Brzdový kotúč NIPPARTS N3311055
- Kategória: Brzdový kotúč/príslużenstvo
- Výrobca:NIPPARTS
- Stav produktu:výbehový produkt
- Katalógový kód:N3311055
- V ponuke od:10.12.2022
- Dostupnosť:Nedostupné
- Vonkajżí priemer [mm]:280
- Typ brzdového kotúča:plne
- Hrúbka brzd. kotúča (mm):16
- Minimálna hrúbka (mm):13
- Výżka [mm]:67
- Rozstupová krużnica ?[mm]:127
- Počet dier:6
- Centrovací priemer [mm]:108
- Priemer náboja [mm]:179
- NISSAN43206-MB60A
- RENAULT50 01 871 281
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Brzdový kotúč ATE 24.0116-0131.1 Na externom sklade | ATE |
Brzdový kotúč BLUE PRINT ADN143135 Na externom sklade | BLUE PRINT |
Brzdový kotúč BREMBO 08.9794.60 Na externom sklade | BREMBO |
Brzdový kotúč FEBI BILSTEIN 108118 Na externom sklade | FEBI BILSTEIN |
Brzdový kotúč MAXGEAR 19-4743 Na externom sklade | MAXGEAR |
Brzdový kotúč DT Spare Parts 6.60026 Nedostupné | DT Spare Parts |
Brzdový kotúč FERODO FCR369A Nedostupné | FERODO |
Brzdový kotúč HELLA 8DD 355 134-881 Nedostupné | HELLA |
Brzdový kotúč KAVO PARTS BR-6832-C Nedostupné | KAVO PARTS |
- ASHIKA6101109
- BERALBCR369A
- HERTH+BUSS JAKOPARTSJ3311057
- JAPANPARTSDP109
- JAPKO61109
- JURID562840JC
- JURID562840JC-1
- MEYLE36-15 523 0057/PD
- NAPAPBD8498
- RED-LINE26NI078
- ROADHOUSENSX1214.10
- STARLINEPB 0119
- STARLINEST-BDI01058-BC
- SWAG33 10 5494
- TRISCAN8120 14183C
- NISSAN CABSTAR (F23, H41, H42) 2.0 (66kW) 7/1992 - 5/1994
- NISSAN CABSTAR (F23, H41, H42) 2.5 D (56kW) 7/1992 - 12/2000
- NISSAN CABSTAR (F24M, F24W) 28.11 DCI, 32.11 DCI, 35.11 DCI 2.5 (F24M) (81kW) 9/2006 - 12/2013
- NISSAN CABSTAR (F24M, F24W) 28.12 DCI, 32.12 DCI, 34.12 DCI, 35.12 DCI 2.5 (F24M) (90kW) 9/2006 - 12/2013
- NISSAN CABSTAR (F24M, F24W) 34.110 DCI 2.5 (F24M) (82kW) 1/2007 - 4/2012
- NISSAN CABSTAR (F24M, F24W) 35.13 DCI, 45.13 DCI 2.5 (F24M) (96kW) 9/2006 - 12/2012
- NISSAN CABSTAR (F24M, F24W) 35.14 DCI 3.0 (F24M) (101kW) 9/2006 - 12/2013
- NISSAN CABSTAR (F24M, F24W) 35.14 DCI, 45.14 DCI 2.5 (F24M) (100kW) 9/2006 - 12/2013
- NISSAN CABSTAR (F24M, F24W) 35.15 DCI, 45.15 DCI 3.0 (F24M) (110kW) 9/2006 - 12/2013
- NISSAN CABSTAR E (TL_, VL_) 3.0 110.35 (TL0) (81kW) 9/2000 - 4/2004
- NISSAN NT400 CABSTAR (F24M) 28.12, 32.12, 35.12 (F91AN, F24M) (90kW) 1/2014
- NISSAN NT400 CABSTAR (F24M) 35.13 (96kW) 9/2016
- NISSAN NT400 CABSTAR (F24M) 35.14, 45.14 (100kW) 1/2014
- NISSAN NT400 CABSTAR (F24M) 35.15, 45.15 (107kW) 1/2014
- NISSAN NT400 CABSTAR (F24M) 35.15, 45.15 (110kW) 9/2016
- RENAULT TRUCKS MAXITY 110.28 (81kW) 3/2007
- RENAULT TRUCKS MAXITY 110.32 (81kW) 3/2007
- RENAULT TRUCKS MAXITY 110.35 (81kW) 3/2007
- RENAULT TRUCKS MAXITY 120.35 (88kW) 3/2010
- RENAULT TRUCKS MAXITY 130.35 (96kW) 7/2016
- RENAULT TRUCKS MAXITY 130.35 (96kW) 3/2007
- RENAULT TRUCKS MAXITY 140.35 (103kW) 3/2010
- RENAULT TRUCKS MAXITY 150.35 (110kW) 3/2007
- RENAULT TRUCKS MAXITY 150.35 (110kW) 3/2010