Gola sada patrí do povinnej výbavy každej dielne. Ide o klasickú súpravu s 98 kusmi najdôležitejšieho náradia, ktoré sa môžu využiť pri rôznych opravách. Nachádzajú sa v praktickom plastovom kufríku, vďaka čomu sú jednoduché na prenášanie a uskladňovanie. Náradie je vyrobené spoločnosťou Beta, ktorá sa venuje výrobe profesionálnej výbavy do dielne a je zárukou kvality.

BETA Gola sada

Kúpiť v e-shope

Autoplachta

Autoplachta dokáže spoľahlivo ochrániť auto pred počasím v lete aj v zime. Je preto ideálnym darčekom pre človeka, ktorý nemá možnosť svoje auto garážovať alebo ho umiestňovať pod prístrešok. Autoplachta chráni auto pred vetrom, snehom a mrazom v zimných mesiacoch, v tých letných zas pomáha udržiavať v interiéri nižšiu teplotu. Je vyrobená zo špeciálneho Peva materiálu, ktorý odpudzuje vodu, no zároveň je dostatočne priedušný, aby umožňoval odparenie vlhkosti.

Autoplachta

Kúpiť v e-shope (veľkosť M)

Kúpiť v e-shope (veľkosť L)

Kúpiť v e-shope (veľkosť XL)

Full HD kamera do auta

Praktickým darčekom, ktorý poteší každého šoféra, je malá kamera do vozidla. Vďaka nej sa môžete vyhnúť sporným situáciám a získať záznam premávky, kedykoľvek to budete potrebovať. Kamera nakrúca v kvalitnom Full HD rozlíšení, zachytáva zvuk a obsahuje GPS senzor. Vďaka 2,7 palcovému displeju môžete sledovať video alebo meniť nastavenia. Výhodou sú malé rozmery, ktoré vám nebudú zavadzať pri výhľade. Kamera sa napája na klasickú 12V zásuvku v aute.

Kúpiť v e-shope

Cyklónový autovysávač

Autovysávač pomáha udržiavať auto čisté od prachu, omrviniek či zvieracích chlpov. Je preto perfektným darčekom pre človeka, ktorý dbá na čistotu interiéru auta. Vysávač sa napája cez 12V zásuvku v aute a poskytuje silný sací výkon, ktorý sa postará o všetky nečistoty. Využiť sa ale nemusí len pri vysávaní auta, ale aj ako praktický pomocník na každú príležitosť – pri kempovaní, na vysávanie karavanu, stanu či člna.

Cyklónový autovysávač

Kúpiť v e-shope

Return to top of page