Skip links

Sealey: Náradie a servisná technika určená pre profesionálov aj hobby majstrov

Sealey: Náradie a servisná technika určená pre profesionálov aj hobby majstrov

V AUTOTECHNE Baránek nájdete produkty od anglickej spoločnosť Sealey, ktorá sa špecializuje na výrobu náradia a vybavenia do dielne. Ponúka niekoľko rád produktov určených pre hobby majstrov, ale aj profesionálov, ktorí hľadajú najvyššiu možnú kvalitu.

Spoločnosť Sealey bola založená v roku 1978 a dnes patrí medzi najlepšie značky v oblasti profesionálnej výbavy dielne. Sortiment tvorí cez 10 tisíc produktových radov, do ktorého každoročne pribúda tisíc nových produktov.

Ako dôkaz kvality poskytuje Sealey doživotnú záruku na ručné náradie. Týka sa to všetkých produktových radov – od profesionálnych až po dostupné náradie určené pre hobby majstrov.

Sortiment spoločnosti Sealey sa skladá z troch značiek, ktoré sa líšia podľa spôsobu použitia a náročnosti zákazníkov. Všetky tri ponúkajú rovnako rozsiahlu ponuku popredajného servisu aj bohatej ponuky náhradných dielov.

Siegen by Sealey – Technika a náradie s výhodným pomerom cena-kvalita, ktoré sú určené pre menej náročných zákazníkov – hodia sa do domácich dielní a pre hobby majstrov.

Sealey – Tradičná značka, ktorá ponúka široký sortiment náradia a servisnej techniky. Je určená pre profesionálov aj náročných domácich majstrov.

Sealey Premier – Prémiové náradie a výbava najvyššej možnej kvality, ktoré je špeciálne navrhnutá pre profesionálov. Produkty sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov, aby vyhovovali aj najnáročnejším zákazníkom a vydržali celý život.

 

Pod značkou Sealey, Sealey Premier a Siegen by Sealey nájdete produkty určené pre rôzne použitie:

  • Ručné náradie
  • Vybavenie garáže a dielne
  • Vybavenie lakovne
  • Údržbárska výbava
  • Poľnohospodárska servisná technika
  • Strojárska servisná technika
  • Servisné náradie pre autá

Produkty SEALEY v AUTOTECHNE

Return to top of page