Brzdový strmeň ESEN SKV 46SKV151
- Kategória: Brzdový strmeň
- Výrobca:ESEN SKV
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:46SKV151
- V ponuke od:13.12.2022
- Dostupnosť:Na externom sklade 3 ks
- Strana montáże:predna naprava vlavo
- Nový diel:✓
- spárované čísla produktov:46SKV152
- Materiál:żedá liatina
- Hrúbka brzd. kotúča (mm):18
- Brzdový systém:MANDO
- Typ brzdového strmeňa:Brzdovy strmen (1-piestikový)
- Počet prípojok:1
- Hmotnosť [kg]:2,47
- Rozstup upevňovacích otvorov [mm]:136
- Priemer piesta [mm]:51
- pre hrúbku brzdového kotúča [mm]:18
- Nie je potrebné vrátiż starý diel:✓
- Nutné porovnať starý diel s novým dielom (hlavne č. OE):✓
- Záruka:3 roky záruka
- Priemer piestu brzdového strmeňa [mm]:51
- HYUNDAI5811005500
- HYUNDAI5818002A10
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Brzdový strmeň NK 213463 Na externom sklade | NK |
Brzdový strmeň A.B.S. 721801 Nedostupné | A.B.S. |
Brzdový strmeň BOSCH 0 986 134 273 Nedostupné | BOSCH |
Brzdový strmeň BREMBO F 79 036 Nedostupné | BREMBO |
cena na dotaz
cena na dotaz bez DPH
Brzdový strmeň DRI 3126310 Nedostupné | DRI |
Brzdový strmeň TRW BHZ988E Nedostupné | TRW |
Brzdový strmeň YSPARTS YS-BC1375 Nedostupné | YSPARTS |
- 4X4 ESTANFIPDF-48-047
- APECBCA1843E
- APECLCA535
- APECLCA535N
- ASHUKI by PalidiumY657-05NEW
- ATIE3808
- AUTO-SPEED PARTS290CA02297
- BENDIX592008
- Brake ENGINEERINGCA2737
- BRAXISAG0916
- BUDWEG CALIPER343808
- BurigB037843L
- DA SILVAET9210
- DEPAET73808
- EAI2484045
- ELSTOCK82-1236
- ERA BeneluxBC63808
- EUROBRAKE5301213463
- Frankberg5481FB0003560
- Frankberg5481FB0066650
- FTERX519846A0
- FTE9291510
- GENERAL RICAMBIHY6037
- GIRLING7113700
- HERTH+BUSS JAKOPARTSJ3210526
- JAPOCATHAH01-E0001
- KAWE343808
- LAUBER77.3400
- MANDOEX5818002A10
- MAXTECH6465270
- MAXTECH6265270
- MDREUB-1213463
- METZGER AUTOTEILE6250723
- NationalNBC7843L
- NIPPARTSN3210527
- NPSH321I29
- RE-EX506-03486
- REMSA9027371
- REMYDC83808
- sbs1301213463
- SERA3484045
- SERCORE23CA1465
- SHAFTECBC2140
- SHAFTECBC2140SF
- SNRA1484045
- STARTCAR6484045
- TECDRIVETET4473
- TEXTAR38195800
- TMIBR003486
- TRISCAN8170 343808
- TRWBHZ700
- VEGE25204301
- HYUNDAI ATOS (MX) 1.0 i (41kW) 2/1998 - 3/2002
- HYUNDAI ATOS (MX) 1.0 i (40kW) 2/1998 - 12/2000
- HYUNDAI ATOS (MX) 1.0 i (43kW) 3/2001 - 7/2003
- HYUNDAI ATOS (MX) 1.1 (46kW) 8/2003 - 12/2008
- HYUNDAI ATOS (MX) 1.1 (43kW) 8/2003 - 12/2008
- HYUNDAI GALLOPER II (JK-01) 2.5 TCi D (77kW) 8/1998 - 12/2003
- HYUNDAI GALLOPER II (JK-01) 2.5 TD intercooler (73kW) 8/1998 - 12/2003