Chladič oleja automatickej prevodovky Dr.Motor Automotive DRM211013
- Kategória: Chladič
- Výrobca:Dr.Motor Automotive
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:DRM211013
- V ponuke od:13.12.2022
- Dostupnosť:Na externom sklade 1 ks
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Chladič oleja automatickej prevodovky FEBI BILSTEIN 39723 Nedostupné | FEBI BILSTEIN |
Chladič oleja automatickej prevodovky MEAT & DORIA 95008 Nedostupné | MEAT & DORIA |
- AUDI A3 (8P1) 1.6 (75kW) 5/2003 - 8/2012
- AUDI A3 (8P1) 2.0 FSI (110kW) 5/2003 - 6/2008
- AUDI A3 Sportback (8PA) 1.6 (75kW) 9/2004 - 3/2013
- AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 FSI (110kW) 9/2004 - 6/2008
- AUDI TT (8N3) 1.8 T (132kW) 10/1998 - 6/2006
- AUDI TT (8N3) 1.8 T (140kW) 9/2005 - 6/2006
- AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T (132kW) 10/1999 - 6/2006
- AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T (140kW) 9/2005 - 6/2006
- SEAT ALTEA (5P1) 2.0 FSI (110kW) 5/2004 - 3/2009
- SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 FSI (110kW) 10/2006 - 3/2009
- SEAT LEON (1P1) 2.0 FSI (110kW) 7/2005 - 5/2010
- SEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 FSI (110kW) 10/2004 - 5/2009
- SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.6 (75kW) 6/2004 - 6/2013
- SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.6 FSI (85kW) 2/2004 - 10/2008
- SKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 FSI (110kW) 11/2004 - 10/2008
- SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.6 (75kW) 9/2004 - 6/2013
- SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.6 FSI (85kW) 2/2004 - 10/2008
- SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 FSI (110kW) 11/2004 - 10/2008
- VW BEETLE (5C1, 5C2) 2.5 (125kW) 4/2011 - 7/2019
- VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.6 (75kW) 5/2005 - 12/2013
- VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.6 FSI (85kW) 12/2004 - 5/2008
- VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.6 MultiFuel (75kW) 11/2007 - 12/2013
- VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 FSI (110kW) 5/2005 - 6/2008
- VW GOLF V (1K1) 1.6 (75kW) 1/2004 - 11/2008
- VW GOLF V (1K1) 1.6 FSI (85kW) 10/2003 - 7/2008
- VW GOLF V (1K1) 2.0 FSI (110kW) 1/2004 - 11/2008
- VW GOLF V (1K1) 2.0 FSI 4motion (110kW) 8/2004 - 11/2008
- VW GOLF V (1K1) 2.5 (125kW) 5/2007 - 11/2008
- VW GOLF V Variant (1K5) 1.6 (75kW) 6/2007 - 7/2009
- VW JETTA III (1K2) 1.6 (75kW) 9/2004 - 10/2010
- VW JETTA III (1K2) 2.0 FSI (110kW) 8/2005 - 10/2010
- VW JETTA III (1K2) 2.5 (125kW) 7/2008 - 10/2010
- VW JETTA III (1K2) 2.5 (110kW) 1/2006 - 10/2010
- VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.6 (77kW) 12/2011 - 4/2018
- VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.6 TDI (77kW) 4/2010 - 7/2015
- VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 2.0 (85kW) 6/2010 - 12/2017
- VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 2.5 (125kW) 4/2010 - 12/2017
- VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) 1.6 (75kW) 6/2000 - 9/2010
- VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) 1.8 T (110kW) 10/1999 - 9/2010
- VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) 2.0 (85kW) 1/1998 - 9/2010
- VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) 2.5 (110kW) 7/2005 - 9/2010
- VW NEW BEETLE Kabriolet (1Y7) 1.6 (75kW) 1/2003 - 9/2010
- VW NEW BEETLE Kabriolet (1Y7) 1.8 T (110kW) 1/2003 - 9/2010
- VW NEW BEETLE Kabriolet (1Y7) 2.0 (85kW) 9/2002 - 10/2010
- VW NEW BEETLE Kabriolet (1Y7) 2.5 (110kW) 7/2005 - 9/2010
- VW PASSAT B6 (3C2) 1.6 FSI (85kW) 3/2005 - 6/2008
- VW PASSAT B6 (3C2) 1.8 TSI (118kW) 5/2007 - 7/2010
- VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 FSI (110kW) 3/2005 - 7/2010
- VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 FSI 4motion (110kW) 9/2005 - 7/2010
- VW PASSAT B6 Variant (3C5) 1.6 FSI (85kW) 8/2005 - 6/2008
- VW PASSAT B6 Variant (3C5) 1.8 TSI (118kW) 5/2007 - 10/2011
- VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 FSI (110kW) 8/2005 - 11/2010
- VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 FSI 4motion (110kW) 9/2005 - 11/2010
- VW PASSAT B7 (A32, A33) 1.8 TSI (125kW) 6/2013 - 12/2017
- VW PASSAT B7 (A32, A33) 2.5 (125kW) 1/2011 - 12/2020
- VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.6 FSI (85kW) 2/2003 - 1/2007
- VW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 FSI (110kW) 10/2003 - 1/2007
- VW TOURAN Skriňa/veľkopriestorová limuzína (1T1, 1T2) FSI (85kW) 2/2003 - 11/2006