Brzdový strmeň FEBEST 0177-GRJ120RLH
- Kategória: Brzdový strmeň
- Výrobca:FEBEST
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:0177-GRJ120RLH
- V ponuke od:28.02.2023
- Dostupnosť:Na externom sklade 4 ks
- Strana montáże:vlavo na zadnej naprave
- TOYOTA47750-34030 (Vymeniteľný)
- LEXUS GX (_J12_) 470 (UZJ120) (199kW) 11/2001 - 11/2009
- LEXUS GX (_J12_) 470 (UZJ120) (175kW) 11/2001 - 11/2009
- LEXUS GX (_J12_) 470 4WD (196kW) 9/2005 - 11/2009
- LEXUS GX (URJ15_, GRJ15_) 400 4WD (GRJ158) (202kW) 5/2012
- LEXUS GX (URJ15_, GRJ15_) 460 4WD (URJ150) (218kW) 1/2010
- LEXUS GX (URJ15_, GRJ15_) 460 4WD (URJ150) (225kW) 1/2010
- TOYOTA 4 RUNNER V (_N28_) 2.7 (TRN280_) (116kW) 1/2010
- TOYOTA 4 RUNNER V (_N28_) 2.7 4WD (TRN285_) (117kW) 9/2009 - 12/2010
- TOYOTA 4 RUNNER V (_N28_) 4.0 (GRN280_) (202kW) 1/2010
- TOYOTA 4 RUNNER V (_N28_) 4.0 (GRN280_) (183kW) 1/2010 - 12/2016
- TOYOTA 4 RUNNER V (_N28_) 4.0 4WD (GRN285_) (201kW) 1/2010
- TOYOTA 4 RUNNER V (_N28_) 4.0 4WD (GRN285) (202kW) 1/2010
- TOYOTA 4 RUNNER V (_N28_) 4.0 4WD (GRN285) (199kW) 8/2013
- TOYOTA 4 RUNNER V (_N28_) 4.0 4WD (GRN285) (198kW) 8/2009
- TOYOTA FORTUNER (_N15_, _N16_) 2.4 D (GUN165_) (110kW) 5/2015
- TOYOTA FORTUNER (_N15_, _N16_) 2.4 D 4x4 (GUN155_) (110kW) 5/2015
- TOYOTA FORTUNER (_N15_, _N16_) 2.7 4x4 (TGN156_) (122kW) 5/2015
- TOYOTA FORTUNER (_N15_, _N16_) 2.8 D (GUN166_) (130kW) 5/2015
- TOYOTA FORTUNER (_N15_, _N16_) 2.8 D (GUN166) (150kW) 6/2020
- TOYOTA FORTUNER (_N15_, _N16_) 2.8 D 4x4 (GUN156) (150kW) 6/2020
- TOYOTA FORTUNER (_N15_, _N16_) 2.8 D 4x4 (GUN156) (130kW) 5/2015
- TOYOTA FORTUNER (_N15_, _N16_) 3.0 D 4WD (LAN155_) (70kW) 3/2016
- TOYOTA LAND CRUISER PRADO (_J12_) 2.7 (RZJ120, RZJ125) (112kW) 9/2002 - 8/2004
- TOYOTA LAND CRUISER PRADO (_J12_) 2.7 (TRJ120, TRJ125) (120kW) 11/2003 - 2/2010