Brzdový kotúč DENCKERMANN B130322S
- Kategória: Brzdový kotúč/príslużenstvo
- Výrobca:DENCKERMANN
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:B130322S
- Interný kód:B130322S
- V ponuke od:04.11.2022
- Dostupnosť:Nedostupné
- 1 balenie obsahuje 2 ks
- Váha (gr):7370
- Vonkajżí priemer [mm]:320
- Vnútorný priemer [mm]:185
- Typ brzdového kotúča:vetraný, dierovany
- Hrúbka brzd. kotúča (mm):20
- Minimálna hrúbka (mm):18,4
- Výżka [mm]:63,2
- Rozstupová krużnica ?[mm]:120
- Počet dier:5
- Centrovací priemer [mm]:75
- Vŕtanie ? [mm]:14,5
- EÚ Nariadenie o bezpečnosti výrobkov (GPSR):IEC 60417-6183 mechanické vedomosti potrebné
- AUTO UNION24.0120-0183.1
- BMW34 21 6 753 215
- BMW34 21 6 772 085
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Brzdový kotúč HELLA 8DD 355 109-941 skladom | HELLA |
Brzdový kotúč BOSCH 0 986 479 056 Na externom sklade | BOSCH |
Brzdový kotúč BREMBO 09.9425.11 Na externom sklade | BREMBO |
Brzdový kotúč BREMBO 09.9425.75 Na externom sklade | BREMBO |
Brzdový kotúč BREMBO 09.9425.1X Na externom sklade | BREMBO |
Brzdový kotúč DELPHI BG3872 Na externom sklade | DELPHI |
Brzdový kotúč FEBI BILSTEIN 24344 Na externom sklade | FEBI BILSTEIN |
Brzdový kotúč TEXTAR 92122703 Na externom sklade | TEXTAR |
Brzdový kotúč TRW DF4360 Na externom sklade | TRW |
Brzdový kotúč ZIMMERMANN 150.3405.20 Na externom sklade | ZIMMERMANN |
Brzdový kotúč ZIMMERMANN 150.3405.52 Na externom sklade | ZIMMERMANN |
Brzdový kotúč ABAKUS 231-04-051 Nedostupné | ABAKUS |
Brzdový kotúč BREMBO 09.9425.10 Nedostupné | BREMBO |
Brzdový kotúč PAGID 54227 Nedostupné | PAGID |
- BENDIX562319B
- BREMBORD.183.000
- BREMBORS.183.000
- CAR142.1067
- FERODODDF1260
- FERODODDF1260C
- FERODODDF1260C-1
- FTEBS5459
- GALFERG2120183
- GALFERB1.G220-0183.1
- HELLA8DD 355 109-931
- HELLA PAGID8DD 355 109-931
- HELLA PAGID8DD 355 109-941
- JURID562319J
- MAXGEAR19-1311SPORT
- MINTEXMDC1660
- NK201561
- PAGID54227PRO
- PEX14.0798
- QUINTON HAZELL6654.10
- QUINTON HAZELLBDC5459
- QUINTON HAZELLBSF5459
- REMSA6654.10
- ROADHOUSE6654.10
- TEXTAR98200 1227 0 1
- TEXTAR92122700
- TEXTAR98200 1227 0 1 PRO
- VALEO196051
- VALEO197319
- ZIMMERMANN150.3405.00
- ZIMMERMANN150.3405.50
- BMW 5 (E60) 520 d (110kW) 9/2005 - 2/2007
- BMW 5 (E60) 520 d (130kW) 9/2007 - 12/2009
- BMW 5 (E60) 520 d (120kW) 9/2005 - 12/2009
