Brzdový strmeň NTY HZT-BM-066
- Kategória: Brzdový strmeň
- Výrobca:NTY
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:HZT-BM-066
- V ponuke od:27.11.2024
- Dostupnosť:Nedostupné
- Strana montáże:vlavo na zadnej naprave
- spárované čísla produktov:HZT-BM-067
- Typ brzdového strmeňa:Brzdovy strmen (1-piestikový)
- Priemer piesta [mm]:38
- pre hrúbku brzdového kotúča [mm]:10
- MINI34219804731
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Brzdový strmeň ESEN SKV 50SKV293 Na externom sklade | ESEN SKV |
Brzdový strmeň FEBI BILSTEIN 181172 Na externom sklade | FEBI BILSTEIN |
- BOSCH0 986 134 144
- BUDWEG CALIPER344828
- MINI MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper (90kW) 8/2010 - 10/2016
- MINI MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper (85kW) 8/2010 - 10/2016
- MINI MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper ALL4 (90kW) 11/2012 - 10/2016
- MINI MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper D (82kW) 8/2010 - 10/2016
- MINI MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper D (82kW) 3/2011 - 10/2016
- MINI MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper D ALL4 (82kW) 8/2010 - 10/2016
- MINI MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper D ALL4 (82kW) 3/2011 - 10/2016
- MINI MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper S (135kW) 8/2010 - 10/2016
- MINI MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper S (140kW) 7/2014 - 10/2016
- MINI MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper S (147kW) 8/2010 - 10/2016
- MINI MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper S ALL4 (120kW) 8/2010 - 10/2016
- MINI MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper S ALL4 (140kW) 7/2014 - 10/2016
- MINI MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper S ALL4 (135kW) 8/2010 - 10/2016
- MINI MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper SD (100kW) 3/2011 - 10/2016
- MINI MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper SD (105kW) 3/2011 - 10/2016
- MINI MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper SD ALL4 (100kW) 3/2011 - 10/2016
- MINI MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper SD ALL4 (105kW) 3/2011 - 10/2016
- MINI MINI COUNTRYMAN (R60) One (72kW) 8/2010 - 10/2016
- MINI MINI COUNTRYMAN (R60) One D (66kW) 8/2010 - 10/2016
- MINI MINI PACEMAN (R61) Cooper (90kW) 4/2012 - 9/2016
- MINI MINI PACEMAN (R61) Cooper ALL4 (90kW) 7/2013 - 9/2016
- MINI MINI PACEMAN (R61) Cooper ALL4 (90kW) 11/2012 - 9/2016
- MINI MINI PACEMAN (R61) Cooper D (82kW) 4/2012 - 9/2016
- MINI MINI PACEMAN (R61) Cooper D (82kW) 7/2012 - 9/2016
- MINI MINI PACEMAN (R61) Cooper D ALL4 (82kW) 4/2012 - 9/2016
- MINI MINI PACEMAN (R61) Cooper D ALL4 (82kW) 3/2012 - 9/2016
- MINI MINI PACEMAN (R61) Cooper S (140kW) 7/2014 - 9/2016
- MINI MINI PACEMAN (R61) Cooper S (135kW) 11/2012 - 10/2016
- MINI MINI PACEMAN (R61) Cooper S ALL4 (140kW) 3/2012 - 9/2016
- MINI MINI PACEMAN (R61) Cooper S ALL4 (135kW) 3/2012 - 9/2016
- MINI MINI PACEMAN (R61) Cooper SD (105kW) 3/2012 - 9/2016
- MINI MINI PACEMAN (R61) Cooper SD ALL4 (105kW) 4/2012 - 9/2016