AGR - Ventil VEMO V10-63-0080
- Kategória: AGR - ventil
- Výrobca:VEMO
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:V10-63-0080
- Interný kód:V10-63-0080
- V ponuke od:09.12.2022
- Dostupnosť:Nedostupné
- Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia:bez tesnenia, bez AGR - chladiča
- Druh pohonu:elektricky
- Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia 2:bez podtlaku - Bypassu
- Emisná norma:Euro 6
- Nový diel bez zálohy:✓
- Počet pólov:5
- Tvar zásuvky:ovalny
- Typ ventilu:riadiaci ventil
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
AGR - Ventil DELPHI EG10757-12B1 Na externom sklade | DELPHI |
AGR - Ventil Dr.Motor Automotive DRM211137 Na externom sklade | Dr.Motor Automotive |
AGR - Ventil ELSTOCK 73-0240 Na externom sklade | ELSTOCK |
Sada na opravu káblov, AGR-ventil ESEN SKV 53SKV263 Na externom sklade | ESEN SKV |
AGR - Ventil JPN 75E9369-JPN Na externom sklade | JPN |
AGR - Ventil MAXGEAR 27-4091 Na externom sklade | MAXGEAR |
AGR - Ventil NISSENS 98521 Na externom sklade | NISSENS |
AGR - Ventil NRF 48664 Na externom sklade | NRF |
AGR - Ventil PIERBURG 7.24809.93.0 Na externom sklade | PIERBURG |
AGR - Ventil TOPRAN 119 090 Na externom sklade | TOPRAN |
AGR - Ventil VALEO 700448 Na externom sklade | VALEO |
AGR - Ventil at autoteile germany at23721 Nedostupné | at autoteile germany |
AGR - Ventil HELLA 6NU 014 864-461 Nedostupné | HELLA |
AGR - Ventil MAGNETI MARELLI 571822112328 Nedostupné | MAGNETI MARELLI |
AGR - Ventil MEAT & DORIA 88300 Nedostupné | MEAT & DORIA |
AGR - Ventil MEAT & DORIA 88300E Nedostupné | MEAT & DORIA |
AGR - Ventil TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.16.058 Nedostupné | TRUCKTEC AUTOMOTIVE |
AGR - Ventil VDO/CONTINENTAL 2803601074302 Nedostupné | VDO/CONTINENTAL |
- AKS DASIS045237N
- AUTEX959539
- AUTOTEAML31058
- AUTOTEAML31058A2
- AUTOTEAML31058R
- BAPMICBF0425810075
- BBR Automotive001-10-25418
- BIRTH90108
- BOGAPA6320137
- BUGIADBGR13112
- CASCOCVG73026AS
- CASCOCVG73026GS
- DIPASPORTEGR162N
- DIPASPORTEGR162PRBN
- ERA555351
- ERA555351A
- hajus Autoteile1311108
- HOFFER7518300R
- HOFFER7518300
- HOFFER7518300E
- INTERMOTOR18149
- LEMARKLEGR366
- LUCASLEV1519
- MEAT & DORIA88300R
- MEC-DIESEL678500
- METZGER AUTOTEILE0892961
- NK4547029
- NTYEGR-VW-039
- PartsTecPTA510-0405
- QUINTON HAZELLXEGR258
- RIDEX1145E0147
- SIDAT83.1058A2
- SIDAT83.1058
- SIDAT83.1058R
- TRISCAN8813 29348
- VEMO10-63-0080
- VW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B, AGD) 2.0 BiTDI (132kW) 11/2011
- VW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B, AGD) 2.0 BiTDI (120kW) 9/2010 - 8/2012
- VW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B, AGD) 2.0 BiTDI 4motion (132kW) 11/2011
- VW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B, AGD) 2.0 BiTDI 4motion (120kW) 9/2010 - 8/2012
- VW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B, AGD) 2.0 TDI (103kW) 7/2012
- VW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B, AGD) 2.0 TDI (90kW) 9/2010 - 10/2013
- VW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B, AGD) 2.0 TDI 4motion (103kW) 6/2012 - 5/2022
- VW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B, AGD) 2.0 TDI 4motion (90kW) 9/2010 - 10/2013
- VW AMAROK Korba/Podvozok (S1B, S6B, S7B) 2.0 BiTDI (132kW) 5/2012 - 10/2016
- VW AMAROK Korba/Podvozok (S1B, S6B, S7B) 2.0 BiTDI 4motion (132kW) 9/2011 - 7/2019
- VW AMAROK Korba/Podvozok (S1B, S6B, S7B) 2.0 TDI (90kW) 9/2011 - 10/2013
- VW CRAFTER 30-35 Autobus (2E_) 2.0 TDI (80kW) 5/2011 - 12/2016
- VW CRAFTER 30-35 Autobus (2E_) 2.0 TDI (84kW) 11/2013 - 12/2016
- VW CRAFTER 30-35 Autobus (2E_) 2.0 TDI (100kW) 5/2011 - 12/2016
- VW CRAFTER 30-35 Autobus (2E_) 2.0 TDI (120kW) 7/2011 - 12/2016
- VW CRAFTER 30-35 Autobus (2E_) 2.0 TDI (105kW) 10/2011 - 12/2016
- VW CRAFTER 30-35 Autobus (2E_) 2.0 TDI 4motion (120kW) 11/2011 - 12/2016
- VW CRAFTER 30-50 Korba/Podvozok (2F_) 2.0 TDI (105kW) 10/2011 - 12/2016
- VW CRAFTER 30-50 Korba/Podvozok (2F_) 2.0 TDI (84kW) 11/2013 - 12/2016
- VW CRAFTER 30-50 Korba/Podvozok (2F_) 2.0 TDI (80kW) 5/2011 - 12/2016
- VW CRAFTER 30-50 Korba/Podvozok (2F_) 2.0 TDI (103kW) 11/2015 - 12/2016
- VW CRAFTER 30-50 Korba/Podvozok (2F_) 2.0 TDI (100kW) 5/2011 - 12/2016
- VW CRAFTER 30-50 Korba/Podvozok (2F_) 2.0 TDI (120kW) 7/2011 - 12/2016
- VW CRAFTER 30-50 Korba/Podvozok (2F_) 2.0 TDI 4motion (120kW) 11/2011 - 12/2016
- VW CRAFTER 30-50 Skrinka (2E_) 2.0 TDI (105kW) 10/2011 - 12/2016
- VW CRAFTER 30-50 Skrinka (2E_) 2.0 TDI (84kW) 11/2013 - 12/2016
- VW CRAFTER 30-50 Skrinka (2E_) 2.0 TDI (80kW) 5/2011 - 12/2016
- VW CRAFTER 30-50 Skrinka (2E_) 2.0 TDI (100kW) 5/2011 - 12/2016
- VW CRAFTER 30-50 Skrinka (2E_) 2.0 TDI (120kW) 7/2011 - 12/2016
- VW CRAFTER 30-50 Skrinka (2E_) 2.0 TDI (103kW) 11/2015 - 12/2016
- VW CRAFTER 30-50 Skrinka (2E_) 2.0 TDI 4motion (120kW) 7/2011 - 12/2016