Brzdový strmeň ESEN SKV 46SKV104
- Kategória: Brzdový strmeň
- Výrobca:ESEN SKV
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:46SKV104
- V ponuke od:13.12.2022
- Dostupnosť:Na externom sklade 2 ks
- Strana montáże:vpravo na zanej naprave
- Nový diel:✓
- spárované čísla produktov:46SKV103
- Hrúbka brzd. kotúča (mm):10
- Brzdový systém:MANDO
- Typ brzdového strmeňa:Brzdovy strmen (1-piestikový)
- Hmotnosť [kg]:1,8
- Rozstup upevňovacích otvorov [mm]:126
- Nie je potrebné vrátiż starý diel:✓
- Nutné porovnať starý diel s novým dielom (hlavne č. OE):✓
- Záruka:3 roky záruka
- Priemer piestu brzdového strmeňa [mm]:38
- HYUNDAI58230-3A200
- HYUNDAI58310-26A00
- HYUNDAI583103AA00
- HYUNDAI58310-3AA00
- HYUNDAI58310-3AA10
- HYUNDAI5840026050
- HYUNDAI58400-26050
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Brzdový strmeň A.B.S. 721102 Nedostupné | A.B.S. |
Brzdový strmeň DRI 4102830 Nedostupné | DRI |
Brzdový strmeň DRI 4272200 Nedostupné | DRI |
Brzdový strmeň NK 213434 Nedostupné | NK |
Brzdový strmeň NTY HZT-HY-548 Nedostupné | NTY |
Brzdový strmeň TRW BHN1113E Nedostupné | TRW |
Brzdový strmeň YSPARTS YS-BC1362 Nedostupné | YSPARTS |
- 4X4 ESTANFIPDF-48-035
- 4X4 ESTANFIPDF-48-036
- A.S.P. QualityTestedCAL596LJM
- A.Z. MeisterteileAZMT-44-023-1113
- A.Z. MeisterteileAZMT-44-023-2356
- ABECZH1386
- APECBCA1965E
- APECLCA606
- ASHIKACAL596LJM
- ASHUKI by Palidium0966-7150NEW
- ASHUKI by Palidium0963-7150NEW
- ATIE3157
- ATIE4362
- Axia393156
- BENDIX591265
- BENDIX594774
- BLUE PRINTADG04511N
- BLUE PRINTADG045503
- Brake ENGINEERINGCA2311R
- BREMBOF 30 044
- BREMBOF 30 045
- BUDWEG CALIPER343156
- BUDWEG CALIPER344362
- BurigB037779L
- DA SILVAET2073
- DA SILVAET9525
- DEPAET73157
- DEPAET74362
- EAI2485012
- ELSTOCK86-2381
- ELSTOCK86-3082
- EUROBRAKE5301213433
- EUROBRAKE5301213434
- FERODOFCL694480
- Frankberg5481FB0002588
- Frankberg5481FB0003934
- FTERX3898109A0
- FTE9290528
- GENERAL RICAMBIHY6048
- GHGH-453456H
- GHGH-453456V
- GIRLING71031113
- HELLA8AC 355 382-931
- HELLA PAGID8AC 355 382-931
- HERTH+BUSS JAKOPARTSJ3210537
- JAPANPARTSCAL596LJM
- JAPKOCAL596LJM
- KAWE343156
- KAWE344362
- LAUBER77.2931
- MANDOEX583103AA00
- MAPCO144418
- MAXGEAR82-1104
- MAXTECH6466254
- MAXTECH6466255
- MDREUB-1213433
- MDREUB-1213434
- METZGER AUTOTEILE6250689
- METZGER AUTOTEILE6260689
- MTR12139021
- MTR13180104
- NationalNBC7779L
- NIPPARTSJ3210517
- NPSH322I08
- OSSCA29981
- RE-EX506-02167
- RE-EX506-07068
- REMSA9023112
- REMYDC73156
- REMYDC74362
- RIDEX78B0344
- sbs1301213433
- SERA3485012
- SERCORE23CA0627
- SHAFTECBC8799R
- SHAFTECBC8799RSF
- SNRA1485012
- StarkSKBC-0460343
- STARTCAR6485012
- STELLOX05-90380-SX
- STELLOX05-90381-SX
- TECDRIVETET0930
- TEXTAR38136200
- TMIBR002167
- TMIBR007068
- TRIALLICF 202801
- TRISCAN8170 343156
- TRISCAN8175 43229
- TRWBCK870
- VEGE17274304
- ZentPartsZ183763
- ZentPartsZ183764
- HYUNDAI HIGHWAY VAN 2.0 16V (100kW) 3/2000 - 3/2004
- HYUNDAI HIGHWAY VAN 2.0 CRDi (83kW) 3/2001 - 3/2004
- HYUNDAI HIGHWAY VAN 2.0 CVVT (104kW) 11/2003 - 3/2004
- HYUNDAI HIGHWAY VAN 2.7 V6 24V (127kW) 3/2000 - 3/2004
- HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.0 (99kW) 8/2001 - 3/2006
- HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.0 CRDi (83kW) 8/2001 - 3/2006
- HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.0 CRDi 4x4 (83kW) 4/2001 - 3/2006
- HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.0 CRDi 4x4 (92kW) 8/2003 - 3/2006
- HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.0 CRDi pohon vsetkych kolies (107kW) 11/2003 - 2/2006
- HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.4 16V (107kW) 2/2001 - 3/2006
- HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.4 16V (100kW) 2/2001 - 3/2006
- HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.4 16V 4x4 (100kW) 2/2001 - 3/2006
- HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.4 16V 4x4 (107kW) 2/2001 - 3/2006
- HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.7 V6 4x4 (127kW) 2/2001 - 3/2006
- HYUNDAI TRAJET (FO) 2.0 (104kW) 11/2003 - 7/2008
- HYUNDAI TRAJET (FO) 2.0 (100kW) 3/2000 - 7/2008
- HYUNDAI TRAJET (FO) 2.0 (103kW) 1/2004 - 7/2008
- HYUNDAI TRAJET (FO) 2.0 (103kW) 3/2001 - 10/2003
- HYUNDAI TRAJET (FO) 2.0 CRDi (83kW) 4/2001 - 7/2008
- HYUNDAI TRAJET (FO) 2.7 V6 (127kW) 9/2000 - 7/2008