Chladič plniaceho vzduchu DENSO DIT02001
- Kategória: Chladič plniaceho vzduchu-jednotlivé diely
- Výrobca:DENSO
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:DIT02001
- Interný kód:DIT02001
- V ponuke od:04.11.2022
- Dostupnosť:Na externom sklade 2 ks
- Váha (gr):2179
- pre OE-číslo:058145805A; 05814580
- Materiál:Hliník
- Hĺbka siete [mm]:62
- Šírka siete [mm]:175
- Dĺžka siete [mm]:240
- Hmotnosż [g]:1789
- Rozmer mrieżky:240x175x62
- Hmotnosť brutto [g]:2179
- alternatívny výrobok:-
- VW058145805A
- VW058145805C
- VW058145805G
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Chladič plniaceho vzduchu NISSENS 96896 Na externom sklade | NISSENS |
Chladič plniaceho vzduchu VALEO 817625 Na externom sklade | VALEO |
Chladič plniaceho vzduchu NRF 30127 Nedostupné | NRF |
- AVA Clever ChoiceAI4112
- BEHR HELLA SERVICE8ML376727581
- FRIGAIR7103104
- JDEUSRA8010150
- AUDI A4 B5 (8D2) 1.8 quattro (92kW) 1/1995 - 11/2000
- AUDI A4 B5 (8D2) 1.8 T (132kW) 12/1997 - 11/2000
- AUDI A4 B5 (8D2) 1.8 T (110kW) 1/1995 - 11/2000
- AUDI A4 B5 (8D2) 1.8 T quattro (110kW) 1/1995 - 11/2000
- AUDI A4 B5 (8D2) 1.8 T quattro (132kW) 12/1997 - 11/2000
- AUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI (81kW) 10/1995 - 11/2000
- AUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI (55kW) 12/1995 - 11/2000
- AUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI (85kW) 3/2000 - 11/2000
- AUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI (66kW) 1/1995 - 11/2000
- AUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI quattro (81kW) 7/1996 - 1/2000
- AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 T (110kW) 3/1996 - 9/2001
- AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 T (132kW) 12/1997 - 9/2001
- AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 T quattro (110kW) 1/1996 - 9/2001
- AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 T quattro (132kW) 12/1997 - 9/2001
- AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 Hybrid (66kW) 3/1998 - 6/2000
- AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI (55kW) 3/1996 - 9/2001
- AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI (66kW) 2/1996 - 9/2001
- AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI (81kW) 2/1996 - 9/2001
- AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI (85kW) 3/2000 - 9/2001
- AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI quattro (81kW) 9/1996 - 9/2001
- AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 1.8 T (132kW) 12/1997 - 1/2005
- AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 1.8 T (110kW) 1/1997 - 1/2005
- AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 1.8 T quattro (132kW) 12/1997 - 1/2005
- AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 1.8 T quattro (110kW) 2/1997 - 1/2005
- AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 1.9 TDI (85kW) 7/2000 - 1/2005
- AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 1.9 TDI (81kW) 4/1997 - 10/2000
- AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 1.8 T (110kW) 12/1997 - 1/2005
- AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 1.8 T (132kW) 4/1999 - 1/2005
- AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 1.8 T quattro (132kW) 12/1997 - 1/2005
- AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 1.8 T quattro (110kW) 12/1997 - 1/2005
- AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 1.9 TDI (85kW) 7/2000 - 1/2005
- AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 1.9 TDI (81kW) 2/1998 - 4/2001
- VW PASSAT B5 (3B2) 1.8 T (110kW) 10/1996 - 11/2000
- VW PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI (81kW) 10/1996 - 11/2000
- VW PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI (85kW) 8/1998 - 11/2000
- VW PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI (66kW) 10/1996 - 11/2000
- VW PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI Syncro/4motion (81kW) 6/1997 - 8/2000
- VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.8 T (110kW) 5/1997 - 11/2000
- VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI (85kW) 8/1998 - 11/2000
- VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI (66kW) 6/1997 - 11/2000
- VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI (81kW) 6/1997 - 11/2000
- VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI Syncro/4motion (81kW) 6/1997 - 8/2000
- VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 1.8 T 20V (110kW) 11/2000 - 5/2005