Skip links

BRISK sviečky: Vaša záhradná technika si na jar zaslúži pozornosť

BRISK sviečky: Vaša záhradná technika si na jar zaslúži pozornosť

Záhradkárska sezóna sa nám začína. Z garáží a pivníc vyťahujeme zazimované kosačky, motorové píly, krovinorezy a ďalšiu techniku, ktorá nám pomáha na záhrade. Táto technika si na jar zaslúži pozornosť, aby vám spoľahlivo slúžila a udržali ste ju v dobrom stave.

Záhradkárskej technike môžete dopriať nové sviečky od spoločnosti BRISK, ktorej produkty patria medzi tie najkvalitnejšie na trhu. Vyznačujú sa spoľahlivosťou aj pri maximálnom výkone a sú určené pre hobby záhradkárov aj profesionálov. Spoločnosť BRISK dodáva svoje sviečky aj pre veľkých známych výrobcov záhradnej techniky a privátne značky sietí pôsobiacich v sortimente záhradnej techniky.

Vybrať si môžete zo širokého sortimentu určeného najmä pre:

  • Reťazové píly
  • Krovinorezy
  • Kosačky na trávu

BRISK sviečky do záhradkárskej techniky nájdete v ponuke AUTOTECHNY BARÁNEK. Vhodný model si môžete vybrať v oficiálnom katalógu výrobcu. V aktuálnej mimoriadnej situácii si ich môžete objednať cez náš e-shop eshop.autotechna.sk, telefonicky alebo e-mailom. Viac o tom, ako nakupovať v AUTOTECHNE počas mimoriadnej situácie sa dozviete na tomto odkaze.

Return to top of page