Hlavný svetlomet ABAKUS 444-1120R-LDEM1
- Kategória: Svetlomet hlavný
- Výrobca:ABAKUS
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:444-1120R-LDEM1
- Interný kód:444-1120R-LDEM1
- V ponuke od:13.12.2022
- Dostupnosť:Nedostupné
- Váha (gr):2300
- Strana montáże:vpravo
- Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia:bez ziarovky
- Druh pohonu:elektricky
- spárované čísla produktov:444-1120L-LDEM1
- Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia 2:s nastavovacim motorcekom pre regulaciu dlzky svetla
- Výbava vozidla:pre vozidlá s reguláciou sklonu svetiel (elektricky)
- Farba:chróm
- Typ svetla:H7
- Vyhotovenie sokla žiarovka:PX26d
- Farba rámu:chróm
- Typ povolenia:E-Typ-overeny
- Montáž/demontáž prostr. odborného personálu potrebná!:✓
- Druh skla svetlometu:cire sklo svetla
- BMW63126902746
- BMW63126904276
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Hlavný svetlomet TYC 20-0011-11-2 Na externom sklade | TYC |
Hlavný svetlomet 0646962 Na externom sklade | VAN WEZEL |
Hlavný svetlomet ALKAR 2786849 Nedostupné | ALKAR |
Hlavný svetlomet 0646966 Nedostupné | VAN WEZEL |
Hlavný svetlomet 0647966 Nedostupné | VAN WEZEL |
- BMW 3 (E46) 316 i (77kW) 4/2000 - 2/2005
- BMW 3 (E46) 316 i (77kW) 12/1998 - 2/2002
- BMW 3 (E46) 318 i (87kW) 12/1997 - 9/2001
- BMW 3 (E46) 320 d (100kW) 4/1998 - 9/2001
- BMW 3 (E46) 320 d (95kW) 2/1998 - 8/2001
- BMW 3 (E46) 320 i (120kW) 9/2000 - 2/2005
- BMW 3 (E46) 320 i (110kW) 3/1998 - 9/2000
- BMW 3 (E46) 320 i (125kW) 9/2000 - 2/2005
- BMW 3 (E46) 323 i (125kW) 3/1998 - 9/2000
- BMW 3 (E46) 323 i (120kW) 3/1998 - 9/2000
- BMW 3 (E46) 325 i (141kW) 9/2000 - 2/2005
- BMW 3 (E46) 325 xi (141kW) 9/2000 - 2/2005
- BMW 3 (E46) 328 i (142kW) 2/1998 - 6/2000
- BMW 3 (E46) 330 d (135kW) 10/1999 - 2/2005
- BMW 3 (E46) 330 i (170kW) 6/2000 - 2/2005
- BMW 3 (E46) 330 xd (135kW) 1/2000 - 2/2003
- BMW 3 (E46) 330 xi (170kW) 6/2000 - 2/2005
- BMW 3 Kabriolet (E46) 320 Ci (125kW) 9/2000 - 12/2007
- BMW 3 Kabriolet (E46) 323 Ci (125kW) 4/2000 - 9/2000
- BMW 3 Kabriolet (E46) 323 Ci (120kW) 4/2000 - 9/2000
- BMW 3 Kabriolet (E46) 325 Ci (141kW) 9/2000 - 8/2006
- BMW 3 Kabriolet (E46) 330 Ci (170kW) 6/2000 - 8/2006
- BMW 3 Kabriolet (E46) M3 (252kW) 3/2001 - 8/2006
- BMW 3 Kupé (E46) 316 Ci (77kW) 4/2000 - 7/2006
- BMW 3 Kupé (E46) 318 Ci (85kW) 12/1999 - 8/2001
- BMW 3 Kupé (E46) 318 Ci (87kW) 12/1999 - 8/2001
- BMW 3 Kupé (E46) 320 Ci (120kW) 1/2000 - 5/2006
- BMW 3 Kupé (E46) 320 Ci (125kW) 1/2000 - 5/2006
- BMW 3 Kupé (E46) 320 Ci (110kW) 2/1999 - 8/2001
- BMW 3 Kupé (E46) 323 Ci (120kW) 4/1999 - 9/2000
- BMW 3 Kupé (E46) 323 Ci (125kW) 4/1999 - 9/2000
- BMW 3 Kupé (E46) 325 Ci (141kW) 9/2000 - 5/2006
- BMW 3 Kupé (E46) 328 Ci (142kW) 12/1998 - 5/2000
- BMW 3 Kupé (E46) 330 Ci (170kW) 6/2000 - 5/2006
- BMW 3 Kupé (E46) 330 xi (170kW) 6/2000 - 7/2006
- BMW 3 Kupé (E46) M3 (252kW) 7/2000 - 5/2006
- BMW 3 Touring (E46) 318 i (87kW) 10/1999 - 9/2001
- BMW 3 Touring (E46) 318 i (85kW) 10/1999 - 9/2001
- BMW 3 Touring (E46) 320 d (100kW) 3/2000 - 9/2001
- BMW 3 Touring (E46) 320 i (120kW) 9/2000 - 2/2005
- BMW 3 Touring (E46) 320 i (110kW) 10/1999 - 9/2000
- BMW 3 Touring (E46) 320 i (125kW) 9/2000 - 2/2005
- BMW 3 Touring (E46) 325 i (141kW) 9/2000 - 2/2005
- BMW 3 Touring (E46) 325 xi (141kW) 9/2000 - 2/2005
- BMW 3 Touring (E46) 328 i (142kW) 6/1999 - 5/2000
- BMW 3 Touring (E46) 330 d (135kW) 10/1999 - 2/2005
- BMW 3 Touring (E46) 330 i (170kW) 6/2000 - 2/2005
- BMW 3 Touring (E46) 330 xd (135kW) 1/2000 - 3/2003
- BMW 3 Touring (E46) 330 xi (170kW) 6/2000 - 2/2005