Klinový remen DAYCO 10A1300HD
- Kategória: Klinový remeň
- Výrobca:DAYCO
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:10A1300HD
- Interný kód:10A1300HD
- Úžitkové čísla: 10x1300
- V ponuke od:03.11.2022
- Dostupnosť:Nedostupné
- Dĺżka [mm]:1300
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Klinový remen CONTINENTAL CTAM AVX10X1310 Na externom sklade | CONTINENTAL CTAM |
Klinový remen GATES AVX10X1300HD Na externom sklade | GATES |
- FIAT DOBLO Cargo (263_) 1.4 Natural Power (88kW) 6/2010 - 12/2023
- FIAT DUCATO Panorama (290_) 1.9 TD (60kW) 7/1990 - 3/1994
- FIAT FIORINO (127_) 1050 (37kW) 1/1980 - 12/1987
- FIAT FIORINO (147_) 1.0 (37kW) 1/1980 - 12/1987
- HYUNDAI ACCENT żikmé zadná kapota (X-2) i (62kW) 10/1991 - 11/1994
- IVECO M 115-17 (130kW) 1/1986 - 12/1991
- IVECO M 115-17 H (130kW) 1/1986 - 12/1991
- IVECO M 135-17 (130kW) 1/1986 - 12/1991
- IVECO M 135-17 H (130kW) 1/1986 - 12/1992
- IVECO M 135-17 T (130kW) 1/1986 - 12/1991
- IVECO M 145-17 (130kW) 2/1986 - 12/1991
- IVECO M 175-17 (130kW) 9/1986 - 12/1992
- IVECO ZETA 109-14 (101kW) 11/1985 - 3/1991
- IVECO ZETA 109-14 H (101kW) 11/1985 - 3/1991
- IVECO ZETA 50-10 (74kW) 1/1979 - 12/1986
- IVECO ZETA 50-10 H (74kW) 1/1979 - 12/1986
- IVECO ZETA 50-10 V (74kW) 1/1979 - 12/1986
- IVECO ZETA 60-10 (74kW) 11/1979 - 12/1986
- IVECO ZETA 60-10 H (74kW) 11/1979 - 12/1986
- IVECO ZETA 60-10 V (74kW) 11/1979 - 12/1986
- IVECO ZETA 65-10 (74kW) 11/1979 - 1/1987
- IVECO ZETA 65-10 H (74kW) 11/1979 - 1/1987
- IVECO ZETA 65-10 V (74kW) 11/1979 - 1/1987
- IVECO ZETA 65-12 (85kW) 1/1987 - 3/1991
- IVECO ZETA 65-12 H (85kW) 1/1987 - 3/1991
- IVECO ZETA 65-12 V (85kW) 1/1987 - 3/1991
- IVECO ZETA 79-10 (74kW) 1/1983 - 1/1987
- IVECO ZETA 79-10 H (74kW) 1/1983 - 1/1987
- IVECO ZETA 79-10 V (74kW) 1/1983 - 1/1987
- IVECO ZETA 79-14 (101kW) 12/1985 - 3/1991
- IVECO ZETA 79-14 H (101kW) 12/1985 - 3/1991
- IVECO ZETA 79-14 V (101kW) 12/1985 - 3/1991
- IVECO ZETA 95-14 (101kW) 11/1985 - 3/1991
- IVECO ZETA 95-14 H (101kW) 11/1985 - 3/1991
- IVECO ZETA A 70-14 (101kW) 5/1988 - 12/1992
- MAN M90 12.152 F,12.152 FL (110kW) 12/1988 - 5/1994
- MAN M90 12.152 FK (110kW) 12/1988 - 5/1994
- MAN M90 12.152 FS,12.152 FLS (110kW) 12/1988 - 5/1994
- MAN M90 13.152 (114kW) 7/1990 - 6/1997
- MAN M90 13.152 (110kW) 7/1990 - 6/1997
- MAN M90 14.152 F,14.152 FL (110kW) 12/1988 - 4/1994
- MAN M90 14.152 FK (110kW) 12/1988 - 5/1994
- MAN M90 14.152 FS,14.152 FLS (110kW) 12/1988 - 5/1994
- VOLVO 140 (142, 144) 2.0 (60kW) 8/1968 - 7/1974
- VOLVO 240 Kombi (P245) 2.1 (74kW) 8/1975 - 7/1980
- VOLVO 760 (704, 764) 2.4 Turbo Diesel (80kW) 4/1987 - 7/1992