Brzdový strmeň ESEN SKV 55SKV223
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:55SKV223
- V ponuke od:13.12.2022
- Dostupnosť:Nedostupné
- Strana montáże:vlavo na zadnej naprave
- Nový diel:✓
- spárované čísla produktov:55SKV224
- Typ brzdového strmeňa:brzdovy strmen s 1 upevnovacim kolikom
- Hmotnosť [kg]:2,65
- Priemer piesta [mm]:35
- pre hrúbku brzdového kotúča [mm]:8,9
- Záruka:3 roky záruka
- MERCEDES-BENZ0014205583
- BRAXISAG0792
- DA SILVAET0298
- EAI2225275
- FERODOFCL694285
- Frankberg5481FB0004057
- Frankberg5481FB0066854
- FTE9290366
- GENERAL RICAMBIME6181
- GHGH-453384V
- JURID694285J
- MAXTECH6474526
- MAXTECH6474504
- SERA3225275
- SHAFTECBC8065
- SHAFTECBC407
- SHAFTECBC407SF
- SHAFTECBC9841
- SHAFTECBC8065SF
- SHAFTECBC9841SF
- SNRA1225275
- STARTCAR6225275
- TECDRIVETET1002
- TEXTAR38036400
- MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 180 (202.018) (89kW) 11/1994 - 5/2000
- MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 180 (202.018) (90kW) 3/1993 - 5/2000
- MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 200 (202.020) (100kW) 1/1994 - 5/2000
- MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 200 CDI (202.134) (75kW) 3/1998 - 5/2000
- MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 200 D (202.120) (55kW) 3/1993 - 5/2000
- MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 200 D (202.122) (65kW) 10/1996 - 5/2000
- MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 220 (202.022) (110kW) 3/1993 - 5/2000
- MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 220 CDI (202.133) (92kW) 9/1997 - 5/2000
- MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 220 D (202.021) (55kW) 7/1996 - 5/2000
- MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 220 D (202.121) (70kW) 8/1993 - 5/2000
- MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 230 (202.023) (110kW) 6/1996 - 6/1997
- MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 250 D (202.125) (83kW) 5/1993 - 5/2000
- MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 280 (202.028) (142kW) 5/1993 - 5/2000