Brzdový strmeň ESEN SKV 55SKV661
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:55SKV661
- V ponuke od:13.12.2022
- Dostupnosť:Na externom sklade 1 ks
- Strana montáże:predna naprava vlavo
- Nový diel:✓
- spárované čísla produktov:55SKV662
- Materiál:żedá liatina
- Brzdový systém:TRW
- Typ brzdového strmeňa:Brzdovy strmen (1-piestikový)
- Hmotnosť [kg]:2,37
- Rozstup upevňovacích otvorov [mm]:144
- Priemer piesta [mm]:48
- pre hrúbku brzdového kotúča [mm]:11
- Záruka:3 roky záruka
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Brzdový strmeň ELSTOCK 82-0813 Na externom sklade | ELSTOCK |
Brzdový strmeň KAMOKA JBC0305 Na externom sklade | KAMOKA |
Brzdový strmeň MAXGEAR 82-1645 Na externom sklade | MAXGEAR |
Brzdový strmeň NK 213611 Na externom sklade | NK |
Brzdový strmeň A.B.S. 522571 Nedostupné | A.B.S. |
Brzdový strmeň BOSCH 0 986 473 271 Nedostupné | BOSCH |
Brzdový strmeň COMLINE CBC675L Nedostupné | COMLINE |
Brzdový strmeň DRI 3183100 Nedostupné | DRI |
Brzdový strmeň TRW BHV338 Nedostupné | TRW |
Brzdový strmeň TRW BHV338E Nedostupné | TRW |
Brzdový strmeň YSPARTS YS-BC1709 Nedostupné | YSPARTS |
- 4X4 ESTANFIPDF-49-105
- APECBCA1677E
- APECLCA443N
- APECLCA443
- ASHUKI by PalidiumPAL4-2140
- ATE24.3481-1767.5
- ATIE3244
- AUTO-SPEED PARTS290CA01470
- BENDIX591410
- Brake ENGINEERINGCA2245
- BRAXISAG0647
- BREMBOF 59 136
- BUDWEG CALIPER343244
- BurigB037567L
- Calipere+ NAIBAC723L
- Calipere+ NAIBANB-C723L
- DA SILVAET7995
- DEPAET73244
- EAI2374519
- ERA BeneluxBC63244
- EUROBRAKE5301213611
- FAI AutoPartsFPCA630L
- FERODOFCL694537
- Frankberg5481FB0003748
- Frankberg5481FB0066582
- FTERX489843A0
- FTE9291405
- GENERAL RICAMBIOP6171
- GIRLING7110338
- HELLA8AC 355 387-711
- HELLA PAGID8AC 355 387-711
- JP GROUP1261902470
- JURID694537J
- KAWE343244
- LAUBER77.2458
- MDREUB-1213611
- METZGER AUTOTEILE6250103
- MOTAQUIPVBC774L
- NationalNBC7567L
- NEOCOM0810022
- NTYHZP-PL-036
- OSSCA79500
- QUINTON HAZELLQBS8874
- RE-EX506-02450
- REMSA9022451
- REMYDC83244
- sbs1301213611
- SERA3374519
- SERCORE23CA2584
- SHAFTECBC8865
- SHAFTECBC8865SF
- SNRA1374519
- STARTCAR6374519
- TECDRIVETET1916
- TEXTAR38062900
- TMIBR002450
- TRISCAN8170 343244
- VEGE24604301
- OPEL CORSA C (X01) 1.0 (F08, F68) (43kW) 9/2000 - 6/2003
- OPEL CORSA C (X01) 1.0 (F08, F68) (44kW) 6/2003 - 12/2009
- OPEL CORSA C (X01) 1.2 (F08, F68) (55kW) 9/2000 - 12/2009
- OPEL CORSA C (X01) 1.2 Twinport (F08, F68) (59kW) 7/2004 - 12/2009
- OPEL CORSA C żikmé zadná kapota (X01) 1.2 (F08, W5L) (59kW) 7/2005 - 6/2006
- OPEL CORSA C żikmé zadná kapota (X01) 1.2 16V (F08, W5L) (55kW) 9/2000 - 7/2003