Brzdový strmeň ESEN SKV 55SKV224
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:55SKV224
- V ponuke od:13.12.2022
- Dostupnosť:Na externom sklade 2 ks
- Strana montáże:vpravo na zanej naprave
- Nový diel:✓
- spárované čísla produktov:55SKV223
- Typ brzdového strmeňa:brzdovy strmen s 1 upevnovacim kolikom
- Hmotnosť [kg]:2,67
- Priemer piesta [mm]:35
- pre hrúbku brzdového kotúča [mm]:8,9
- Záruka:3 roky záruka
- MERCEDES-BENZ0014205683
- APECBCA1826E
- APECRCA526
- BRAXISAG0793
- DA SILVAET0300
- EAI2225276
- FERODOFCL694286
- Frankberg5481FB0004058
- Frankberg5481FB0066854
- FTE9290368
- GENERAL RICAMBIME6182
- GHGH-453384H
- JURID694286J
- MAXTECH6474527
- MAXTECH6474507
- SERA3225276
- SHAFTECBC407R
- SHAFTECBC8065R
- SHAFTECBC616R
- SHAFTECBC407RSF
- SHAFTECBC9841R
- SHAFTECBC616RSF
- SHAFTECBC8065RSF
- SHAFTECBC9841RSF
- SNRA1225276
- STARTCAR6225276
- TECDRIVETET1249
- TEXTAR38036700
- MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 180 (202.018) (89kW) 11/1994 - 5/2000
- MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 180 (202.018) (90kW) 3/1993 - 5/2000
- MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 200 (202.020) (100kW) 1/1994 - 5/2000
- MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 200 CDI (202.134) (75kW) 3/1998 - 5/2000
- MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 200 D (202.120) (55kW) 3/1993 - 5/2000
- MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 200 D (202.122) (65kW) 10/1996 - 5/2000
- MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 220 (202.022) (110kW) 3/1993 - 5/2000
- MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 220 CDI (202.133) (92kW) 9/1997 - 5/2000
- MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 220 D (202.021) (55kW) 7/1996 - 5/2000
- MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 220 D (202.121) (70kW) 8/1993 - 5/2000
- MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 230 (202.023) (110kW) 6/1996 - 6/1997
- MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 250 D (202.125) (83kW) 5/1993 - 5/2000
- MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 280 (202.028) (142kW) 5/1993 - 5/2000