Brzdový kotúč BLUE PRINT ADBP430170
- Kategória: Brzdový kotúč/príslużenstvo
- Výrobca:BLUE PRINT
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:ADBP430170
- V ponuke od:09.06.2023
- Dostupnosť:Nedostupné
- Strana montáże:predna naprava
- Vonkajżí priemer [mm]:345
- Hrúbka [mm]:48
- Typ brzdového kotúča:vetraný
- Hrúbka brzd. kotúča (mm):30
- Minimálna hrúbka (mm):28
- Dodrzat servisné predpisy:✓
- Rozstupová krużnica ?[mm]:114
- Povrch:potiahnutá
- Centrovací priemer [mm]:69
- Ráfik, počet dier:5
- Počet pripevňovacích otvorov:2
- HYUNDAI51712-L1700
- KIA51712-L1700
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Brzdový kotúč DELPHI BG9510C Na externom sklade | DELPHI |
Brzdový kotúč ZIMMERMANN 285.3546.20 Na externom sklade | ZIMMERMANN |
Brzdový kotúč A.B.S. 18961 Nedostupné | A.B.S. |
Brzdový kotúč FEBI BILSTEIN 184761 Nedostupné | FEBI BILSTEIN |
Brzdový kotúč JAPANPARTS DI-K30C Nedostupné | JAPANPARTS |
Brzdový kotúč KAVO PARTS BR-10084-C Nedostupné | KAVO PARTS |
Brzdový kotúč TRW DF6813S Nedostupné | TRW |
- A.S.P. QualityTestedDIK30JM
- AMBMIRKK-268
- AP20540 V
- APECDSK3853
- ASHIKA60-0K-K30C
- BORG & BECKBBD6282S
- BRECOBV 9793
- BREMBO09.F380.11
- BREMSICD9171V
- BREMTECBDR25695TL
- EUROBRAKE5815319970
- FERODODDF3171C-1
- HERTH+BUSS JAKOPARTSJ3300350
- JAPANPARTSDIK30JM
- JAPKO60K30C
- JP GROUP3563103400
- JURID563858JC-1
- NiBK AutomotiveRN2317
- NIPPARTSN3300530
- NISSHINBOND6133K
- NK319970
- OPTIMALBS-9996C
- PAGID56416
- SBBR11184T
- SIGMAUTODBD171V
- TEXTAR92341603
- ZEKKERTBS-6660
- HYUNDAI IONIQ 5 (NE) EV (168kW) 5/2021
- HYUNDAI IONIQ 5 (NE) EV (160kW) 5/2021
- HYUNDAI IONIQ 5 (NE) EV (125kW) 5/2021
- HYUNDAI IONIQ 5 (NE) EV pohon vsetkych kolies (239kW) 5/2021
- HYUNDAI IONIQ 5 (NE) EV pohon vsetkych kolies (173kW) 5/2021
- HYUNDAI IONIQ 5 (NE) EV pohon vsetkych kolies (225kW) 5/2021
- HYUNDAI IONIQ 5 (NE) EV Zadny nahon (107kW) 3/2023
- KIA EV6 (CV) 58 (125kW) 7/2021
- KIA EV6 (CV) 58 AWD (173kW) 7/2021
- KIA EV6 (CV) 77 (168kW) 7/2021
- KIA EV6 (CV) 77 GT AWD (430kW) 7/2021
- KIA EV6 (CV) ELECTRIC AWD (239kW) 7/2021