Hnací hriadeľ LÖBRO GKND12977
- Kategória: Hnací riadel
- Výrobca:LÖBRO
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:GKND12977
- V ponuke od:23.08.2025
- Dostupnosť:Nedostupné
- + záloha na starý diel (?) K tomuto dielu bude účtovaná záloha
- Dĺżka [mm]:944
- Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia 2:s loziskom, so skrutkou
- Rozmer závitu:M10x1.5
- Dĺżka 2 [mm]:389
- Vonkajżie ozubenie na strane kolesa:40
- Priemer gufera (mm):58
- Diel dodávaný výmenným spôsobom:✓
- Ochrana proti prachu:s oschranou proti prachu
- Vonkajżie ozubenie na strane diferenciálu:26
- Priemer kĺbu na strane kolesa [mm]:92
- Priemer kĺbu na strane prevodovky [mm]:90
- FORD1437705
- FORD1675006
- FORD6G91-3B436-EA
- FORD6G91-3B436-EB
- FORD6G913B436FE
- FORDRM6G913B436F2E
- FORD GALAXY II (WA6) 1.6 TDCi (85kW) 2/2011 - 6/2015
- FORD GALAXY II (WA6) 1.8 TDCi (74kW) 5/2006 - 6/2015
- FORD GALAXY II (WA6) 1.8 TDCi (92kW) 5/2006 - 6/2015
- FORD GALAXY II (WA6) 2.0 TDCi (85kW) 11/2007 - 6/2015
- FORD GALAXY II (WA6) 2.0 TDCi (96kW) 5/2006 - 6/2015
- FORD GALAXY II (WA6) 2.0 TDCi (103kW) 5/2006 - 6/2015
- FORD GALAXY II (WA6) 2.0 TDCi (100kW) 5/2006 - 6/2015
- FORD GALAXY II (WA6) 2.0 TDCi (120kW) 3/2010 - 6/2015
- FORD GALAXY II (WA6) 2.2 TDCi (129kW) 3/2008 - 12/2012
- FORD GALAXY MK II VAN (WA6) TDCi (85kW) 3/2013 - 6/2015
- FORD GALAXY MK II VAN (WA6) TDCi (96kW) 11/2006 - 6/2015
- FORD GALAXY MK II VAN (WA6) TDCi (120kW) 3/2010 - 6/2015
- FORD GALAXY MK II VAN (WA6) TDCi (103kW) 5/2006 - 6/2015
- FORD MONDEO IV (BA7) 1.6 TDCi (85kW) 2/2011 - 1/2015
- FORD MONDEO IV (BA7) 1.8 TDCi (92kW) 6/2007 - 1/2015
- FORD MONDEO IV (BA7) 1.8 TDCi (74kW) 3/2007 - 1/2015
- FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 TDCi (120kW) 3/2010 - 1/2015
- FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 TDCi (96kW) 3/2007 - 1/2015
- FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 TDCi (103kW) 3/2007 - 1/2015
- FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 TDCi (100kW) 3/2007 - 12/2014
- FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 TDCi (85kW) 11/2007 - 1/2015
- FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 1.6 TDCi (85kW) 12/2010 - 1/2015
- FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 1.8 TDCi (92kW) 6/2007 - 1/2015
- FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 1.8 TDCi (74kW) 3/2007 - 1/2015
- FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 2.0 TDCi (120kW) 3/2010 - 1/2015
- FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 2.0 TDCi (100kW) 8/2008 - 12/2014
- FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 2.0 TDCi (96kW) 3/2007 - 1/2015
- FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 2.0 TDCi (103kW) 3/2007 - 1/2015
- FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 2.0 TDCi (85kW) 11/2007 - 1/2015
- FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.6 TDCi (85kW) 2/2011 - 1/2015
- FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.8 TDCi (74kW) 3/2007 - 12/2012
- FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.8 TDCi (92kW) 6/2007 - 12/2012
- FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 TDCi (96kW) 3/2007 - 12/2012
- FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 TDCi (103kW) 3/2007 - 1/2015
- FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 TDCi (100kW) 3/2007 - 12/2014
- FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 TDCi (85kW) 11/2007 - 1/2015
- FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 TDCi (120kW) 3/2010 - 1/2015
- FORD MONDEO IV Van 1.6 TDCi (85kW) 3/2013 - 9/2014
- FORD MONDEO IV Van 2.0 TDCi (85kW) 11/2007 - 9/2014
- FORD MONDEO IV Van 2.0 TDCi (120kW) 3/2010 - 9/2014
- FORD MONDEO IV Van 2.0 TDCi (103kW) 3/2007 - 9/2014
- FORD S-MAX (WA6) 1.6 TDCi (85kW) 2/2011 - 12/2014
- FORD S-MAX (WA6) 1.8 TDCi (92kW) 5/2006 - 12/2014
- FORD S-MAX (WA6) 1.8 TDCi (74kW) 1/2007 - 12/2010
- FORD S-MAX (WA6) 2.0 TDCi (85kW) 11/2007 - 12/2014
- FORD S-MAX (WA6) 2.0 TDCi (96kW) 5/2006 - 12/2014
- FORD S-MAX (WA6) 2.0 TDCi (103kW) 5/2006 - 12/2014
- FORD S-MAX (WA6) 2.0 TDCi (120kW) 3/2010 - 12/2014
- FORD S-MAX (WA6) 2.0 TDCi (100kW) 5/2006 - 12/2014
- FORD S-MAX (WA6) 2.2 TDCi (129kW) 3/2008 - 12/2012
- FORD S-MAX VAN (WA6) 2.0 TDCi (85kW) 1/2007 - 12/2014
- FORD S-MAX VAN (WA6) 2.0 TDCi (103kW) 3/2010 - 12/2014
- FORD S-MAX VAN (WA6) 2.0 TDCi (120kW) 3/2010 - 12/2014