Hnací hriadeľ JPN 40P9007-JPN
- Kategória: Hnací riadel
- Výrobca:JPN
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:40P9007-JPN
- V ponuke od:27.11.2024
- Dostupnosť:Na externom sklade 10+
- Dĺżka [mm]:721
- Rozmer závitu:M20x1,5
- Vonkajżie ozubenie na strane kolesa:21
- Počet zubov krúżku ABS:26
- Priemer gufera (mm):52,3
- Krúżok ABS - ? [mm]:85
- Vnútorné ozubenie, strana diferenciálu do prevodovky:23
- Priemer kĺbu na strane kolesa [mm]:83
- Priemer kĺbu na strane prevodovky [mm]:79
- RENAULT7700106009
- RENAULT7700106013
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Hnací hriadeľ SKF VKJC 8087 skladom | SKF |
Hnací hriadeľ FEBI BILSTEIN 181256 Na externom sklade | FEBI BILSTEIN |
Hnací hriadeľ GSP 250017 Na externom sklade | GSP |
Hnací hriadeľ GSP 250357 Na externom sklade | GSP |
Hnací hriadeľ MAXGEAR 49-0321 Na externom sklade | MAXGEAR |
Hnací hriadeľ MAXGEAR 49-0324 Na externom sklade | MAXGEAR |
Hnací hriadeľ METELLI 17-0398 Na externom sklade | METELLI |
Hnací hriadeľ METELLI 17-0432 Na externom sklade | METELLI |
Hnací hriadeľ CIFAM 655-398 Nedostupné | CIFAM |
Hnací hriadeľ CIFAM 655-402 Nedostupné | CIFAM |
Hnací hriadeľ FAST FT27166 Nedostupné | FAST |
Hnací hriadeľ LÖBRO 303234 Nedostupné | LÖBRO |
Hnací hriadeľ MEYLE 16-14 498 0017 Nedostupné | MEYLE |
cena na dotaz
cena na dotaz bez DPH
Hnací hriadeľ SKF VKJC 1294 Nedostupné | SKF |
Hnací hriadeľ SKF VKJC 2896 Nedostupné | SKF |
Hnací hriadeľ SNR DK55.256 Nedostupné | SNR |
Hnací hriadeľ SPIDAN 21067 Nedostupné | SPIDAN |
- RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.2 (BB0A, BB0F, BB10, BB1K, BB28, BB2D, BB2H, CB0A,... (43kW) 9/1998 - 2/2010
- RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.2 16V (BB05, BB0W, BB11, BB27, BB2T, BB2U, BB2V, CB05,... (55kW) 6/2001 - 8/2016
- RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.2 LPG (43kW) 9/1998 - 6/2009
- RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.2 LPG (BB0A, CB0A) (44kW) 3/1999 - 5/2001
- RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.4 (B/CB0C, B/CB0S) (55kW) 9/1998 - 5/2005
- RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.4 16V (B/CB0L) (70kW) 10/1999 - 9/2004
- RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.4 16V (B/CB0P, BB13) (72kW) 2/2000 - 7/2008
- RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (42kW) 6/2001 - 12/2006
- RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (B/CB07) (48kW) 6/2001 - 7/2009
- RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.6 (B/CB0D, BB00) (66kW) 9/1998 - 5/2005
- RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.6 16V (82kW) 3/1999 - 12/2008
- RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.6 16V (BB01, BB0H, BB0T, BB14, BB1D, BB1R, BB2KL, BB3G... (79kW) 9/1998 - 4/2005
- RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.9 D (B/CB0E, BB0J) (47kW) 9/1998 - 5/2005
- RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.9 D (B/CB0J) (48kW) 2/2000 - 5/2001
- RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.9 dTi (B/CB0U) (59kW) 12/1999 - 5/2005
- RENAULT CLIO II żikmé zadná kapota (SB0/1/2_) 1.2 (SB0A, SB0F, SB10) (44kW) 3/1999 - 10/2003
- RENAULT CLIO II żikmé zadná kapota (SB0/1/2_) 1.2 (SB0A, SB0F, SB1K, SB2D) (43kW) 9/1998
- RENAULT CLIO II żikmé zadná kapota (SB0/1/2_) 1.5 dCi (SB07) (48kW) 6/2001
- RENAULT CLIO II żikmé zadná kapota (SB0/1/2_) 1.6 (SB0H) (79kW) 11/2003
- RENAULT CLIO II żikmé zadná kapota (SB0/1/2_) 1.9 D (SB0E) (47kW) 9/1998
- RENAULT CLIO II żikmé zadná kapota (SB0/1/2_) 1.9 D (SB0J) (48kW) 2/2000 - 5/2001
- RENAULT CLIO II żikmé zadná kapota (SB0/1/2_) 1.9 D (SB0R) (40kW) 3/1999 - 1/2000
- RENAULT CLIO II żikmé zadná kapota (SB0/1/2_) 1.9 DTi (SB0U) (59kW) 2/2000 - 5/2001
- RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.2 (KC0A, KC0K, KC0F, KC01) (43kW) 8/1997
- RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.4 (KC0C, KC0H, KC0B, KC0M) (55kW) 8/1997
- RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.5 dCi (42kW) 7/2003
- RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.5 dCi (KC07) (48kW) 12/2001
- RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.6 16V (70kW) 6/2001 - 3/2018
- RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.9 dTi (KC0U) (59kW) 2/2000
- RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.9 RXED (48kW) 9/1999 - 6/2001
- RENAULT KANGOO (KC0/1_) D 55 1.9 (KC0D) (40kW) 8/1997
- RENAULT KANGOO (KC0/1_) D 65 1.9 (KC0E, KC02, KC0J, KC0N) (47kW) 8/1997 - 6/2001
- RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.2 (FC01, FC0A, FC0F) (43kW) 8/1997
- RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.2 (FC1A) (44kW) 7/1998 - 7/2001
- RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.2 16V (FC05, FC0W, FC1D, FC1P, FC1K, FC0T) (55kW) 10/2001
- RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.2 BiFuel (43kW) 7/1998 - 7/2001
- RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.4 (FC0C, FC0B, FC0H, FC0M) (55kW) 8/1997 - 6/2008
- RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi (FC07, FC1R) (48kW) 12/2001
- RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.6 16V (70kW) 10/2001 - 3/2018
- RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.9 D (FC0J) (48kW) 9/1999 - 6/2003
- RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.9 dTi (FC0U) (59kW) 2/2000
- RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) D 55 1.9 (FC0D) (40kW) 8/1997
- RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) D 65 1.9 (FC0E, FC02, FC0J, FC0N) (47kW) 8/1997
- RENAULT THALIA I (LB_) 1.4 (55kW) 8/2000 - 10/2005
- RENAULT THALIA I (LB_) 1.4 16V (72kW) 8/2000 - 2/2009
- RENAULT THALIA I (LB_) 1.5 dCi (48kW) 4/2002 - 2/2009
- RENAULT THALIA I (LB_) 1.6 (66kW) 3/1998 - 10/2008
- RENAULT THALIA I (LB_) 1.6 16V (79kW) 7/2000 - 2/2009
- RENAULT THALIA I (LB_) 1.9 D (48kW) 2/1998 - 5/2001