- BMW 5 (E60) 520 i (125kW) 9/2007 - 12/2009
- BMW 5 (E60) 520 i (120kW) 12/2006 - 3/2010
- BMW 5 (E60) 520 i (115kW) 9/2007 - 2/2010
- BMW 5 (E60) 520 i (125kW) 7/2003 - 3/2010
- BMW 5 (E60) 523 i (130kW) 10/2004 - 2/2007
- BMW 5 (E60) 523 i (140kW) 3/2007 - 12/2009
- BMW 5 (E60) 525 d (145kW) 1/2007 - 3/2010
- BMW 5 (E60) 525 d (130kW) 6/2004 - 3/2010
- BMW 5 (E60) 525 d (120kW) 12/2004 - 3/2010
- BMW 5 (E60) 525 i (160kW) 1/2007 - 3/2010
- BMW 5 (E60) 525 i (141kW) 9/2003 - 2/2005
- BMW 5 (E60) 525 i (160kW) 3/2005 - 12/2009
- BMW 5 (E60) 525 i (160kW) 3/2005 - 3/2007
- BMW 5 (E60) 525 i (155kW) 7/2005 - 3/2010
- BMW 5 (E60) 525 i (155kW) 1/2007 - 3/2010
- BMW 5 (E60) 528 i (172kW) 3/2007 - 12/2009
- BMW 5 (E60) 530 d (160kW) 9/2002 - 9/2005
- BMW 5 (E60) 530 d (173kW) 2/2007 - 12/2009
- BMW 5 (E60) 530 d (170kW) 9/2005 - 3/2007
- BMW 5 (E60) 530 d (155kW) 9/2002 - 12/2009
- BMW 5 (E60) 530 i (200kW) 3/2007 - 12/2009
- BMW 5 (E60) 530 i (170kW) 12/2001 - 2/2005
- BMW 5 (E60) 530 i (190kW) 3/2005 - 3/2007
- BMW 5 Touring (E61) 520 d (110kW) 9/2005 - 2/2007
- BMW 5 Touring (E61) 520 d (130kW) 9/2007 - 5/2010
- BMW 5 Touring (E61) 520 d (120kW) 4/2005 - 5/2010
- BMW 5 Touring (E61) 520 i (125kW) 9/2007 - 12/2010
- BMW 5 Touring (E61) 520 i (120kW) 7/2007 - 8/2010
- BMW 5 Touring (E61) 523 i (140kW) 3/2007 - 1/2010
- BMW 5 Touring (E61) 523 i (140kW) 1/2007 - 12/2010
- BMW 5 Touring (E61) 523 i (130kW) 10/2004 - 2/2007
- BMW 5 Touring (E61) 525 d (130kW) 3/2004 - 3/2007
- BMW 5 Touring (E61) 525 d (145kW) 3/2007 - 5/2010
- BMW 5 Touring (E61) 525 d (120kW) 3/2004 - 3/2007
- BMW 5 Touring (E61) 525 i (155kW) 1/2007 - 12/2010
- BMW 5 Touring (E61) 525 i (141kW) 6/2004 - 12/2010
- BMW 5 Touring (E61) 525 i (160kW) 3/2005 - 5/2010
- BMW 5 Touring (E61) 525 i (155kW) 3/2005 - 5/2010
- BMW 5 Touring (E61) 525 i (160kW) 1/2007 - 12/2010
- BMW 5 Touring (E61) 530 d (160kW) 3/2004 - 9/2005
- BMW 5 Touring (E61) 530 d (155kW) 3/2004 - 5/2010
- BMW 5 Touring (E61) 530 d (170kW) 2/2005 - 2/2007
- BMW 5 Touring (E61) 530 d (173kW) 2/2007 - 5/2010
- BMW 5 Touring (E61) 530 i (190kW) 9/2004 - 2/2007
- BMW 5 Touring (E61) 530 i (200kW) 9/2006 - 3/2010
- BMW 5 Touring (E61) 530 i (200kW) 1/2007 - 12/2010
- BMW 6 (E63) 630 i (190kW) 9/2004 - 8/2007
- BMW 6 Kabriolet (E64) 630 i (190kW) 9/2004 - 8/2007