Filter sadzí/pevných častíc výfukového systému BM CATALYSTS BM11050H
- Kategória: Filter sadzi/castic
- Výrobca:BM CATALYSTS
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:BM11050H
- V ponuke od:13.12.2022
- Dostupnosť:Na externom sklade 10+
- Materiál:Cordierit
- len v spojení s:FK11050
- Kontrolná značka:E9-103R
- Záruka:2 roky zaruka
- Výrobok spĺňa:Euro 4
- BMW18307800704
- BMW18307812283
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Filter sadzí/pevných častíc výfukového systému BOSAL 097-206 Na externom sklade | BOSAL |
Filter sadzí/pevných častíc výfukového systému BOSAL 097-579 Na externom sklade | BOSAL |
Filter sadzí/pevných častíc výfukového systému HELLA 8LG 366 070-071 Nedostupné | HELLA |
Filter sadzí/pevných častíc výfukového systému HELLA 8LH 366 080-071 Nedostupné | HELLA |
Filter sadzí/pevných častíc výfukového systému WALKER 73375 Nedostupné | WALKER |
cena na dotaz
cena na dotaz bez DPH
- BMW 1 (E81) 116 d (85kW) 11/2008 - 12/2011
- BMW 1 (E81) 118 d (105kW) 9/2006 - 12/2011
- BMW 1 (E81) 118 d (100kW) 9/2006 - 12/2011
- BMW 1 (E87) 116 d (85kW) 3/2009 - 6/2011
- BMW 1 (E87) 118 d (100kW) 3/2007 - 6/2011
- BMW 1 (E87) 118 d (105kW) 3/2007 - 6/2011
- BMW 1 Kabriolet (E88) 118 d (105kW) 9/2008 - 12/2013
- BMW 1 Kabriolet (E88) 118 d (100kW) 9/2008 - 12/2013
- BMW 3 (E90) 318 d (100kW) 9/2007 - 10/2011
- BMW 3 (E90) 318 d (105kW) 2/2007 - 10/2011
- BMW 3 Touring (E91) 318 d (100kW) 7/2007 - 6/2012
- BMW 3 Touring (E91) 318 d (105kW) 9/2007 - 6/2012