Filter vnútorného priestoru DENCKERMANN M110360A
- Kategória: Kabinový vzduchový filter
- Výrobca:DENCKERMANN
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:M110360A
- Interný kód:M110360A
- V ponuke od:04.11.2022
- Dostupnosť:skladom 1 ks
- Váha (gr):272
- Dĺżka [mm]:387
- żírka [mm]:155
- Výżka [mm]:50
- RENAULT7701056390
- RENAULT8200037999
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Filter vnútorného priestoru COMLINE EKF247 skladom | COMLINE |
Filter vnútorného priestoru MAXGEAR 26-1853 Na externom sklade | MAXGEAR |
Filter vnútorného priestoru KAMOKA 6080025 Nedostupné | KAMOKA |
- RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 1.9 dCi (JK0U, JK0G) (88kW) 11/2002 - 1/2015
- RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 1.9 dCi (JK0U) (85kW) 4/2003 - 2/2005
- RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 2.0 (JK09) (100kW) 11/2002 - 1/2015
- RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 2.0 (JK0A, JK1D, JK0N) (125kW) 4/2005 - 12/2015
- RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 2.0 (JK0K) (98kW) 11/2002 - 12/2015
- RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 2.0 dCi (JK01, JK02, JK1J, JK1K, JK1H) (110kW) 1/2006 - 12/2015
- RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 2.0 dCi (JK02, JK03) (96kW) 1/2006 - 12/2015
- RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 2.0 dCi (JK03, JK04, JK1C, JK1G, JK1J, JK1K) (127kW) 1/2006 - 12/2015
- RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 2.0 Turbo (JK0A, JK0B, JK0N) (120kW) 11/2002 - 2/2006
- RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 2.2 dCi (JK07) (102kW) 2/2006 - 12/2015
- RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 2.2 dCi (JK0H) (110kW) 11/2002 - 8/2006
- RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 3.0 dCi (120kW) 9/2005 - 1/2015
- RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 3.0 dCi (JK0E, JK0Y) (133kW) 1/2006 - 1/2015
- RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 3.0 dCi (JK0J, JK0V) (130kW) 11/2002 - 8/2006
- RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 3.5 V6 (JK00, JK0F, JK0P, JK0S, JK0W) (177kW) 11/2002 - 12/2015