Brzdový strmeň ESEN SKV 74SKV914
- Kategória: Brzdový strmeň
- Výrobca:ESEN SKV
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:74SKV914
- V ponuke od:27.11.2024
- Dostupnosť:Na externom sklade 4 ks
- Strana montáże:vpravo na zanej naprave
- Nový diel:✓
- spárované čísla produktov:74SKV913
- Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia 2:bez svorky
- Typ brzdového strmeňa:Brzdovy strmen (1-piestikový)
- Hmotnosť [kg]:1,6
- Priemer piesta [mm]:38
- pre hrúbku brzdového kotúča [mm]:11
- Nie je potrebné vrátiż starý diel:✓
- Nutné porovnať starý diel s novým dielom (hlavne č. OE):✓
- Záruka:3 roky záruka
- RENAULT7701 206 514
- RENAULT7711135722
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Brzdový strmeň A.B.S. 524092 Nedostupné | A.B.S. |
Brzdový strmeň BREMBO F 68 119 Nedostupné | BREMBO |
cena na dotaz
cena na dotaz bez DPH
Brzdový strmeň DRI 4214720 Nedostupné | DRI |
Brzdový strmeň NK 2139176 Nedostupné | NK |
Brzdový strmeň NTY HZT-RE-025 Nedostupné | NTY |
- 4X4 ESTANFIPDF-33-140
- ABECZH1555
- APECBCA2952E
- APECRCA1237
- ASHUKI by PalidiumPAL4-2215
- ATIE4365
- AUTO-SPEED PARTS290CA01544
- Axia394365
- BENDIX593785
- Brake ENGINEERINGCA2829R
- BRAXISAG1598
- BUDWEG CALIPER344365
- BurigB037926R
- Calipere+ NAIBA7701206514-R
- DA SILVAET9532
- DEPAET74365
- EAI2375386
- ELSTOCK87-2174
- ERA BeneluxBC54365
- EUROBRAKE53012139176
- FASTFT02509
- FERODOFCL695156
- Frankberg5481FB0003819
- Frankberg5481FB0066710
- GENERAL RICAMBIRE6200
- GIRLING7105294
- KAWE344365
- LAUBER77.3715
- MAPCO144539
- MDREUB-12139176
- NationalNBC7926R
- OSSCA79412
- RAP BRAKESR-K1246
- RE-EX506-06513
- REMSA9028292
- REMYDC74365
- sbs13012139176
- SERA3375386
- SERCORE23CA1089
- SHAFTECBC8281R
- SHAFTECBC8281RSF
- SNRA1375386
- STARTCAR6375386
- TECDRIVETET0915
- TMIBR006513
- TRISCAN8170 344365
- TRISCAN8175 25224
- TRWBHQ294E
- VEGE26634304
- RENAULT MEGANE Scénic (JA0/1_) 2.0 RXE 4x4 (84kW) 5/1997 - 10/1999
- RENAULT SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 1.9 dCi RX4 (75kW) 11/2000 - 8/2003
- RENAULT SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 1.9 dCi RX4 (74kW) 12/2002 - 8/2003
- RENAULT SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 2.0 16V RX4 (102kW) 6/2000 - 8/2003