Brzdový kotúč KAVO PARTS BR-10034-C
- Kategória: Brzdový kotúč/príslużenstvo
- Výrobca:KAVO PARTS
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:BR-10034-C
- Nahrádza: Brzdový kotúč KAVO PARTS BR-10066-C
- V ponuke od:22.11.2024
- Dostupnosť:Na externom sklade 6 balenie
- 1 balenie obsahuje 2 ks
- Vonkajżí priemer [mm]:276
- Typ brzdového kotúča:vetraný
- Hrúbka brzd. kotúča (mm):26
- Minimálna hrúbka (mm):23
- Výżka [mm]:45,5
- Rozstupová krużnica ?[mm]:105
- Počet dier:5
- Povrch:potiahnutá
- Centrovací priemer [mm]:60
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Brzdový kotúč BOSCH 0 986 479 D92 skladom | BOSCH |
Brzdový kotúč COMLINE ADC1167V skladom | COMLINE |
Brzdový kotúč SKF VKBD 80222 V2 skladom | SKF |
Brzdový kotúč TRW DF6819 skladom | TRW |
Brzdový kotúč ASHIKA 60-00-0405C Na externom sklade | ASHIKA |
Brzdový kotúč ATE 24.0126-0187.1 Na externom sklade | ATE |
Brzdový kotúč BLUE PRINT ADW194330 Na externom sklade | BLUE PRINT |
Brzdový kotúč BREMBO 09.D391.11 Na externom sklade | BREMBO |
Brzdový kotúč DELPHI BG5067C Na externom sklade | DELPHI |
Brzdový kotúč DENCKERMANN B130710 Na externom sklade | DENCKERMANN |
Brzdový kotúč FEBI BILSTEIN 104857 Na externom sklade | FEBI BILSTEIN |
Brzdový kotúč MAXGEAR 19-4744 Na externom sklade | MAXGEAR |
Brzdový kotúč TEXTAR 92277103 Na externom sklade | TEXTAR |
Brzdový kotúč A.B.S. 18525 Nedostupné | A.B.S. |
Brzdový kotúč CIFAM 800-1001C Nedostupné | CIFAM |
Brzdový kotúč JAPANPARTS DI-0405C Nedostupné | JAPANPARTS |
Brzdový kotúč JP GROUP 1263107300 Nedostupné | JP GROUP |
Brzdový kotúč LPR O1048VR Nedostupné | LPR |
Brzdový kotúč METELLI 23-1001C Nedostupné | METELLI |
- AKRON-MALÒ1110642
- ALLIED NIPPONAND6963
- ASHUKI by PalidiumP330-293
- BENDIXBDS1256
- BORG & BECKBBD4796
- BREMBO09D3911E
- FERODODDF2685C
- HELLA PAGID8DD355122-841
- HERTH+BUSS JAKOPARTSJ3300922
- JAPANPARTSDI0405JM
- JAPKO600405C
- KAWE6179310
- MAGNETI MARELLI360406167201
- MAPCO15758C
- METZGER AUTOTEILE6110279
- MEYLE6155210031
- MEYLE6155210031/PD
- MINTEXMDC2700C
- NationalNBD1915
- NK313683
- OPEN PARTSBDR281320
- OPTIMALBS-7374HC
- PILENGAV1103
- QUINTON HAZELLBDC6159
- REMSA6179310
- ROADHOUSE6179310
- SWAG42104857
- TRISCAN812024179C
- VALEO673073
- CHEVROLET BOLT EV (150kW) 8/2016
- OPEL AMPERA-E (F17) EV150 (48) (150kW) 5/2017 - 3/2019
- OPEL ASTRA K (B16) 1.0 Turbo (68) (66kW) 6/2018 - 8/2019
- OPEL ASTRA K (B16) 1.0 Turbo (68) (77kW) 6/2015 - 8/2019
