Brzdový strmeň NTY HZP-MS-024
- Kategória: Brzdový strmeň
- Výrobca:NTY
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:HZP-MS-024
- V ponuke od:27.11.2024
- Dostupnosť:Nedostupné
- Strana montáże:Predna naprava vpravo
- spárované čísla produktov:HZP-MS-025
- Materiál:Liatina
- Typ brzdového strmeňa:plavajuci strmen
- Priemer piesta [mm]:60
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Brzdový strmeň ELSTOCK 83-1273 Na externom sklade | ELSTOCK |
Brzdový strmeň BREMBO F 54 087 Nedostupné | BREMBO |
cena na dotaz
cena na dotaz bez DPH
Brzdový strmeň DRI 3223710 Nedostupné | DRI |
- ATIE3083
- BLUE PRINTADC44860C
- Brake ENGINEERINGCA2375R
- BUDWEG CALIPER343083
- DELCO REMYDC83083
- ERA BeneluxBC63083
- FTERX609876A0
- GENERAL RICAMBIMT6142
- GIRLING7107893
- HELLA8AC 355 393-781
- HELLA PAGID8AC 355 393-781
- KAWE343083
- NK2130196
- OPTIMALBC-1317R
- PAGID76662
- QUINTON HAZELLQBS2884
- REMSA9023752
- REMYDC83083
- sbs13012130196
- SPIDAN403083
- TEXTAR38179300
- TRISCAN8170343083
- MITSUBISHI ECLIPSE Kabriolet (D5_A) 3.0 (149kW) 5/1999 - 3/2005
- MITSUBISHI ECLIPSE Kabriolet (D5_A) 3.0 (157kW) 5/1999 - 3/2005
- MITSUBISHI GALANT VIII (EA_) 1.8 GDi (EA1A) (103kW) 11/1997 - 10/2001
- MITSUBISHI GALANT VIII (EA_) 2.0 (EA2A) (100kW) 9/1996 - 9/2000
- MITSUBISHI GALANT VIII (EA_) 2.0 (EA2A) (98kW) 9/2000 - 10/2004
- MITSUBISHI GALANT VIII (EA_) 2.4 GDI (EA3A) (110kW) 2/1999 - 9/2000
- MITSUBISHI GALANT VIII (EA_) 2.4 GDI (EA3A) (106kW) 9/2000 - 10/2004
- MITSUBISHI GALANT VIII (EA_) 2.5 Type S (EC5A) (151kW) 10/1999 - 10/2004
- MITSUBISHI GALANT VIII (EA_) 2.5 V6 24V (EA5A) (120kW) 9/1996 - 9/2000
- MITSUBISHI GALANT VIII (EA_) 2.5 V6 24V (EA5A) (118kW) 9/2000 - 10/2004
- MITSUBISHI GALANT VIII (EA_) 3.0 (EA8A) (152kW) 1/1999 - 12/2003
- MITSUBISHI GALANT VIII Kombi (EA_, EC_) 2.0 (EA2W) (98kW) 9/2000 - 10/2003
- MITSUBISHI GALANT VIII Kombi (EA_, EC_) 2.0 (EA2W) (100kW) 9/1996 - 9/2000
- MITSUBISHI GALANT VIII Kombi (EA_, EC_) 2.4 GDI (EA3W) (106kW) 9/2000 - 10/2003
- MITSUBISHI GALANT VIII Kombi (EA_, EC_) 2.4 GDI (EA3W) (110kW) 2/1999 - 10/2003
- MITSUBISHI GALANT VIII Kombi (EA_, EC_) 2.5 V6 24V (EA5W) (118kW) 9/2000 - 10/2003
- MITSUBISHI GALANT VIII Kombi (EA_, EC_) 2.5 V6 24V (EA5W) (120kW) 9/1996 - 9/2000
- MITSUBISHI LANCER CARGO Skrina/kombi (CS_W) 1.6 (CS3W) (72kW) 9/2003 - 6/2008
- MITSUBISHI LANCER VII (CS_A, CT_A) 1.3 (60kW) 9/2003 - 12/2013
- MITSUBISHI LANCER VII (CS_A, CT_A) 1.6 (CS3A) (72kW) 9/2003 - 12/2013
- MITSUBISHI LANCER VII (CS_A, CT_A) 2.0 (CS9A) (99kW) 12/2003 - 12/2013
- MITSUBISHI LANCER VII Kombi (CS_W, CT_W) 1.6 (72kW) 9/2003 - 10/2008
- MITSUBISHI LANCER VII Kombi (CS_W, CT_W) 2.0 (CS9W) (99kW) 9/2003 - 12/2007
- MITSUBISHI SPACE RUNNER (N6_W, N7_W) 2.0 (N63W) (100kW) 8/1999 - 8/2002
- MITSUBISHI SPACE RUNNER (N6_W, N7_W) 2.0 (N63W) (98kW) 5/2000 - 8/2002
- MITSUBISHI SPACE RUNNER (N6_W, N7_W) 2.4 GDI (N64W) (108kW) 8/1999 - 8/2002
- MITSUBISHI SPACE RUNNER (N6_W, N7_W) 2.4 GDI (N64W) (110kW) 8/1999 - 1/2003