Brzdový strmeň ESEN SKV 45SKV281
- Kategória: Brzdový strmeň
- Výrobca:ESEN SKV
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:45SKV281
- V ponuke od:13.12.2022
- Dostupnosť:Na externom sklade 2 ks
- Strana montáże:predna naprava vlavo
- Nový diel:✓
- spárované čísla produktov:45SKV282
- Hrúbka brzd. kotúča (mm):10
- Brzdový systém:AP LOCKHEED
- Typ brzdového strmeňa:Brzdovy strmen (2 - piestikový)
- Hmotnosť [kg]:3,8
- Nie je potrebné vrátiż starý diel:✓
- Nutné porovnať starý diel s novým dielom (hlavne č. OE):✓
- Záruka:3 roky záruka
- Priemer piestu brzdového strmeňa [mm]:51
- AUSTIN37H8129
- AUSTINGBC 138
- AUSTINGBC138
- AUSTINGBC123
- MGSEB 000138 EVA
- ROVERGBC 138
- ROVERGBC138
- ROVERSEB000138EVA
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Brzdový strmeň ABAKUS 131-04-945 Na externom sklade | ABAKUS |
Brzdový strmeň A.B.S. 520801 Nedostupné | A.B.S. |
Brzdový strmeň BOSCH 0 986 473 370 Nedostupné | BOSCH |
Brzdový strmeň COMLINE CBC668L Nedostupné | COMLINE |
Brzdový strmeň DRI 3164900 Nedostupné | DRI |
Brzdový strmeň TRW BHS239E Nedostupné | TRW |
Brzdový strmeň TRW BHS240E Nedostupné | TRW |
Brzdový strmeň YSPARTS YS-BC1031 Nedostupné | YSPARTS |
- 4X4 ESTANFIPDF-14-007
- 4X4 ESTANFIPDF-14-008
- A.Z. MeisterteileAZMT-44-023-2204
- A.Z. MeisterteileAZMT-44-023-2267
- APECBCA1735
- APECLCA479
- APECLCA479N
- ASHUKI by PalidiumPAL4-1984
- BENDIX591218
- Brake ENGINEERINGCA17
- Brake ENGINEERINGCA17R
- Brake ENGINEERINGCA667
- BRAXISAG0534
- BREMBOF 52 022
- BUDWEG CALIPER341622
- BurigB037286L
- DA SILVAET5208
- DA SILVAET5214
- DEPAET71622
- EAI2464025
- EAI2464026
- ELSTOCK82-0694
- ERA BeneluxBC61622
- Frankberg5481FB0003399
- Frankberg5481FB0066462
- FTERX519836A0
- FTE9291500
- GIRLING7107239
- GIRLING7107240
- KAWE341622
- LAUBER77.3102
- MAXTECH6281407
- MAXTECH6281406
- MOTAQUIPVBC767L
- NationalNBC7286L
- NK2199135
- QUINTON HAZELLQBS8159
- RE-EX506-02052
- REMSA9000171
- REMSA9000172
- REMYDC81622
- REMYRAB92733
- RIDEX78B2183
- SASICSCA6064
- sbs13012199135
- SERA3464025
- SERA3464026
- SERCORE23CA1687
- SHAFTECBC93
- SHAFTECBC93SF
- SNRA1464025
- SNRA1464026
- STARTCAR6464025
- STARTCAR6464026
- STELLOX05-90249-SX
- TECDRIVETET2240
- TECDRIVETET2311
- TEXTAR38177400
- TMIBR002052
- VEGE23984301
- WAIBC7670
- ROVER MINI Kabriolet (XN) 1.3 (63kW) 11/1996 - 5/2001
- ROVER MINI Kabriolet (XN) 1.3 S (46kW) 2/1998 - 5/2001
- ROVER MINI Kabriolet (XN) 1300 (46kW) 9/1992 - 4/1995
- ROVER MINI sikma zadna cast 1.3 Cooper (46kW) 1/1992 - 10/1996
- ROVER MINI sikma zadna cast 1.3 Cooper S (59kW) 11/1996 - 5/2001
- ROVER MINI sikma zadna cast 1.3 Cooper Works (66kW) 3/1999 - 8/2000
- ROVER MINI sikma zadna cast 1000 (30kW) 8/1990 - 6/1993
- ROVER MINI sikma zadna cast 1300 (37kW) 4/1992 - 10/1996
- ROVER MINI sikma zadna cast 1300 (39kW) 5/1996 - 10/1996
- ROVER MINI sikma zadna cast 1300 (45kW) 1/1991 - 12/1991
- ROVER MINI sikma zadna cast 1300 (39kW) 1/1992 - 4/1995
- ROVER MINI sikma zadna cast 1300 (46kW) 1/1992 - 11/2000
- ROVER MINI sikma zadna cast 1300 (37kW) 10/1992 - 11/2000
- ROVER MINI sikma zadna cast 1300 / Cooper (45kW) 6/1991 - 2/1994
- ROVER MINI-MOKE 1.0 (34kW) 5/1990 - 12/1992