Hlavný svetlomet ABAKUS 552-1104L-LD-E
- Kategória: Svetlomet hlavný
- Výrobca:ABAKUS
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:552-1104L-LD-E
- Interný kód:552-1104L-LD-E
- V ponuke od:13.12.2022
- Dostupnosť:Nedostupné
- Váha (gr):1700
- Strana montáże:vlavo
- Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia:bez drziaka ziaroviek, bez ziarovky
- spárované čísla produktov:552-1104R-LD-E
- Výbava vozidla:pre vozidlá s reguláciou sklonu svetiel (elektricky)
- Výbava vozidla 2:pre vozidlá s reguláciou sklonu svetiel (mechanicky)
- Ľavo/Pravo stranná premávka:pre pravosmernu premavku
- Typ svetla:H4, W5W
- Vyhotovenie sokla žiarovka:P43t
- Typ povolenia:E-Typ-overeny
- Montáž/demontáž prostr. odborného personálu potrebná!:✓
- CITROËN95656541
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Hlavný svetlomet TYC 20-1829-05-2 Nedostupné | TYC |
- CITROËN ZX (N2) 1.1 (44kW) 3/1991 - 6/1997
- CITROËN ZX (N2) 1.1 (40kW) 3/1991 - 8/1993
- CITROËN ZX (N2) 1.4 (55kW) 3/1991 - 6/1997
- CITROËN ZX (N2) 1.4 i (55kW) 3/1991 - 6/1997
- CITROËN ZX (N2) 1.6 (66kW) 7/1994 - 10/1997
- CITROËN ZX (N2) 1.6 i (65kW) 3/1991 - 6/1997
- CITROËN ZX (N2) 1.8 (76kW) 3/1991 - 10/1997
- CITROËN ZX (N2) 1.8 D (44kW) 6/1993 - 6/1997
- CITROËN ZX (N2) 1.8 i (74kW) 7/1992 - 6/1997
- CITROËN ZX (N2) 1.8 i 16V (81kW) 1/1996 - 6/1997
- CITROËN ZX (N2) 1.9 (93kW) 3/1991 - 6/1997
- CITROËN ZX (N2) 1.9 D (47kW) 3/1991 - 6/1997
- CITROËN ZX (N2) 1.9 D (50kW) 7/1993 - 6/1997
- CITROËN ZX (N2) 1.9 DT (68kW) 6/1992 - 6/1994
- CITROËN ZX (N2) 1.9 DT (65kW) 7/1994 - 10/1997
- CITROËN ZX (N2) 1.9 i (88kW) 3/1991 - 6/1997
- CITROËN ZX (N2) 1.9 TD (66kW) 7/1992 - 6/1997
- CITROËN ZX (N2) 2.0 (122kW) 9/1996 - 10/1997
- CITROËN ZX (N2) 2.0 (90kW) 7/1994 - 10/1997
- CITROËN ZX (N2) 2.0 i (89kW) 7/1992 - 6/1997
- CITROËN ZX (N2) 2.0 i 16V (112kW) 7/1992 - 10/1994
- CITROËN ZX (N2) 2.0 i 16V (110kW) 6/1994 - 6/1997
- CITROËN ZX (N2) 2.0 i 16V (120kW) 5/1996 - 6/1997
- CITROËN ZX Break (N2) 1.4 i (55kW) 10/1993 - 10/1997
- CITROËN ZX Break (N2) 1.6 i (65kW) 10/1993 - 10/1997
- CITROËN ZX Break (N2) 1.8 D (44kW) 10/1993 - 10/1997
- CITROËN ZX Break (N2) 1.8 i (74kW) 10/1993 - 10/1997
- CITROËN ZX Break (N2) 1.8 i 16V (81kW) 1/1996 - 2/1998
- CITROËN ZX Break (N2) 1.9 D (47kW) 10/1993 - 10/1997
- CITROËN ZX Break (N2) 1.9 D (50kW) 6/1994 - 10/1997
- CITROËN ZX Break (N2) 1.9 TD (66kW) 10/1993 - 10/1997