Brzdový strmeň ESEN SKV 55SKV123
- Kategória: Brzdový strmeň
- Výrobca:ESEN SKV
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:55SKV123
- V ponuke od:13.12.2022
- Dostupnosť:Na externom sklade 3 ks
- Strana montáże:vlavo na zadnej naprave
- Nový diel:✓
- spárované čísla produktov:55SKV124
- Materiál:Hliník
- Typ brzdového strmeňa:Brzdovy strmen (1-piestikový)
- Počet prípojok:1
- Hmotnosť [kg]:1,54
- Rozstup upevňovacích otvorov [mm]:118
- Priemer piesta [mm]:34
- Typ brzdového strmeňa 2:brzdovy strmen s integrovanou parkovacou brzdou
- pre hrúbku brzdového kotúča [mm]:10
- Nie je potrebné vrátiż starý diel:✓
- Nutné porovnať starý diel s novým dielom (hlavne č. OE):✓
- Záruka:3 roky záruka
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Brzdový strmeň KAMOKA JBC0315 Na externom sklade | KAMOKA |
Brzdový strmeň MAXGEAR 82-1367 Na externom sklade | MAXGEAR |
Brzdový strmeň TRW BHQ149E Na externom sklade | TRW |
Brzdový strmeň YSPARTS YS-BC1665 Na externom sklade | YSPARTS |
Brzdový strmeň A.B.S. 522661 Nedostupné | A.B.S. |
Brzdový strmeň A.B.S. 522661C3 Nedostupné | A.B.S. |
cena na dotaz
cena na dotaz bez DPH
Brzdový strmeň ATE 24.3347-1713.5 Nedostupné | ATE |
Brzdový strmeň BOSCH 0 986 473 256 Nedostupné | BOSCH |
Brzdový strmeň BREMBO F 59 134 Nedostupné | BREMBO |
cena na dotaz
cena na dotaz bez DPH
Brzdový strmeň COMLINE CBC434L Nedostupné | COMLINE |
Brzdový strmeň DRI 4181100 Nedostupné | DRI |
Brzdový strmeň NK 2136237 Nedostupné | NK |
Brzdový strmeň NTY HZT-PL-070 Nedostupné | NTY |
Brzdový strmeň TRW BHQ149 Nedostupné | TRW |
Brzdový strmeň TRW BHQ259 Nedostupné | TRW |
Brzdový strmeň TRW BHQ259E Nedostupné | TRW |
- 4X4 ESTANFIPDF-49-103
- A.Z. MeisterteileAZMT-44-023-1386
- APECBCA2029E
- APECLCA647
- APECLCA647N
- ASHUKI by PalidiumPAL4-2148
- ATIE3214
- AUTO-SPEED PARTS290CA01484
- Axia393214
- BENDIX591406
- Brake ENGINEERINGCA2493
- Brake ENGINEERINGCA2493P1
- BRAXISAG0643
- BUDWEG CALIPER343214
- BurigB037487L
- DA SILVAET2130
- DACO GermanyBA2745
- DEPAET73214
- EAI2375265
- ELSTOCK86-0811
- ERA BeneluxBC53214
- EUROBRAKE53012136237
- FERODOFCL694589
- Frankberg5481FB0003752
- Frankberg5481FB0066573
- FREMAXFBC2208L
- FTE9290256
- FTERS349807A0
- FTE9298011
- FTERX349807A0
- GENERAL RICAMBIOP6177
- GIRLING7105149
- HELLA8AC 355 381-011
- HELLA PAGID8AC 355 381-011
- JURID694589J
- KABISBCK30479
- KAWE343214
- LAUBER77.2456
- MAPCO4652
- MDREUB-12136237
- METZGER AUTOTEILE6250475
- MOTAQUIPVBC533L
- NationalNBC7487L
- NEOCOM0830119
- QUINTON HAZELLQBS8753
- RAP BRAKESR-K0732
- RE-EX506-02442
- REMSA9024931
- REMYDC73214
- REMYDC73214RD
- RIDEX78B2042
- sbs13012136237
- SERA3375265
- SERCORE23CA0650
- SERCORE23CA2074
- SHAFTECBC2116
- SHAFTECBC2116SF
- SNRA1375265
- STARTCAR6375265
- TECDRIVETET2233
- TEXTAR38001700
- TEXTAR38035100
- TMIBR002442
- TRISCAN8170 343214
- TRISCAN8175 24229
- VEGE24474303
- OPEL CORSA C (X01) 1.0 (F08, F68) (43kW) 9/2000 - 6/2003
- OPEL CORSA C (X01) 1.2 (F08, F68) (55kW) 9/2000 - 12/2009
- OPEL CORSA C (X01) 1.3 CDTI (F08, F68) (51kW) 6/2003 - 12/2009
- OPEL CORSA C (X01) 1.4 (F08, F68) (66kW) 9/2000 - 12/2009
- OPEL CORSA C (X01) 1.4 Twinport (F08, F68) (66kW) 6/2003 - 12/2009
- OPEL CORSA C (X01) 1.7 CDTI (F08, F68) (74kW) 6/2003 - 12/2009
- OPEL CORSA C (X01) 1.7 DI (F08, F68) (48kW) 9/2000 - 12/2009
- OPEL CORSA C (X01) 1.7 DTI (F08, F68) (55kW) 9/2000 - 12/2009
- OPEL CORSA C (X01) 1.8 (F08, F68) (92kW) 9/2000 - 12/2009
- OPEL CORSA C żikmé zadná kapota (X01) 1.3 CDTI 16V (F08, W5L) (51kW) 7/2005 - 6/2006
- OPEL CORSA C żikmé zadná kapota (X01) 1.4 (W5L, F08) (66kW) 8/2003 - 6/2012
- OPEL CORSA C żikmé zadná kapota (X01) 1.7 CDTi (F08, W5L) (74kW) 8/2003 - 12/2012
- OPEL CORSA C żikmé zadná kapota (X01) 1.7 DTI 16V (F08, W5L) (55kW) 9/2000 - 7/2003
- OPEL TIGRA TwinTop (X04) 1.3 CDTI (R97) (51kW) 6/2004 - 12/2010
- OPEL TIGRA TwinTop (X04) 1.4 (R97) (66kW) 6/2004 - 12/2010
- OPEL TIGRA TwinTop (X04) 1.8 (R97) (92kW) 6/2004 - 12/2010