Hlavný svetlomet ABAKUS 551-1160R-LEHM6
- Kategória: Svetlomet hlavný
- Výrobca:ABAKUS
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:551-1160R-LEHM6
- Interný kód:551-1160R-LEHM6
- V ponuke od:13.12.2022
- Dostupnosť:Nedostupné
- Váha (gr):2550
- Strana montáże:vpravo
- Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia:bez ziarovky
- Druh pohonu:elektricky
- spárované čísla produktov:551-1160L-LEHM6
- Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia 2:bez riadiacej jednotky pre xenony
- Výbava vozidla:pre vozidlá s reguláciou sklonu svetiel
- Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia 2 2:s nastavovacim motorcekom pre regulaciu dlzky svetla
- Typ svetla:H7, D2S (Plynova vybojka)
- Vyhotovenie sokla žiarovka:PX26d, P32d-2
- Typ povolenia:E-Typ-overeny
- Montáž/demontáž prostr. odborného personálu potrebná!:✓
- RENAULT7701064022
- RENAULT7701054659
- ALKAR2756228
- KLOKKERHOLM60410152A1
- MCS320578
- RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.4 16V (60kW) 10/2003 - 2/2008
- RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.4 16V (BM0B, CM0B) (72kW) 11/2002 - 2/2008
- RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.5 dCi (BM02, BM13, BM2A, CM02, CM13) (74kW) 10/2003 - 2/2008
- RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.5 dCi (BM0F, BM0T, BM2B, CM0F, CM0T) (60kW) 9/2002 - 2/2008
- RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.6 16V (BM0C, CM0C) (83kW) 11/2002 - 2/2008
- RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.9 dCi (66kW) 11/2002 - 12/2005
- RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.9 dCi (85kW) 11/2002 - 2/2008
- RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.9 dCi (68kW) 3/2004 - 8/2006
- RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.9 dCi (BM0G, CM0G) (88kW) 11/2002 - 2/2008
- RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 2.0 16V (BM0U, CM0U) (99kW) 11/2002 - 2/2008
- RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 2.0 16V Turbo (120kW) 5/2004 - 2/2008
- RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 2.0 Renault Sport (165kW) 5/2004 - 10/2009
- RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.4 (72kW) 8/2003 - 7/2009
- RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.5 dCi (KM02, KM13) (74kW) 2/2004 - 3/2006
- RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.5 dCi (KM0F, KM0T, KM2B) (60kW) 8/2003 - 5/2006
- RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.6 (83kW) 8/2003 - 7/2009
- RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.9 dCi (66kW) 4/2004 - 12/2005
- RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.9 dCi (68kW) 3/2004 - 2/2007
- RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.9 dCi (KMRG, KM1G, KM0G, KM2C) (88kW) 8/2003 - 7/2009
- RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 2.0 (99kW) 8/2003 - 7/2009
- RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.4 (60kW) 9/2003
- RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.4 (72kW) 9/2003
- RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.5 dCi (LM02, LM13, LM2A) (74kW) 2/2004 - 12/2010
- RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.5 dCi (LM0F, LM0T, LM2B) (60kW) 8/2003 - 12/2010
- RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.6 (83kW) 9/2003
- RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.9 dCi (66kW) 9/2003 - 12/2005
- RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.9 dCi (68kW) 3/2004
- RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.9 dCi (LM0G, LM1G, LM2C) (88kW) 9/2003
- RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 2.0 (99kW) 9/2003