Brzdová hadica ESEN SKV 35SKV043
- Kategória: Brzdová hadička
- Výrobca:ESEN SKV
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:35SKV043
- V ponuke od:13.12.2022
- Dostupnosť:Na externom sklade 1 ks
- Strana montáże:predna naprava vlavo
- Dĺżka [mm]:400
- Vnútorný závit [mm]:M10x1
- Hmotnosť [kg]:0,13
- Nutné porovnať starý diel s novým dielom (hlavne č. OE):✓
- Záruka:3 roky záruka
- TEXTAR40049800
- FIAT PUNTO (176_) 1.2 16V (63kW) 4/1997 - 9/1999
- FIAT PUNTO (176_) 1.4 GT Turbo (176AD_) (98kW) 10/1993 - 3/1997
- FIAT PUNTO (176_) 1.4 GT Turbo (176AS_) (96kW) 9/1996 - 7/1999
- FIAT PUNTO (176_) 1.6 (65kW) 1/1994 - 4/1997
- FIAT PUNTO (176_) 1.7 D (42kW) 4/1994 - 9/1997
- FIAT PUNTO (176_) 1.7 TD (52kW) 1/1994 - 9/1999
- FIAT PUNTO (176_) 1.7 TD (51kW) 1/1994 - 9/1999
- FIAT PUNTO (176_) 1.7 TD (176AT) (46kW) 9/1996 - 9/1999
- FIAT PUNTO (176_) 55 1.1 (40kW) 9/1993 - 9/1999
- FIAT PUNTO (176_) 60 1.2 (43kW) 1/1994 - 9/1999
- FIAT PUNTO (176_) 60 1.2 (176AP, 176AR, 176AQ, 176BB) (44kW) 9/1993 - 9/1999
- FIAT PUNTO (176_) 75 1.2 (54kW) 10/1993 - 9/1999
- FIAT PUNTO Kabriolet (176_) 60 1.2 (43kW) 4/1994 - 6/2000
- FIAT PUNTO Kabriolet (176_) 60 1.2 (176AR_, 176BR_) (44kW) 5/1995 - 6/2000
- FIAT PUNTO Kabriolet (176_) 85 16V 1.2 (63kW) 4/1997 - 6/2000
- FIAT PUNTO Kabriolet (176_) 90 1.6 (65kW) 4/1994 - 4/1997
- FIAT PUNTO Van (176_) 1.1 (40kW) 4/1996 - 2/2000
- FIAT PUNTO Van (176_) 1.7 D (42kW) 4/1996 - 2/2000
- FIAT PUNTO Van (176_) 1.7 TD (46kW) 9/1996 - 9/1999
- FIAT PUNTO Van (176_) 1.7 TD (52kW) 4/1996 - 2/2000
- LANCIA Y (840_) 1.1 (840AE) (40kW) 11/1995 - 9/2003
- LANCIA Y (840_) 1.2 (840AA, 840AF1A) (44kW) 3/1996 - 9/2003
- LANCIA Y (840_) 1.2 16V (840AD) (63kW) 4/1997 - 9/2003
- LANCIA Y (840_) 1.2 16V (840AG1A) (59kW) 10/2000 - 9/2003
- LANCIA Y (840_) 1.4 12V (840AB) (59kW) 10/1996 - 9/2003
- LANCIA Y (840_) 1.4 12V (840AC) (55kW) 3/1996 - 9/2003