Filter vnútorného priestoru KAVO PARTS FCA-10325
- Kategória: Kabinový vzduchový filter
- Výrobca:KAVO PARTS
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:FCA-10325
- V ponuke od:22.11.2024
- Dostupnosť:Nedostupné
- Dĺżka [mm]:385
- żírka [mm]:170
- Výżka [mm]:17
- Prevedenie filtra:pelovy filter
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Filter vnútorného priestoru FEBI BILSTEIN 11509 Na externom sklade | FEBI BILSTEIN |
Filter vnútorného priestoru MAHLE LA 34 Na externom sklade | MAHLE |
- ALFA ROMEO 145 (930_) 1.4 i.e. 16V T.S. (930.A3A) (76kW) 12/1996 - 1/2001
- ALFA ROMEO 145 (930_) 1.6 16V T.S. (930.A2C) (82kW) 9/1997 - 12/2000
- ALFA ROMEO 145 (930_) 1.6 i.e. 16V T.S. (930.A2) (88kW) 12/1996 - 1/2001
- ALFA ROMEO 145 (930_) 1.8 i.e. 16V (930.A1A) (106kW) 3/1998 - 1/2001
- ALFA ROMEO 145 (930_) 1.8 i.e. 16V T.S. (930.A1A) (103kW) 12/1996 - 12/1998
- ALFA ROMEO 145 (930_) 1.9 JTD (930.A4B) (77kW) 2/1999 - 1/2001
- ALFA ROMEO 145 (930_) 1.9 TD (930.A4) (66kW) 10/1994 - 2/1999
- ALFA ROMEO 145 (930_) 2.0 16V (930.A5) (114kW) 3/1998 - 1/2001
- ALFA ROMEO 145 (930_) 2.0 16V T.S. (930.A5) (110kW) 10/1995 - 1/2001
- ALFA ROMEO 146 (930_) 1.4 i.e. (930.B3) (66kW) 12/1994 - 12/1996
- ALFA ROMEO 146 (930_) 1.4 i.e. 16V T.S. (930.B3A) (76kW) 11/1996 - 1/2001
- ALFA ROMEO 146 (930_) 1.6 16V T.S. (930.B2C) (82kW) 9/1997 - 12/2000
- ALFA ROMEO 146 (930_) 1.6 i.e. (930.B2) (76kW) 12/1994 - 12/1996
- ALFA ROMEO 146 (930_) 1.6 i.e. 16V T.S. (930.B2B, 930.B2C) (88kW) 11/1996 - 10/2001
- ALFA ROMEO 146 (930_) 1.7 i.e. 16V (930.B1) (95kW) 12/1994 - 12/1996
- ALFA ROMEO 146 (930_) 1.8 i.e. 16V T.S. (930.B1A) (106kW) 3/1998 - 1/2001
- ALFA ROMEO 146 (930_) 1.8 i.e. 16V T.S. (930.B1A) (103kW) 11/1996 - 1/2001
- ALFA ROMEO 146 (930_) 1.9 JTD (930.B4B) (77kW) 2/1999 - 1/2001
- ALFA ROMEO 146 (930_) 1.9 TD (930.B4A) (66kW) 12/1994 - 2/1999
- ALFA ROMEO 146 (930_) 2.0 16V (930.B5) (114kW) 3/1997 - 10/2001
- ALFA ROMEO GTV (916_) 1.8 16V (916C3) (106kW) 5/1998 - 10/2005