Filter vnútorného priestoru DENCKERMANN M111047K
- Kategória: Kabinový vzduchový filter
- Výrobca:DENCKERMANN
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:M111047K
- Interný kód:M111047K
- V ponuke od:02.12.2023
- Dostupnosť:Na externom sklade 6 ks
- Dĺżka [mm]:195
- żírka [mm]:240
- Výżka [mm]:30
- Prevedenie filtra:Filter aktívneho uhlia
- HYUNDAI97133-F2200
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Filter vnútorného priestoru COMLINE EKF453A skladom | COMLINE |
Filter vnútorného priestoru BLUE PRINT ADG025101 Na externom sklade | BLUE PRINT |
Filter vnútorného priestoru BOSCH 1 987 435 620 Na externom sklade | BOSCH |
Filter vnútorného priestoru FILTRON K 1423A Na externom sklade | FILTRON |
Filter vnútorného priestoru KAMOKA F514001 Na externom sklade | KAMOKA |
Filter vnútorného priestoru MANN-FILTER CUK 24 024 Na externom sklade | MANN-FILTER |
Filter vnútorného priestoru MAXGEAR 26-1637 Na externom sklade | MAXGEAR |
Filter vnútorného priestoru CORTECO 49496223 Nedostupné | CORTECO |
Filter vnútorného priestoru CHAMPION CCF0519C Nedostupné | CHAMPION |
- A.L. FILTERALC-6344
- AMC FilterHC-8245C
- BOSCH0 986 AF5 869
- BOSCH0 986 AF5 997
- CLEAN FILTERSNC2435CA
- CORTECOCC1531
- DR!VE+DP1110.12.0248
- EUROREPAR1684673780
- FIL FILTERHCK 7261
- HENGST FILTERE5970LC
- HERTH+BUSS JAKOPARTSJ1340538
- LAUTRETTEEKR7391
- MFILTERK 9216C
- MISFATHB406C
- MISFATHB404C
- MOTAQUIPLVCF708
- NIPPARTSN1340529
- QUINTON HAZELLQFC0577
- QUINTON HAZELLQFC0596
- WIX FILTERSWP2199
- HYUNDAI IONIQ (AE) Electric (100kW) 7/2019 - 7/2022
- HYUNDAI KONA (OS, OSE, OSI) EV (100kW) 4/2018 - 4/2023
- HYUNDAI KONA (OS, OSE, OSI) EV (150kW) 4/2018 - 3/2023
- HYUNDAI KONA Skriňa/SUV (OS, OSE, OSI) EV (150kW) 4/2018
- HYUNDAI TUCSON (TL, TLE) 1.6 CRDi (85kW) 8/2018 - 9/2020
- HYUNDAI TUCSON (TL, TLE) 1.6 CRDi (100kW) 8/2018 - 12/2020
- HYUNDAI TUCSON (TL, TLE) 1.6 CRDi hybrid 48V (85kW) 3/2019 - 12/2020
- HYUNDAI TUCSON (TL, TLE) 1.6 CRDi hybrid 48V (100kW) 3/2019 - 12/2020
- HYUNDAI TUCSON (TL, TLE) 1.6 CRDi hybrid 48V pohon vsetkych kolies (100kW) 3/2019 - 12/2020
- HYUNDAI TUCSON (TL, TLE) 1.6 CRDi pohon vsetkych kolies (100kW) 8/2018 - 12/2020
- HYUNDAI TUCSON (TL, TLE) 1.6 CRDi pohon vsetkych kolies (85kW) 8/2018 - 9/2020
- HYUNDAI TUCSON (TL, TLE) 1.6 GDi (97kW) 6/2015 - 9/2020
- HYUNDAI TUCSON (TL, TLE) 1.6 T-GDi (130kW) 6/2015 - 5/2023
- HYUNDAI TUCSON (TL, TLE) 1.6 T-GDi pohon vsetkych kolies (130kW) 6/2015 - 9/2020
