Hlava/čap spojovacej tyče riadenia MOOG DI-ES-1606
- Kategória: Klby
- Výrobca:MOOG
- Stav produktu:výbehový produkt
- Katalógový kód:DI-ES-1606
- Interný kód:DI-ES-1606
- V ponuke od:11.04.2024
- Dostupnosť:Nedostupné
- Váha (gr):459
- spárované čísla produktov:MI-ES-1629
- Rozmer závitu 1:M12X1.25
- Tvar:ohnute
- Rozmer závitu 2:M10X1.25
- Dĺżka 1 [mm]:115
- Dĺżka 2 [mm]:16
- Priemer 1 [mm]:14,1
- Typ spojenia:Box
- Dĺżka balenia [cm]:20
- żírka balenia [cm]:9,5
- Výżka balenia [cm]:5
- DAIHATSU4504787781
- DAIHATSU4504787782
- DAIHATSU45047B9010
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Hlava/čap spojovacej tyče riadenia BLUE PRINT ADD68714 Nedostupné | BLUE PRINT |
Hlava/čap spojovacej tyče riadenia FEBI BILSTEIN 41374 Nedostupné | FEBI BILSTEIN |
Hlava/čap spojovacej tyče riadenia MONROE L4121 Nedostupné | MONROE |
- DAIHATSU APPLAUSE I sikma zadna cast (A101, A111) 1.6 16V (A101) (77kW) 6/1989 - 7/1997
- DAIHATSU APPLAUSE I sikma zadna cast (A101, A111) 1.6 16V (A101) (66kW) 6/1989 - 7/1997
- DAIHATSU APPLAUSE I sikma zadna cast (A101, A111) 1.6 16V 4WD (A111) (77kW) 6/1989 - 7/1997
- DAIHATSU APPLAUSE II sikma zadna cast (A101) 1.6 16V (A101) (73kW) 7/1997 - 5/2000
- DAIHATSU CHARADE III (G100, G101, G102) 1.0 (G100) (38kW) 3/1987 - 12/1992
- DAIHATSU CHARADE III (G100, G101, G102) 1.0 (G100) (40kW) 11/1990 - 12/1992
- DAIHATSU CHARADE III (G100, G101, G102) 1.0 (G100) (41kW) 4/1989 - 12/1992
- DAIHATSU CHARADE III (G100, G101, G102) 1.0 D (G101) (27kW) 3/1987 - 12/1992
- DAIHATSU CHARADE III (G100, G101, G102) 1.0 GTi (G100) (74kW) 3/1987 - 12/1992
- DAIHATSU CHARADE III (G100, G101, G102) 1.0 TD (G101) (35kW) 3/1987 - 12/1992
- DAIHATSU CHARADE III (G100, G101, G102) 1.0 Turbo (G100) (50kW) 3/1987 - 10/1990
- DAIHATSU CHARADE III (G100, G101, G102) 1.3 (56kW) 9/1988 - 1/1992
- DAIHATSU CHARADE III (G100, G101, G102) 1.3 (58kW) 9/1988 - 12/1992
- DAIHATSU CHARADE III (G100, G101, G102) 1.3 i (G102) (66kW) 6/1988 - 12/1992
- DAIHATSU CHARADE III (G100, G101, G102) 1.3 i 4WD (G102) (66kW) 6/1988 - 1/1993
- DAIHATSU CHARADE III limuzina (G102) 1.0 (40kW) 9/1989 - 12/1992
- DAIHATSU CHARADE III limuzina (G102) 1.3 (66kW) 11/1990 - 2/1993
- DAIHATSU CHARADE III limuzina (G102) 1.3 (58kW) 9/1989 - 12/1992
- DAIHATSU CHARADE IV (G200, G202) 1.0 (38kW) 9/1994 - 3/1996
- DAIHATSU CHARADE IV (G200, G202) 1.0 i (42kW) 3/1993 - 3/1996
- DAIHATSU CHARADE IV (G200, G202) 1.3 (44kW) 9/1996 - 11/1999
- DAIHATSU CHARADE IV (G200, G202) 1.3 16V (55kW) 5/1996 - 11/1999
- DAIHATSU CHARADE IV (G200, G202) 1.3 i 16V (62kW) 1/1993 - 9/2000
- DAIHATSU CHARADE IV (G200, G202) 1.5 HG (55kW) 6/1994 - 3/1996
- DAIHATSU CHARADE IV (G200, G202) 1.5 i 16V (66kW) 1/1997 - 11/1999
- DAIHATSU CHARADE IV (G200, G202) 1.6 GTi (77kW) 3/1993 - 11/1999
- DAIHATSU CHARADE IV limuzina (G203) 1.5 16V (55kW) 10/1994 - 1/2001
- DAIHATSU CHARADE IV limuzina (G203) 1.5 i 16V (66kW) 6/1994 - 11/1999
- DAIHATSU CHARADE IV limuzina (G203) 1.6 GS (77kW) 3/1993 - 3/1996