Hlavný svetlomet ABAKUS 441-1146L-ND-EM
- Kategória: Svetlomet hlavný
- Výrobca:ABAKUS
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:441-1146L-ND-EM
- Interný kód:441-1146L-ND-EM
- V ponuke od:13.12.2022
- Dostupnosť:Na externom sklade 3 ks
- Váha (gr):2450
- Strana montáże:vlavo
- Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia:bez ziarovky
- Druh pohonu:elektricky
- spárované čísla produktov:441-1146R-ND-EM
- Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia 2:bez motorceka pre nastavenie sklonu svetiel
- Výbava vozidla:pre vozidlá s reguláciou sklonu svetiel
- Modelový rok do:2004
- Modelový rok od:2001
- Funkcia svetla:so smerovym svetlom
- Typ svetla:H7/H7
- Vyhotovenie sokla žiarovka:PX26d
- Farba skla smerového svetla:Cire sklo
- Typ povolenia:E-Typ-overeny
- Montáž/demontáž prostr. odborného personálu potrebná!:✓
- AUDI8E0941029C
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Hlavný svetlomet TYC 20-0008-05-2 Na externom sklade | TYC |
Hlavný svetlomet 0325961 Na externom sklade | VAN WEZEL |
Hlavný svetlomet ALKAR 2741503 Nedostupné | ALKAR |
- AUDI A4 B6 (8E2) 1.6 (75kW) 11/2000 - 12/2004
- AUDI A4 B6 (8E2) 1.8 T (110kW) 11/2000 - 7/2002
- AUDI A4 B6 (8E2) 1.8 T (125kW) 7/2001 - 12/2004
- AUDI A4 B6 (8E2) 1.8 T (140kW) 11/2002 - 12/2004
- AUDI A4 B6 (8E2) 1.8 T (120kW) 7/2002 - 12/2004
- AUDI A4 B6 (8E2) 1.8 T quattro (110kW) 11/2000 - 7/2002
- AUDI A4 B6 (8E2) 1.8 T quattro (125kW) 7/2001 - 12/2004
- AUDI A4 B6 (8E2) 1.8 T quattro (140kW) 11/2002 - 12/2004
- AUDI A4 B6 (8E2) 1.8 T quattro (120kW) 7/2002 - 12/2004
- AUDI A4 B6 (8E2) 1.9 TDI (74kW) 5/2001 - 12/2004
- AUDI A4 B6 (8E2) 1.9 TDI (96kW) 11/2000 - 12/2004
- AUDI A4 B6 (8E2) 1.9 TDI (85kW) 6/2004 - 12/2004
- AUDI A4 B6 (8E2) 1.9 TDI quattro (96kW) 11/2001 - 12/2004
- AUDI A4 B6 (8E2) 2.0 (96kW) 11/2000 - 12/2004
- AUDI A4 B6 (8E2) 2.0 FSI (110kW) 7/2002 - 12/2004
- AUDI A4 B6 (8E2) 2.4 (120kW) 9/2001 - 12/2004
- AUDI A4 B6 (8E2) 2.4 (125kW) 9/2001 - 12/2004
- AUDI A4 B6 (8E2) 2.5 TDI (114kW) 8/2001 - 7/2002
- AUDI A4 B6 (8E2) 2.5 TDI (120kW) 7/2002 - 12/2004
- AUDI A4 B6 (8E2) 2.5 TDI quattro (132kW) 11/2000 - 12/2004
- AUDI A4 B6 (8E2) 3.0 (160kW) 4/2001 - 12/2004
- AUDI A4 B6 (8E2) 3.0 (162kW) 11/2000 - 12/2004
- AUDI A4 B6 (8E2) 3.0 quattro (160kW) 4/2001 - 12/2004
- AUDI A4 B6 (8E2) 3.0 quattro (162kW) 11/2000 - 12/2004
- AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.6 (75kW) 9/2001 - 12/2004
- AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.8 T (120kW) 7/2002 - 12/2004
- AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.8 T (110kW) 9/2001 - 7/2002
- AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.8 T (140kW) 11/2002 - 12/2004
- AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.8 T quattro (110kW) 9/2001 - 7/2002
- AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.8 T quattro (120kW) 7/2002 - 12/2004
- AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.8 T quattro (125kW) 9/2001 - 12/2004
- AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.8 T quattro (140kW) 11/2002 - 12/2004
- AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.9 TDI (85kW) 6/2004 - 12/2004
- AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.9 TDI (74kW) 11/2001 - 12/2004
- AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.9 TDI (96kW) 9/2001 - 12/2004
- AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.9 TDI quattro (96kW) 11/2001 - 12/2004
- AUDI A4 B6 Avant (8E5) 2.0 (96kW) 9/2001 - 12/2004
- AUDI A4 B6 Avant (8E5) 2.0 FSI (110kW) 7/2002 - 12/2004
- AUDI A4 B6 Avant (8E5) 2.4 (120kW) 9/2001 - 12/2004
- AUDI A4 B6 Avant (8E5) 2.4 (125kW) 9/2001 - 12/2004
- AUDI A4 B6 Avant (8E5) 2.5 TDI (114kW) 9/2001 - 7/2002
- AUDI A4 B6 Avant (8E5) 2.5 TDI (120kW) 7/2002 - 12/2004
- AUDI A4 B6 Avant (8E5) 2.5 TDI quattro (132kW) 9/2001 - 12/2004
- AUDI A4 B6 Avant (8E5) 3.0 (160kW) 4/2001 - 12/2004
- AUDI A4 B6 Avant (8E5) 3.0 (162kW) 9/2001 - 12/2004
- AUDI A4 B6 Avant (8E5) 3.0 quattro (162kW) 9/2001 - 12/2004
- AUDI A4 B6 Avant (8E5) 3.0 quattro (160kW) 4/2001 - 12/2004