Chladič motora DENSO DRM17012
- Kategória: Chladič vody
- Výrobca:DENSO
- Stav produktu:Výrobca viac nedodáva
- Katalógový kód:DRM17012
- Interný kód:DRM17012
- V ponuke od:04.11.2022
- Dostupnosť:Nedostupné
- pre OE-číslo:6395010401
- Materiál:Hliník
- Hĺbka siete [mm]:18
- Šírka siete [mm]:392
- Dĺžka siete [mm]:680
- Hmotnosż [g]:1920
- Materiál rámu:Plast
- Hmotnosť brutto [g]:3600
- alternatívny výrobok:-
- MERCEDES-BENZ6395010401
- MERCEDES-BENZA6395010401
- MERCEDES-BENZA6395011101
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Chladič motora NISSENS 62572 skladom | NISSENS |
Chladič motora MAHLE CR 608 000P Na externom sklade | MAHLE |
Chladič motora NRF 53801 Na externom sklade | NRF |
Chladič motora VALEO 734887 Nedostupné | VALEO |
- AHE118.167
- BEHR HELLA SERVICE376719741
- BEHR HELLA SERVICE8MK376719741
- JDEUSRA0170780
- NISSENS696324
- MERCEDES-BENZ VIANO (W639) 3.2 (639.711, 639.811, 639.813) (140kW) 9/2003
- MERCEDES-BENZ VIANO (W639) 3.2 (639.713, 639.813, 639.815) (160kW) 9/2003
- MERCEDES-BENZ VIANO (W639) 3.5 (639.811, 639.813, 639.815) (190kW) 9/2007
- MERCEDES-BENZ VIANO (W639) 3.7 (639.815) (170kW) 6/2004
- MERCEDES-BENZ VIANO (W639) CDI 2.2 (639.711, 639.713, 639.811, 639.813, 639.815) (85kW) 8/2005
- MERCEDES-BENZ VIANO (W639) CDI 2.2 (639.711, 639.713, 639.811, 639.813, 639.815) (110kW) 9/2003
- MERCEDES-BENZ VIANO (W639) CDI 2.2 (639.711, 639.713, 639.811, 639.813, 639.815) (80kW) 9/2003
- MERCEDES-BENZ VIANO (W639) CDI 2.2 (639.811, 639.813, 639.815, 639.711, 639.713) (100kW) 7/2010
- MERCEDES-BENZ VIANO (W639) CDI 2.2 (639.811, 639.813, 639.815, 639.711, 639.713) (120kW) 7/2010
- MERCEDES-BENZ VIANO (W639) CDI 2.2 4-matic (639.711, 639.713, 639.811, 639.813,... (110kW) 7/2005
- MERCEDES-BENZ VIANO (W639) CDI 2.2 4-matic (639.713) (80kW) 7/2005
- MERCEDES-BENZ VIANO (W639) CDI 2.2 4-matic (639.811, 639.813, 639.815, 639.711,... (100kW) 7/2010
- MERCEDES-BENZ VIANO (W639) CDI 2.2 4-matic (639.811, 639.813, 639.815, 639.711,... (120kW) 7/2010
- MERCEDES-BENZ VIANO (W639) CDI 3.0 (639.811, 639.813, 639.815) (165kW) 7/2010
- MERCEDES-BENZ VIANO (W639) CDI 3.0 (639.811, 639.813, 639.815) (150kW) 2/2006
- MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Skrinka (W639) 109 CDI (639.601, 639.603, 639.605) (70kW) 8/2006 - 8/2014
- MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Skrinka (W639) 109 CDI (639.601, 639.603, 639.605) (65kW) 9/2003 - 7/2006
- MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Skrinka (W639) 110 CDI (639.601, 639.603, 639.605) (70kW) 9/2010 - 8/2014
- MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Skrinka (W639) 111 CDI (639.601, 639.603, 639.605) (80kW) 9/2003 - 8/2007
- MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Skrinka (W639) 111 CDI (639.601, 639.603) (85kW) 9/2007 - 8/2014
- MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Skrinka (W639) 111 CDI 4x4 (639.601, 639.603, 639.605) (80kW) 9/2007 - 8/2014
- MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Skrinka (W639) 113 CDI (639.601, 639.603, 639.605) (100kW) 9/2010 - 8/2014
- MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Skrinka (W639) 113 CDI 4x4 (639.601, 639.603, 639.605) (100kW) 9/2010 - 8/2014
- MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Skrinka (W639) 115 CDI (639.601, 639.603, 639.605) (110kW) 9/2003 - 8/2014
- MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Skrinka (W639) 115 CDI 4x4 (639.601, 639.603, 639.605) (110kW) 7/2006 - 8/2014
- MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Skrinka (W639) 116 CDI (639.601, 639.603, 639.605) (120kW) 9/2010 - 8/2014
- MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Skrinka (W639) 116 CDI 4x4 (639.601, 639.603, 639.605) (120kW) 9/2010 - 8/2014
- MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Skrinka (W639) 119 (639.601, 639.603, 639.605) (140kW) 9/2003 - 7/2008
- MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Skrinka (W639) 120 CDI (639.601, 639.603, 639.605) (150kW) 3/2006 - 8/2014
- MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Skrinka (W639) 122 (639.601, 639.603, 639.605) (160kW) 9/2003 - 9/2004
- MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Skrinka (W639) 123 (639.601) (170kW) 6/2004 - 7/2008
- MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Skrinka (W639) 126 (639.601, 639.603, 639.605) (190kW) 9/2007 - 8/2014
- MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Skrinka (W639) E-CELL (639.601, 639.603, 639.605) (60kW) 1/2011 - 8/2014
- MERCEDES-BENZ VITO Autobus (W639) 109 CDI (639.701, 639.703, 639.705) (70kW) 9/2006
- MERCEDES-BENZ VITO Autobus (W639) 109 CDI (639.701, 639.703, 639.705) (65kW) 9/2003
- MERCEDES-BENZ VITO Autobus (W639) 109 CDI 4x4 (639.701) (70kW) 9/2007 - 8/2014
- MERCEDES-BENZ VITO Autobus (W639) 110 CDI (639.701, 639.703, 639.705) (70kW) 9/2010 - 8/2014
- MERCEDES-BENZ VITO Autobus (W639) 111 CDI (639.701, 639.703, 639.705) (80kW) 9/2003
- MERCEDES-BENZ VITO Autobus (W639) 111 CDI (639.701, 639.703, 639.705) (85kW) 9/2007
- MERCEDES-BENZ VITO Autobus (W639) 111 CDI 4x4 (639.701, 639.703, 639.705) (80kW) 9/2007 - 8/2014
- MERCEDES-BENZ VITO Autobus (W639) 113 CDI (639.701, 639.703, 639.705) (100kW) 9/2010
- MERCEDES-BENZ VITO Autobus (W639) 113 CDI 4x4 (639.701, 639.703, 639.705) (100kW) 9/2010 - 8/2014
- MERCEDES-BENZ VITO Autobus (W639) 115 CDI (639.701, 639.703, 639.705) (110kW) 9/2003
- MERCEDES-BENZ VITO Autobus (W639) 115 CDI 4x4 (639.701, 639.705) (110kW) 9/2007 - 8/2014
- MERCEDES-BENZ VITO Autobus (W639) 116 CDI (639.701, 639.703, 639.705) (120kW) 9/2010
- MERCEDES-BENZ VITO Autobus (W639) 116 CDI 4x4 (639.701, 639.703, 639.705) (120kW) 9/2010 - 8/2014
- MERCEDES-BENZ VITO Autobus (W639) 119 (639.701, 639.703, 639.705) (140kW) 9/2003
- MERCEDES-BENZ VITO Autobus (W639) 120 CDI (639.701, 639.703, 639.705) (150kW) 7/2006
- MERCEDES-BENZ VITO Autobus (W639) 122 (639.701, 639.703, 639.705) (160kW) 9/2003
- MERCEDES-BENZ VITO Autobus (W639) 123 (639.701) (170kW) 6/2004 - 7/2008
- MERCEDES-BENZ VITO Autobus (W639) 126 (639.701, 639.703, 639.705) (190kW) 9/2007
- MERCEDES-BENZ VITO Autobus (W639) E-CELL (639.703) (60kW) 3/2012