- HYUNDAI TUCSON (TL, TLE) 1.7 CRDi (85kW) 6/2015 - 9/2020
- HYUNDAI TUCSON (TL, TLE) 1.7 CRDi (104kW) 6/2015 - 9/2020
- HYUNDAI TUCSON (TL, TLE) 2.0 (114kW) 6/2015 - 9/2020
- HYUNDAI TUCSON (TL, TLE) 2.0 CRDi (136kW) 6/2015 - 9/2020
- HYUNDAI TUCSON (TL, TLE) 2.0 CRDi (100kW) 6/2015 - 9/2020
- HYUNDAI TUCSON (TL, TLE) 2.0 CRDi Hybrid 48V pohon vsetkych kolies (136kW) 10/2018 - 12/2020
- HYUNDAI TUCSON (TL, TLE) 2.0 CRDi pohon vsetkych kolies (100kW) 6/2015 - 9/2020
- HYUNDAI TUCSON (TL, TLE) 2.0 CRDi pohon vsetkych kolies (136kW) 6/2015 - 9/2020
- HYUNDAI TUCSON (TL, TLE) 2.0 CVVT pohon vsetkych kolies (110kW) 6/2015 - 9/2020
- HYUNDAI TUCSON (TL, TLE) 2.0 pohon vsetkych kolies (114kW) 6/2015 - 9/2020
- HYUNDAI TUCSON (TL, TLE) 2.4 GDI pohon vsetkych kolies (135kW) 7/2019 - 9/2020
- HYUNDAI TUCSON Skriňa/SUV (TLE) 1.6 CRDi (100kW) 8/2018 - 12/2020
- HYUNDAI TUCSON Skriňa/SUV (TLE) 1.6 T-GDi (130kW) 6/2015 - 12/2020
- KIA SPORTAGE IV (QL, QLE) 1.6 CRDi (85kW) 7/2018 - 9/2022
- KIA SPORTAGE IV (QL, QLE) 1.6 CRDi (100kW) 7/2018 - 9/2022
- KIA SPORTAGE IV (QL, QLE) 1.6 CRDi AWD (100kW) 7/2018 - 9/2022
- KIA SPORTAGE IV (QL, QLE) 1.6 CRDi Eco-Dynamics+ (85kW) 3/2019 - 9/2022
- KIA SPORTAGE IV (QL, QLE) 1.6 CRDi Eco-Dynamics+ (100kW) 3/2019 - 9/2022
- KIA SPORTAGE IV (QL, QLE) 1.6 CRDi Eco-Dynamics+ AWD (100kW) 3/2019 - 9/2022
- KIA SPORTAGE IV (QL, QLE) 1.6 GDI (97kW) 9/2015 - 9/2022
- KIA SPORTAGE IV (QL, QLE) 1.6 T-GDI (130kW) 9/2015 - 9/2022
- KIA SPORTAGE IV (QL, QLE) 1.6 T-GDI AWD (130kW) 9/2015 - 9/2022
- KIA SPORTAGE IV (QL, QLE) 1.7 CRDi (104kW) 11/2016 - 9/2022
- KIA SPORTAGE IV (QL, QLE) 1.7 CRDi (85kW) 9/2015 - 9/2022
- KIA SPORTAGE IV (QL, QLE) 2.0 (114kW) 12/2015 - 9/2022
- KIA SPORTAGE IV (QL, QLE) 2.0 AWD (114kW) 12/2015 - 9/2022
- KIA SPORTAGE IV (QL, QLE) 2.0 CRDi (100kW) 9/2015 - 9/2022
- KIA SPORTAGE IV (QL, QLE) 2.0 CRDi (136kW) 9/2015 - 9/2022
- KIA SPORTAGE IV (QL, QLE) 2.0 CRDi AWD (100kW) 9/2015 - 9/2022
- KIA SPORTAGE IV (QL, QLE) 2.0 CRDi AWD (136kW) 9/2015 - 9/2022
- KIA SPORTAGE IV (QL, QLE) 2.0 CRDi Eco-Dynamics+ AWD (136kW) 6/2018 - 9/2022
- KIA SPORTAGE IV (QL, QLE) 2.4 GDI AWD (135kW) 9/2015 - 9/2022
- KIA SPORTAGE IV VAN (QL, QLE) 1.6 CRDI Eco-Dynamics+ (100kW) 3/2019
- KIA SPORTAGE IV VAN (QL, QLE) 1.6 CRDI Eco-Dynamics+ pohon vsetkych kolies (100kW) 3/2019
- KIA SPORTAGE IV VAN (QL, QLE) 1.6 T-GDI (130kW) 5/2018