Skip links

DENSO spúšťa bezplatne online školenia pre automechanikov

DENSO spúšťa bezplatné online školenia pre automechanikov

Chcete zlepšiť svoje znalosti v oblasti automobilov z pohodlia domova? Náš dlhoročný partner DENSO spúšťa online školenia pre automechanikov, distribútorov, študentov a všetkých, ktorí chcú zlepšiť svoje technologické znalosti.

Denso je jednou z popredných svetových technologických spoločností a významný dodávateľ spoločnosti AUTOTECHNA Baránek. Je známa svojou japonskou kvalitou a presnosťou s dôrazom na absolútnu spoľahlivosť produktov. Teraz sa rozhodli viac angažovať aj v oblasti rozvoja osobného vzdelávania.

Interaktívna e-learningová platforma pre mechanikov

Tím DENSO Aftermarket spustil bezplatnú interaktívnu e-learningovú platformu, ktorá pomôže mechanikom rozvíjať svoje schopnosti a pripraviť ich na profesionálnu dráhu. Od 1. apríla 2020 sú na stránke denso-technic.com k dispozícii bezplatné online kurzy v českom jazyku pre tieto skupiny produktov:

  • Zapaľovacie sviečky
  • Štartéry
  • Alternátory
  • 3 odborné moduly o systéme klimatizácie

Ponuku kurzov budú postupne rozširovať aj o ďalšie produktové rady.

Online-školenia sú k dispozícii najmä pre automechanikov. Prístup k nim však môžu získať aj distribútori, študenti, učitelia technických škôl či iní pracovníci v oblasti náhradných dielov, ktorí chcú zlepšiť svoje technologické znalosti. Všetky tieto osoby sa môžu registrovať a absolvovať školenia, na ktorých konci dostanú certifikát.

Automechanici sa navyše môžu pripojiť k „League of true mechanics.“ Ide o ligu, v ktorej automechanici zbierajú v rámci školení „DENSO body.“ Tí najlepší mechanici sa zaradia do TOP 10 a získajú hodnotné ceny.

Ak vás nová e-learningová platforma zaujala, navštívte stránku denso-technic.com, na ktorej si môžete školenie spustiť.

Pozrite si aj široký sortiment produktov DENSO v AUTOTECHNE:

DENSO v AUTOTECHNE

 

Return to top of page