Chladič motora DENSO DRM17051
- Kategória: Chladič vody
- Výrobca:DENSO
- Stav produktu:Výrobca viac nedodáva
- Katalógový kód:DRM17051
- Interný kód:DRM17051
- V ponuke od:04.11.2022
- Dostupnosť:Nedostupné
- pre OE-číslo:1265003303
- Materiál:Hliník
- Hĺbka siete [mm]:33
- Šírka siete [mm]:670
- Dĺžka siete [mm]:427
- Materiál rámu:Plast
- Hmotnosť brutto [g]:7640
- alternatívny výrobok:-
- MERCEDES-BENZ1265003303
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Chladič motora NISSENS 62727A Na externom sklade | NISSENS |
Chladič motora NRF 58131 Na externom sklade | NRF |
- MERCEDES-BENZ S-CLASS (W126) 380 SE, SEL (126.032, 126.033) (160kW) 9/1980 - 10/1981
- MERCEDES-BENZ S-CLASS (W126) 380 SE, SEL (126.032) (150kW) 10/1981 - 8/1985
- MERCEDES-BENZ S-CLASS (W126) 420 SE, SEL (165kW) 10/1985 - 6/1991
- MERCEDES-BENZ S-CLASS (W126) 420 SE, SEL (170kW) 10/1985 - 12/1987
- MERCEDES-BENZ S-CLASS (W126) 420 SE, SEL (126.034, 126.035) (150kW) 10/1985 - 6/1991
- MERCEDES-BENZ S-CLASS (W126) 420 SE, SEL (126.034) (160kW) 10/1985 - 12/1987
- MERCEDES-BENZ S-CLASS (W126) 500 SE, SEL (185kW) 9/1987 - 6/1991
- MERCEDES-BENZ S-CLASS (W126) 500 SE, SEL (195kW) 9/1987 - 6/1991
- MERCEDES-BENZ S-CLASS (W126) 500 SE, SEL (126.036) (180kW) 9/1985 - 6/1991
- MERCEDES-BENZ S-CLASS (W126) 500 SE, SEL (126.036) (164kW) 9/1985 - 6/1991
- MERCEDES-BENZ S-CLASS (W126) 500 SE, SEL (126.036) (170kW) 12/1979 - 8/1985
- MERCEDES-BENZ S-CLASS (W126) 500 SE, SEL (126.036) (177kW) 12/1979 - 8/1985
- MERCEDES-BENZ S-CLASS (W126) 500 SE, SEL Cat (185kW) 6/1989 - 6/1991
- MERCEDES-BENZ S-CLASS (W126) 560 SE, SEL (205kW) 8/1987 - 6/1991
- MERCEDES-BENZ S-CLASS (W126) 560 SE, SEL (220kW) 10/1985 - 6/1991
- MERCEDES-BENZ S-CLASS (W126) 560 SE, SEL (126.038, 126.039) (178kW) 10/1985 - 6/1991
- MERCEDES-BENZ S-CLASS (W126) 560 SE, SEL (126.038) (200kW) 10/1985 - 12/1987
- MERCEDES-BENZ S-CLASS Kupé (C126) 380 SEC (126.043) (150kW) 10/1981 - 7/1985
- MERCEDES-BENZ S-CLASS Kupé (C126) 420 SEC (126.046) (165kW) 10/1985 - 6/1991
- MERCEDES-BENZ S-CLASS Kupé (C126) 420 SEC (126.046) (150kW) 10/1985 - 6/1991
- MERCEDES-BENZ S-CLASS Kupé (C126) 420 SEC (126.046) (160kW) 10/1985 - 12/1987
- MERCEDES-BENZ S-CLASS Kupé (C126) 500 SEC (126.044) (164kW) 10/1985 - 6/1991
- MERCEDES-BENZ S-CLASS Kupé (C126) 500 SEC (126.044) (170kW) 10/1981 - 8/1985
- MERCEDES-BENZ S-CLASS Kupé (C126) 500 SEC (126.044) (180kW) 9/1985 - 6/1991
- MERCEDES-BENZ S-CLASS Kupé (C126) 500 SEC (126.044) (185kW) 8/1987 - 6/1991
- MERCEDES-BENZ S-CLASS Kupé (C126) 500 SEC (126.044) (195kW) 9/1985 - 6/1991
- MERCEDES-BENZ S-CLASS Kupé (C126) 500 SEC Cat (185kW) 6/1989 - 6/1991
- MERCEDES-BENZ S-CLASS Kupé (C126) 560 SEC (126.045) (178kW) 10/1985 - 6/1991
- MERCEDES-BENZ S-CLASS Kupé (C126) 560 SEC (126.045) (200kW) 10/1985 - 12/1987
- MERCEDES-BENZ S-CLASS Kupé (C126) 560 SEC (126.045) (205kW) 10/1985 - 6/1991
- MERCEDES-BENZ S-CLASS Kupé (C126) 560 SEC (126.045) (220kW) 10/1985 - 12/1989