Hlavný svetlomet ABAKUS 221-1144R-LDEM2
- Kategória: Svetlomet hlavný
- Výrobca:ABAKUS
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:221-1144R-LDEM2
- Interný kód:221-1144R-LDEM2
- V ponuke od:13.12.2022
- Dostupnosť:Nedostupné
- Váha (gr):3250
- Strana montáże:vpravo
- Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia:bez ziarovky
- spárované čísla produktov:221-1144L-LDEM2
- Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia 2:Teleso s ciernou vnutornou castou
- Výbava vozidla:pre vozidlá s reguláciou sklonu svetiel
- Výbava vozidla 2:pre vozidlá s reguláciou sklonu svetiel (elektricky)
- Modelový rok od:2006
- Ľavo/Pravo stranná premávka:pre pravosmernu premavku
- Výbava vozidla 3:pre vozidlá bez regulácie sklonu svetiel (elektricky)
- Typ svetla:H7
- Vyhotovenie sokla žiarovka:PX26d
- Typ povolenia:E-Typ-overeny
- Montáž/demontáž prostr. odborného personálu potrebná!:✓
- HYUNDAI921022B020
- HYUNDAI921022B010
- HYUNDAI921022B025
- HYUNDAI921022B015
- HYUNDAI921022B011
- HYUNDAI92102-2F210
- HYUNDAI921022B021
- HYUNDAI921022F210
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Hlavný svetlomet TYC 20-11661-15-2 Na externom sklade | TYC |
Hlavný svetlomet 8266962 Nedostupné | VAN WEZEL |
- HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.0 CRDi (110kW) 12/2010 - 12/2012
- HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.0 CRDi 4x4 (110kW) 12/2010 - 12/2012
- HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.2 CRDi (102kW) 3/2006 - 12/2012
- HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.2 CRDi (114kW) 3/2006 - 12/2009
- HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.2 CRDi (145kW) 1/2009 - 12/2012
- HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.2 CRDi 4x4 (102kW) 3/2006 - 12/2012
- HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.2 CRDi 4x4 (114kW) 3/2006 - 12/2009
- HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.2 CRDi 4x4 (145kW) 1/2009 - 12/2012
- HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.2 CRDi GLS (110kW) 3/2006 - 12/2009
- HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.2 CRDi GLS 4x4 (110kW) 3/2006 - 12/2009
- HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.4 (128kW) 11/2010 - 12/2012
- HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.7 (125kW) 3/2006 - 12/2012
- HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.7 4x4 (125kW) 3/2006 - 12/2012
- HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.7 V6 GLS (139kW) 3/2006 - 12/2009
- HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.7 V6 GLS 4x4 (139kW) 3/2006 - 12/2009