Brzdový strmeň DENCKERMANN B190323R
- Kategória: Brzdový strmeň
- Výrobca:DENCKERMANN
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:B190323R
- V ponuke od:04.12.2025
- Dostupnosť:Na externom sklade 1 ks
- Strana montáże:vpravo na zanej naprave
- spárované čísla produktov:B190323L
- Materiál:Hliník
- Hrúbka brzd. kotúča (mm):25
- Brzdový systém:TRW
- Priemer piesta [mm]:43
- EÚ Nariadenie o bezpečnosti výrobkov (GPSR):IEC 60417-6183 mechanické vedomosti potrebné
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Brzdový strmeň ELSTOCK 87-2476 Na externom sklade | ELSTOCK |
Brzdový strmeň ESEN SKV 56SKV484 Na externom sklade | ESEN SKV |
Brzdový strmeň ESEN SKV 56SKV494 Na externom sklade | ESEN SKV |
Brzdový strmeň KAMOKA JBC1252 Na externom sklade | KAMOKA |
Brzdový strmeň A.B.S. 531702 Nedostupné | A.B.S. |
Brzdový strmeň BREMBO F 24 167 Nedostupné | BREMBO |
cena na dotaz
cena na dotaz bez DPH
Brzdový strmeň DRI 4246720 Nedostupné | DRI |
Brzdový strmeň NTY HZT-LR-003 Nedostupné | NTY |
Brzdový strmeň TRW BHT350E Nedostupné | TRW |
- BENDIX594931
- BUDWEG CALIPER344757
- DELCO REMYDC74757
- DELCO REMYDC74757E
- HELLA PAGID8AC 355 396-991
- LAND ROVER RANGE ROVER IV (L405) 2.0 P400e Hybrid 4x4 (297kW) 10/2017 - 9/2021
- LAND ROVER RANGE ROVER IV (L405) 3.0 SCV6 4x4 (250kW) 10/2013 - 9/2021
- LAND ROVER RANGE ROVER IV (L405) 3.0 SCV6 4x4 (280kW) 6/2015 - 9/2021
- LAND ROVER RANGE ROVER IV (L405) 3.0 SDV6 4x4 (215kW) 10/2012 - 9/2021
- LAND ROVER RANGE ROVER IV (L405) 3.0 SDV6 4x4 (183kW) 8/2012 - 1/2016
- LAND ROVER RANGE ROVER IV (L405) 3.0 SDV6 Hybrid 4x4 (260kW) 6/2015 - 9/2021
- LAND ROVER RANGE ROVER IV (L405) 3.0 SDV6 Hybrid 4x4 (250kW) 10/2013 - 9/2021
- LAND ROVER RANGE ROVER IV (L405) 3.0 TDV6 4x4 (155kW) 10/2013 - 1/2016
- LAND ROVER RANGE ROVER IV (L405) 3.0 TDV6 4x4 (190kW) 8/2012 - 9/2021
- LAND ROVER RANGE ROVER IV (L405) 4.4 SDV8 4x4 (250kW) 8/2012 - 9/2021
- LAND ROVER RANGE ROVER IV (L405) 4.4 SDV8 4x4 (230kW) 8/2013 - 9/2021
- LAND ROVER RANGE ROVER IV (L405) 5.0 SCV8 4x4 (405kW) 6/2015 - 9/2021
- LAND ROVER RANGE ROVER IV (L405) 5.0 SCV8 4x4 (375kW) 8/2012 - 9/2021
- LAND ROVER RANGE ROVER IV (L405) 5.0 SCV8 4x4 (386kW) 11/2017 - 9/2021
- LAND ROVER RANGE ROVER IV (L405) 5.0 SCV8 4x4 (416kW) 11/2017 - 9/2021
- LAND ROVER RANGE ROVER IV (L405) 5.0 V8 4x4 (276kW) 12/2013 - 1/2016
- LAND ROVER RANGE ROVER SPORT II (L494) 2.0 P400e PHEV 4x4 (297kW) 10/2017 - 3/2022
- LAND ROVER RANGE ROVER SPORT II (L494) 2.0 SD4 4x4 (177kW) 8/2016 - 3/2022
- LAND ROVER RANGE ROVER SPORT II (L494) 2.0 Si4 4x4 (221kW) 10/2017 - 3/2022
- LAND ROVER RANGE ROVER SPORT II (L494) 3.0 SCV6 4x4 (280kW) 6/2015 - 12/2018
- LAND ROVER RANGE ROVER SPORT II (L494) 3.0 SCV6 4x4 (250kW) 4/2013 - 12/2019
- LAND ROVER RANGE ROVER SPORT II (L494) 3.0 SDV6 4x4 (225kW) 9/2014 - 3/2022
- LAND ROVER RANGE ROVER SPORT II (L494) 3.0 SDV6 4x4 (183kW) 4/2013 - 3/2022
- LAND ROVER RANGE ROVER SPORT II (L494) 3.0 SDV6 4x4 (215kW) 4/2013 - 12/2016
- LAND ROVER RANGE ROVER SPORT II (L494) 3.0 SDV6 Hybrid 4x4 (260kW) 6/2015 - 12/2017
- LAND ROVER RANGE ROVER SPORT II (L494) 3.0 SDV6 Hybrid 4x4 (250kW) 10/2013 - 3/2022
- LAND ROVER RANGE ROVER SPORT II (L494) 3.0 TDV6 4x4 (190kW) 4/2013 - 3/2022
- LAND ROVER RANGE ROVER SPORT II (L494) 3.0 TDV6 4x4 (155kW) 4/2013 - 12/2018
- LAND ROVER RANGE ROVER SPORT II (L494) 4.4 SDV8 4x4 (250kW) 10/2013 - 3/2022
- LAND ROVER RANGE ROVER SPORT II (L494) 5.0 SCV8 4x4 (405kW) 1/2014 - 12/2018
- LAND ROVER RANGE ROVER SPORT II (L494) 5.0 SCV8 4x4 (386kW) 11/2017 - 3/2022
- LAND ROVER RANGE ROVER SPORT II (L494) 5.0 SCV8 4x4 (375kW) 4/2013 - 12/2018