Axiálny čap tiahla riadenia ASHIKA 103-0D-D04
- Kategória: Kĺb
- Výrobca:ASHIKA
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:103-0D-D04
- V ponuke od:10.12.2022
- Dostupnosť:Na externom sklade 1 ks
- Strana montáże:predna naprava
- Dĺżka [mm]:293
- Vonkajżí závit [mm]:M16X1,5
- Vonkajżí závit 1 [mm]:M16X1,5
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Axiálny čap tiahla riadenia FEBI BILSTEIN 44446 Na externom sklade | FEBI BILSTEIN |
Axiálny čap tiahla riadenia JAPANPARTS RD-D04 Na externom sklade | JAPANPARTS |
Axiálny čap tiahla riadenia COMLINE CTR3345 Nedostupné | COMLINE |
Axiálny čap tiahla riadenia FEBI BILSTEIN 44445 Nedostupné | FEBI BILSTEIN |
cena na dotaz
cena na dotaz bez DPH
Spojovacia tyč riadenia FEBI BILSTEIN 44447 Nedostupné | FEBI BILSTEIN |
Axiálny čap tiahla riadenia KAVO PARTS STR-1012 Nedostupné | KAVO PARTS |
Axiálny čap tiahla riadenia NIPPARTS N4840910 Nedostupné | NIPPARTS |
- FEBEST1022-CR
- FIRST LINEFTR5650
- FRAPF4111
- HERTH+BUSS JAKOPARTSJ4840910
- JAPKO103D04
- MDRMRE-8D04
- RED-LINE40CV028
- SIDEM9114
- STELLOX55-00273-SX
- STELLOX55-00273A-SX
- SWAG40 94 4446
- SWAG40 94 4447
- CHEVROLET CRUZE (J300) 1.6 (83kW) 5/2009
- CHEVROLET CRUZE (J300) 1.8 (104kW) 5/2009
- CHEVROLET CRUZE (J300) 2.0 CDI (110kW) 5/2009
- OPEL ASTRA J (P10) 1.3 CDTI (68) (70kW) 12/2009 - 10/2015
- OPEL ASTRA J (P10) 1.4 (68) (64kW) 12/2009 - 10/2015
- OPEL ASTRA J (P10) 1.4 (68) (74kW) 12/2009 - 10/2015
- OPEL ASTRA J (P10) 1.4 Turbo (68) (103kW) 12/2009 - 10/2015
- OPEL ASTRA J (P10) 1.6 (68) (85kW) 12/2009 - 10/2015
- OPEL ASTRA J (P10) 1.6 Turbo (68) (132kW) 12/2009 - 10/2015
- OPEL ASTRA J (P10) 1.7 CDTI (68) (81kW) 9/2009 - 10/2015
- OPEL ASTRA J (P10) 1.7 CDTI (68) (92kW) 12/2009 - 10/2015
- OPEL ASTRA J (P10) 2.0 CDTI (68) (118kW) 9/2009 - 10/2015
- OPEL ASTRA J Sports Tourer (P10) 1.3 CDTI (35) (70kW) 10/2010 - 10/2014
- OPEL ASTRA J Sports Tourer (P10) 1.4 (35) (74kW) 10/2010 - 10/2015
- OPEL ASTRA J Sports Tourer (P10) 1.4 Turbo (35) (88kW) 10/2010 - 10/2015
- OPEL ASTRA J Sports Tourer (P10) 1.4 Turbo (35) (103kW) 10/2010 - 10/2015
- OPEL ASTRA J Sports Tourer (P10) 1.6 (35) (85kW) 10/2010 - 10/2015
- OPEL ASTRA J Sports Tourer (P10) 1.6 Turbo (35) (132kW) 10/2010 - 10/2015
- OPEL ASTRA J Sports Tourer (P10) 1.7 CDTI (35) (81kW) 10/2010 - 10/2015
- OPEL ASTRA J Sports Tourer (P10) 1.7 CDTI (35) (92kW) 10/2010 - 10/2015
- OPEL ASTRA J Sports Tourer (P10) 2.0 CDTI (35) (118kW) 10/2010 - 10/2015