Hlavný brzdový válec JPN 90H5002-JPN
- Kategória: Hlavný brzdový válec
- Výrobca:JPN
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:90H5002-JPN
- V ponuke od:27.11.2024
- Dostupnosť:Nedostupné
- Obmedzenie výrobcu:SANYCO
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Hlavný brzdový válec A.B.S. 71979 Na externom sklade | A.B.S. |
Hlavný brzdový válec ASHIKA 68-05-599 Na externom sklade | ASHIKA |
Hlavný brzdový válec BLUE PRINT ADC45102 Na externom sklade | BLUE PRINT |
Hlavný brzdový válec TRW PMK355 Na externom sklade | TRW |
Hlavný brzdový válec A.B.S. 75184 Nedostupné | A.B.S. |
Hlavný brzdový válec A.B.S. 71338 Nedostupné | A.B.S. |
Hlavný brzdový válec BLUE PRINT ADC45104 Nedostupné | BLUE PRINT |
Hlavný brzdový válec JAPANPARTS PF-599 Nedostupné | JAPANPARTS |
Hlavný brzdový válec LPR 1251 Nedostupné | LPR |
Hlavný brzdový válec TRW PMK270 Nedostupné | TRW |
- MITSUBISHI L200 (K7_T, K6_T, K5_T) 2.0 (K62T) (90kW) 6/1996 - 12/2007
- MITSUBISHI L200 (K7_T, K6_T, K5_T) 2.4 4WD (K75T) (97kW) 6/1996 - 12/2007
- MITSUBISHI L200 (K7_T, K6_T, K5_T) 2.5 D (K64T) (55kW) 6/1996 - 12/2007
- MITSUBISHI PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W, V5_W) 2.4 (V21W) (82kW) 4/1991 - 10/1999
- MITSUBISHI PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W, V5_W) 2.5 TD 4WD (V24W) (73kW) 12/1990 - 10/1999
- MITSUBISHI PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W, V5_W) 2.8 TD (V46W, V26W) (92kW) 6/1994 - 10/1999
- MITSUBISHI PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W, V5_W) 3.0 V6 24V (V43W, V23W) (130kW) 6/1997 - 10/1999
- MITSUBISHI PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W, V5_W) 3.0 V6 24V (V43W, V23W) (133kW) 6/1994 - 5/1997
- MITSUBISHI PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W, V5_W) 3.0 V6 4WD (V23W, V43W) (110kW) 12/1990 - 12/1997
- MITSUBISHI PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W, V5_W) 3.5 V6 24V (V25W, V45W) (153kW) 6/1994 - 10/1999
- MITSUBISHI PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W, V5_W) 3.5 V6 24V (V45W, V25W) (143kW) 7/1997 - 10/1999
- MITSUBISHI PAJERO II Canvas Top (V2_C, V4_C) 2.4 (V21C) (82kW) 4/1991 - 4/2000
- MITSUBISHI PAJERO II Canvas Top (V2_C, V4_C) 2.5 TD 4WD (V24C) (73kW) 12/1990 - 4/2000
- MITSUBISHI PAJERO II Canvas Top (V2_C, V4_C) 3.0 V6 (V23C) (110kW) 12/1990 - 12/1995
- MITSUBISHI PAJERO II Canvas Top (V2_C, V4_C) 3.0 V6 24V (V23C) (133kW) 6/1994 - 4/2000
- MITSUBISHI PAJERO SPORT I (K7_, K9_) 2.5 TD (K94W) (73kW) 11/1998
- MITSUBISHI PAJERO SPORT I (K7_, K9_) 3.0 V6 (K96W) (130kW) 11/1998 - 10/2000