Skip links

Putoline exkluzívnym partnerom Ten Kate Racing Yamaha

Putoline exkluzívnym partnerom Ten Kate Racing Yamaha

V utorok 2. apríla Ten Kate Racing oznámil svoj comeback na najvyššiu úroveň motoršportu v spolupráci s Yamahou. Sme viac než hrdí na to, že Putoline Oil podpísal dohodu s Ten Kate Racing pre majstrovstvá sveta FIM Superbike v tejto sezóne. Putoline Oil bude oficiálnym partnerom tímu pre mazivá v roku 2019!

Yamaha starostlivo vybrala tím Ten Kate Racing ako technického partnera. Rozsiahle pretekárske skúsenosti tímu sa využijú pri hľadaní ďalšej možnej optimalizácie motocykla Yamaha YZF-R1. Počas tejto intenzívnej spolupráce bude vývoj pozorne sledovaný. Putoline Oil využije svoje dlhoročné skúsenosti a inovatívne schopnosti na pomoc tímu v oblasti produktov mazív a údržby. Začneme ďalšími praktickými testami novej neprekonanej technológie aditív N-TECH®. Ten Kate Racing oznámi zloženie tímu a superbike odhalí 20. apríla.

Technická podpora na najvyššej úrovni motoristického športu

Pre Putoline Oil táto spolupráca dokonale zapadá do ambícií súvisiacich s rastom značky. V posledných rokoch si značka buduje profesionálne sponzorské portfólio a táto spolupráca je ďalším logickým krokom. Leon ten Hove, marketingový manažér Putoline Oil: „Táto spolupráca s Ten Kate Racing vznikla v ten správny čas. Záujem o Putoline Oil na celom svete enormne vzrástol. Byť partnerom na najvyššej úrovni motoršportu si vyžaduje značnú podporu a technické znalosti, ale s istotou môžeme povedať, že sme ako značka a organizácia na to pripravení! “

Ten Kate Racing Yamaha

Tím sa vráti do WSBK pod názvom Ten Kate Racing Yamaha, ku ktorému sa pripojil Francúz Loris Baz. Holandský tím sa na štarte objaví s Yamaha YZF-R1, ktorý je na rovnakej úrovni v porovnaní so súčasnými tímami Yamaha World SBK.

PUTOLINE OLEJ, RIADENÝ TECHNOLÓGIAMI

Putoline Oil sa vyznačuje vysokou kvalitou, atraktívnym a kompletným sortimentom. Veľmi dôležitá je flexibilita a rýchla reakcia na vývoj na trhu. Vďaka neustálemu výskumu a inovatívnej politike má sortiment Putoline vždy vysokú kvalitu.

Return to top of page