Chladič motora MAXGEAR AC243160
- Kategória: Chladič vody
- Výrobca:MAXGEAR
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:AC243160
- V ponuke od:13.12.2022
- Dostupnosť:Nedostupné
- Materiál:Hliník
- Hĺbka siete [mm]:23
- Šírka siete [mm]:580
- Dĺžka siete [mm]:415
- Prevedenia chladiča:Rebrá chladiča skladané mechanicky
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Chladič motora MAHLE CR 521 000S Na externom sklade | MAHLE |
Chladič motora NISSENS 60041 Na externom sklade | NISSENS |
Chladič motora NRF 58215 Na externom sklade | NRF |
Chladič motora VALEO 732013 Nedostupné | VALEO |
Chladič motora 01002038 Nedostupné | VAN WEZEL |
- 4SEASONS109123
- 4SEASONS980AL14001
- AVA Clever ChoiceAL2038
- AVA Clever ChoiceAL2038E
- AVA Clever ChoiceALA2038
- FRIGAIR01133009
- HELLA8MK376718121
- VALEO232013
- ALFA ROMEO 156 (932_) 1.8 16V T.SPARK (932.A3) (106kW) 9/1997 - 10/2000
- ALFA ROMEO 156 (932_) 1.8 16V T.SPARK (932.A3100) (103kW) 9/1997 - 9/2005
- ALFA ROMEO 156 (932_) 2.0 16V T.SPARK (932A2) (114kW) 9/1997 - 6/2002
- ALFA ROMEO 156 (932_) 2.0 16V T.SPARK (932A21__) (110kW) 10/2000 - 3/2002
- ALFA ROMEO 156 (932_) 2.0 JTS (932AXA) (122kW) 3/2002 - 9/2005