Brzdový kotúč NIPPARTS N3311062
- Kategória: Brzdový kotúč/príslużenstvo
- Výrobca:NIPPARTS
- Stav produktu:výbehový produkt
- Katalógový kód:N3311062
- V ponuke od:10.12.2022
- Dostupnosť:Nedostupné
- Strana montáże:Zadna naprava
- Vonkajżí priemer [mm]:290
- Typ brzdového kotúča:plne
- Hrúbka brzd. kotúča (mm):13
- Minimálna hrúbka (mm):11,0
- Výżka [mm]:47
- Rozstupová krużnica ?[mm]:114,3
- Počet dier:5
- Priemer náboja [mm]:172
- NISSAN43206-4EA0A
- NISSAN43206-4EA0B
- RENAULT432068231R
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Brzdový kotúč COMLINE ADC0295V skladom | COMLINE |
Brzdový kotúč TRW DF6787 skladom | TRW |
Brzdový kotúč ATE 24.0113-0200.1 Na externom sklade | ATE |
Brzdový kotúč BLUE PRINT ADN143176 Na externom sklade | BLUE PRINT |
Brzdový kotúč BLUE PRINT ADN143177 Na externom sklade | BLUE PRINT |
Brzdový kotúč BOSCH 0 986 479 D17 Na externom sklade | BOSCH |
Brzdový kotúč BREMBO 08.C546.11 Na externom sklade | BREMBO |
Brzdový kotúč DELPHI BG4807C Na externom sklade | DELPHI |
Brzdový kotúč FEBI BILSTEIN 108445 Na externom sklade | FEBI BILSTEIN |
Brzdový kotúč KAVO PARTS BR-6830-C Na externom sklade | KAVO PARTS |
Brzdový kotúč MAXGEAR 19-3545 Na externom sklade | MAXGEAR |
Brzdový kotúč TEXTAR 92274003 Na externom sklade | TEXTAR |
Brzdový kotúč VALEO 672714 Na externom sklade | VALEO |
Brzdový kotúč ZIMMERMANN 200.2534.20 Na externom sklade | ZIMMERMANN |
Brzdový kotúč ABAKUS 231-04-153 Nedostupné | ABAKUS |
Brzdový kotúč ABAKUS 231-04-153-2 Nedostupné | ABAKUS |
Brzdový kotúč HELLA 8DD 355 122-771 Nedostupné | HELLA |
Brzdový kotúč ROADHOUSE 61581.10 Nedostupné | ROADHOUSE |
Brzdový kotúč VAICO V46-40023 Nedostupné | VAICO |
- ASHIKA6001167
- BORG & BECKBBD5367
- Brake ENGINEERINGDI957056
- BSGBSG 63-210-020
- FERODODDF2683C
- FTE9072841
- FTE9082279
- GALFERB1.G213-0200.1
- GIRLING6067872
- HERTH+BUSS JAKOPARTSJ3311044
- JAPKO60167
- KAWE6158110
- MAXGEAR19-3545SPORT
- MEYLE36-15 523 0055/PD
- MINTEXMDC2695
- NAPAPBD8493
- NK202290
- NK312290
- RED-LINE26NI072
- REMSA6158110
- ROADHOUSE61582.00
- STARLINEPB 12071
- STARLINEST-BDI00879-BC
- SWAG33 10 2520
- TRISCAN8120 101087C
- VALEO197757
- WOKINGD6158110
- NISSAN QASHQAI II (J11, J11_) 1.2 DIG-T (85kW) 11/2013
- NISSAN QASHQAI II (J11, J11_) 1.3 DIG-T (116kW) 10/2020
- NISSAN QASHQAI II (J11, J11_) 1.3 DIG-T (103kW) 8/2018
- NISSAN QASHQAI II (J11, J11_) 1.3 DIG-T (118kW) 8/2018
- NISSAN QASHQAI II (J11, J11_) 1.5 dCi (81kW) 11/2013
- NISSAN QASHQAI II (J11, J11_) 1.5 dCi (85kW) 6/2018
- NISSAN QASHQAI II (J11, J11_) 1.6 dCi (96kW) 11/2013
- NISSAN QASHQAI II (J11, J11_) 1.6 dCi ALL MODE 4x4-i (96kW) 11/2013
- NISSAN QASHQAI II (J11, J11_) 1.6 DIG-T (120kW) 2/2014
- NISSAN QASHQAI II (J11, J11_) 1.7 dCi (110kW) 1/2019
- NISSAN QASHQAI II (J11, J11_) 1.7 dCi ALL MODE 4x4-i (110kW) 1/2019
- NISSAN QASHQAI II (J11, J11_) 2.0 (103kW) 1/2015
- NISSAN QASHQAI II (J11, J11_) 2.0 (J11E) (106kW) 6/2014
- NISSAN QASHQAI II (J11, J11_) 2.0 ALL MODE 4x4-i (104kW) 7/2017
- NISSAN QASHQAI II (J11, J11_) 2.0 ALL MODE 4x4-i (103kW) 1/2015
- NISSAN QASHQAI II (J11, J11_) 2.0 ALL MODE 4x4-i (J11R) (106kW) 12/2013
- NISSAN QASHQAI II VAN (J11_) 1.5 dCi (81kW) 5/2015
- NISSAN QASHQAI II VAN (J11_) 1.5 dCi (85kW) 6/2018
- RENAULT CAPTUR II (HF_) E-TECH 160 (116kW) 5/2020
- RENAULT KADJAR (HA_, HL_) 1.2 TCe 130 (HLMR) (96kW) 6/2015
- RENAULT KADJAR (HA_, HL_) 1.3 TCe 140 (HLNB, HLN1) (103kW) 8/2018
- RENAULT KADJAR (HA_, HL_) 1.3 TCe 160 (HLNC) (117kW) 8/2018
- RENAULT KADJAR (HA_, HL_) 1.5 BLUE dCi 115 (HLA6) (85kW) 8/2018
- RENAULT KADJAR (HA_, HL_) 1.5 dCi 110 (HLA3) (81kW) 6/2015
- RENAULT KADJAR (HA_, HL_) 1.6 dCi 130 (HLA4) (96kW) 6/2015
- RENAULT KADJAR (HA_, HL_) 1.6 dCi 130 4x4 (HLA4) (96kW) 6/2015
- RENAULT KADJAR (HA_, HL_) 1.6 TCe 165 (HLMH) (120kW) 11/2016
- RENAULT KADJAR (HA_, HL_) 1.7 Blue dCi 150 (HLA7) (110kW) 8/2018
- RENAULT KADJAR (HA_, HL_) 1.7 Blue dCi 150 4WD (HLA7) (110kW) 8/2018
- RENAULT MEGANE IV Grandtour (K9A/M/N_) E-TECH 160 (K9NH) (116kW) 5/2020