- OPEL ASTRA K (B16) 1.2 Turbo (68) (81kW) 8/2019 - 9/2021
- OPEL ASTRA K (B16) 1.2 Turbo (68) (96kW) 8/2019 - 9/2021
- OPEL ASTRA K (B16) 1.2 Turbo (68) (107kW) 8/2019 - 9/2021
- OPEL ASTRA K (B16) 1.4 (68) (74kW) 6/2015 - 8/2018
- OPEL ASTRA K (B16) 1.4 CNG (68) (81kW) 10/2017 - 5/2018
- OPEL ASTRA K (B16) 1.4 Turbo (68) (92kW) 6/2015 - 8/2019
- OPEL ASTRA K (B16) 1.4 Turbo (68) (110kW) 10/2015 - 8/2019
- OPEL ASTRA K (B16) 1.4 Turbo (68) (107kW) 8/2019 - 9/2021
- OPEL ASTRA K (B16) 1.5 CRDI (68) (77kW) 8/2019 - 9/2021
- OPEL ASTRA K (B16) 1.5 CRDI (68) (90kW) 8/2019 - 9/2021
- OPEL ASTRA K (B16) 1.6 BiTurbo (110kW) 7/2018 - 2/2019
- OPEL ASTRA K (B16) 1.6 CDTi (68) (81kW) 6/2015 - 8/2019
- OPEL ASTRA K (B16) 1.6 CDTi (68) (100kW) 6/2015 - 8/2019
- OPEL ASTRA K (B16) 1.6 CDTi (68) (118kW) 11/2015 - 5/2018
- OPEL ASTRA K (B16) 1.6 CDTi (68) (70kW) 10/2015 - 5/2018
- OPEL ASTRA K (B16) 1.6 Turbo (68) (147kW) 11/2015 - 2/2019
- OPEL ASTRA K Skrina/kombi 1.0 (35) (77kW) 5/2018 - 8/2019
- OPEL ASTRA K Skrina/kombi 1.4 (35) (110kW) 6/2018 - 9/2021
- OPEL ASTRA K Skrina/kombi 1.5 CRDI (35) (77kW) 8/2019 - 9/2021
- OPEL ASTRA K Sports Tourer (B16) 1.0 Turbo (35) (77kW) 6/2018 - 8/2019
- OPEL ASTRA K Sports Tourer (B16) 1.0 Turbo (35) (66kW) 6/2018 - 8/2019
- OPEL ASTRA K Sports Tourer (B16) 1.2 Turbo (35) (81kW) 8/2019 - 12/2021
- OPEL ASTRA K Sports Tourer (B16) 1.2 Turbo (35) (96kW) 8/2019 - 12/2021
- OPEL ASTRA K Sports Tourer (B16) 1.2 Turbo (35) (107kW) 8/2019 - 12/2021
- OPEL ASTRA K Sports Tourer (B16) 1.4 (35) (74kW) 4/2016 - 5/2018
- OPEL ASTRA K Sports Tourer (B16) 1.4 CNG (35) (81kW) 8/2017 - 5/2018
- OPEL ASTRA K Sports Tourer (B16) 1.4 Turbo (35) (92kW) 4/2016 - 8/2019
- OPEL ASTRA K Sports Tourer (B16) 1.4 Turbo (35) (110kW) 4/2016 - 8/2019
- OPEL ASTRA K Sports Tourer (B16) 1.4 Turbo (35) (107kW) 8/2019 - 12/2021
- OPEL ASTRA K Sports Tourer (B16) 1.5 CRDI (35) (77kW) 8/2019 - 12/2021
- OPEL ASTRA K Sports Tourer (B16) 1.5 CRDI (35) (90kW) 8/2019 - 12/2021
- OPEL ASTRA K Sports Tourer (B16) 1.6 BiTurbo (110kW) 7/2018 - 2/2019
- OPEL ASTRA K Sports Tourer (B16) 1.6 CDTi (35) (70kW) 4/2016 - 5/2018
- OPEL ASTRA K Sports Tourer (B16) 1.6 CDTi (35) (81kW) 4/2016 - 8/2019
- OPEL ASTRA K Sports Tourer (B16) 1.6 CDTi (35) (100kW) 4/2016 - 8/2019
- OPEL ASTRA K Sports Tourer (B16) 1.6 CDTi (35) (118kW) 4/2016 - 5/2018
- OPEL ASTRA K Sports Tourer (B16) 1.6 Turbo (35) (147kW) 4/2016 - 2/2019
- OPEL ASTRA K żikmé zadná kapota 1.6 CDTI (100kW) 4/2018 - 8/2019