AGR - Ventil Dr.Motor Automotive DRM121106
- Kategória: AGR - ventil
- Výrobca:Dr.Motor Automotive
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:DRM121106
- V ponuke od:11.12.2023
- Dostupnosť:Na externom sklade 2 ks
- Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia:s tesnenim
- Druh pohonu:elektricky
- Počet pólov:4
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
AGR - Ventil FEBI BILSTEIN 109631 Nedostupné | FEBI BILSTEIN |
- MERCEDES-BENZ C-CLASS (W203) C 30 CDI AMG (203.018) (170kW) 1/2003 - 2/2007
- MERCEDES-BENZ C-CLASS Kupé (CL203) C 30 CDI AMG (203.718) (170kW) 9/2002 - 5/2008
- MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S203) C 30 CDI AMG (203.218) (170kW) 1/2003 - 8/2007
- MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 270 CDI (211.016) (120kW) 3/2002 - 12/2008
- MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 270 CDI (211.016) (130kW) 3/2002 - 12/2008
- MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 280 CDI (211.023) (130kW) 5/2004 - 12/2008
- MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 320 CDI (211.026) (150kW) 11/2002 - 12/2008
- MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 270 T CDI (211.216) (130kW) 3/2003 - 7/2009
- MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 280 T CDI (211.223) (130kW) 5/2004 - 7/2009
- MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 320 T CDI (211.226) (150kW) 3/2003 - 7/2009
- MERCEDES-BENZ S-CLASS (W220, V220) S 320 CDI (220.025, 220.125) (150kW) 9/2002 - 8/2005
- MERCEDES-BENZ VIANO (W639) CDI 2.2 (639.711, 639.713, 639.811, 639.813, 639.815) (110kW) 9/2003
- MERCEDES-BENZ VIANO (W639) CDI 2.2 (639.711, 639.713, 639.811, 639.813, 639.815) (80kW) 9/2003
- MERCEDES-BENZ VIANO (W639) CDI 2.2 (639.711, 639.713, 639.811, 639.813, 639.815) (85kW) 8/2005
- MERCEDES-BENZ VIANO (W639) CDI 2.2 4-matic (639.711, 639.713, 639.811, 639.813,... (110kW) 7/2005
- MERCEDES-BENZ VIANO (W639) CDI 2.2 4-matic (639.711, 639.713, 639.811, 639.813,... (85kW) 3/2006
- MERCEDES-BENZ VIANO (W639) CDI 2.2 4-matic (639.713) (80kW) 7/2005
- MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Skrinka (W639) 109 CDI (639.601, 639.603, 639.605) (70kW) 8/2006 - 8/2014
- MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Skrinka (W639) 109 CDI (639.601, 639.603, 639.605) (65kW) 9/2003 - 7/2006
- MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Skrinka (W639) 111 CDI (639.601, 639.603, 639.605) (80kW) 9/2003 - 8/2007
- MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Skrinka (W639) 111 CDI (639.601, 639.603) (85kW) 9/2007 - 8/2014
- MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Skrinka (W639) 111 CDI 4x4 (639.601, 639.603, 639.605) (80kW) 9/2007 - 8/2014
- MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Skrinka (W639) 115 CDI (639.601, 639.603, 639.605) (110kW) 9/2003 - 8/2014
- MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Skrinka (W639) 115 CDI 4x4 (639.601, 639.603, 639.605) (110kW) 7/2006 - 8/2014
- MERCEDES-BENZ VITO Autobus (W639) 109 CDI (639.701, 639.703, 639.705) (70kW) 9/2006
- MERCEDES-BENZ VITO Autobus (W639) 109 CDI (639.701, 639.703, 639.705) (65kW) 9/2003
- MERCEDES-BENZ VITO Autobus (W639) 109 CDI 4x4 (639.701) (70kW) 9/2007 - 8/2014
- MERCEDES-BENZ VITO Autobus (W639) 111 CDI (639.701, 639.703, 639.705) (80kW) 9/2003
- MERCEDES-BENZ VITO Autobus (W639) 111 CDI (639.701, 639.703, 639.705) (85kW) 9/2007
- MERCEDES-BENZ VITO Autobus (W639) 111 CDI 4x4 (639.701, 639.703, 639.705) (80kW) 9/2007 - 8/2014
- MERCEDES-BENZ VITO Autobus (W639) 115 CDI (639.701, 639.703, 639.705) (110kW) 9/2003
- MERCEDES-BENZ VITO Autobus (W639) 115 CDI 4x4 (639.701, 639.705) (110kW) 9/2007 - 8/2014